Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

u nas chłopaki zaczęli malowanie, no i mam nadzieję że dojdą do nas wszystkie "wiszące" rzeczy typu kabina. No i w tym tygodniu trzebaby zacząć temat podłóg. komfort zostaje - raty 0% :lol:

 

my tez kupowalismy w komforcie. polecono nam classen i prawie wszystkie kupowalismy z tzw. promocji na nieca 30 zeta a w zeszlym tygodniu wszystko podrozalo u nich srednio po 2 zeta na metrze ...

 

jutro moze pojezdzimy za farbami i zakupimy fuge do lazienki. zielona, mocno zielona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas chłopaki zaczęli malowanie, no i mam nadzieję że dojdą do nas wszystkie "wiszące" rzeczy typu kabina. No i w tym tygodniu trzebaby zacząć temat podłóg. komfort zostaje - raty 0% :lol:

 

my tez kupowalismy w komforcie. polecono nam classen i prawie wszystkie kupowalismy z tzw. promocji na nieca 30 zeta a w zeszlym tygodniu wszystko podrozalo u nich srednio po 2 zeta na metrze ...

 

jutro moze pojezdzimy za farbami i zakupimy fuge do lazienki. zielona, mocno zielona :wink:

no my mam nadzieje ze w tym tyg na cos się zdecydujemy - panele. szkoda z tymi podwyżkami, ale co zrobić.

kolor czekolady w sypialni wyszedł ... katastrofa ... :o :lol:

a co macie za kafle w łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

czekam jeszcze na 1 miejscowa i dzis jeszcze wysle do alco z solca - ktos tu o nich chyba pisal

 

Tak jak od nich tzn ALCO dostalem najlpesza oferte (na schody drewniane ) i terminy bo miesiac od zlozenia zamownienia

 

nam tez mowil 3-4 tygodnie od podpisania umowy

 

idzie u nich netto sie dogadac?

 

z kim porownywaliscie?

 

jak tam jakosciowo, wykonczenie, lakier, montaz?

 

opowiadaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieslimy porownania z stolarzami z Cierpic i jeden z Torunia i jakosciowa bardzo dobrze robia, zreszta maja bardzo fajna wystawke schodow i mozna zobaczy na zywo oraz pare osob z okolic Bydgoszczy cos sie buduja chwalili ich za jakosci i cene. Co do nettto to nie pwiem ci - musisz zapytac ich - wiem ze 7% gdyby brac na Fakture
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya przyszły te baterie? Dzisiaj miałaś dostać!

dzis wysłali zobaczymy co to przyjdzie :)

z gorszych wieści chłopaki są tylko do soboty - trzymajcie kciuki żeby zdażyli wszystko zrobić, bo inaczej znowu stoimy :(

 

SERVITOR - ARMATURA stanowczo NIE!!!

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!

22 luty zamówiona kabina do dziś jej nie ma, w dodatku beznadziejna obsługa która nie potrafi oddzwonić i poinformować jak się sprawy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieslimy porownania z stolarzami z Cierpic i jeden z Torunia i jakosciowa bardzo dobrze robia, zreszta maja bardzo fajna wystawke schodow i mozna zobaczy na zywo oraz pare osob z okolic Bydgoszczy cos sie buduja chwalili ich za jakosci i cene. Co do nettto to nie pwiem ci - musisz zapytac ich - wiem ze 7% gdyby brac na Fakture

 

masz moze jakiess zdjecia oprocz tych ze strony? Wy macie zamontowane czy jeszcze nie bo nie pamietam. wyslijcie prosze troche zdjec jak posiadacie na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

 

dzieki

 

dzis kupowalismy farby do malowania wnetrz

 

postanowilismy, ze kupujemy biala z nobilesu - extra biala 10l za 42 zeta a do tego barwniki za 3,70

 

wole dorobic za duzo i nawet wywalic niz kupowac minimalnie 2,5 litrowe kolory i pozniej caly dukupowac bo mi 0,5l zabraklo. zreszta aka opcja z barwieniem samemu wychodzi ponad 3xtaniej zakladajac oczywiscie taka sama wydajnosc czy warstwy malowania

 

w przyszly weekend malujemy wiec niebawem napisze jak poszlo :wink:

 

kupilismy w tropsie na curie gdyz z ranbatem wyszlo z 3 zeta taniej niz w marketach - farba biala i pigmenty ktore w OBI byli za ponad 5 zeta :o . kwotowo niewielka roznica lecz % klosalna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...