Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Szukam ekipy do tynków i posadzek. Tanich i dobrych, bo moich majstrów mam dosyć. Oby do końca kwietnia - albo dokończą albo ich wywalam. Z góry dzięki za wszelkie namiary.

 

Nastka moge dać Ci namiary na tynki gipsowe. My jestesmy baaardzo zadowoleni. Wszystko równe jak pupcia niemowlaczka :D Ekipa porządna, sprawna do niczego przyczepić się nie można.

Posadzki też ostatnio wylewalismy, ja nie widzialam, ale Krzysiek mówi, ze też ok. Także mogę polecić z pełnym przekonaniem!

 

Ja chętnie namiary również na twoich fachowców przyjmę, jak to mówią kto pyta nie błądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynki gipsowe - mam znajomego, który robi maszynowo. Zależy jakie chcecie.

 

jeśli ręczych za nich to ja chetnie przyjął bym namiar, wrzuć na prv jeśli możesz

 

kolega z pracy dal mi namiar na kafelkarza za ktorego reczyl - dla mnie beznadzieja i nikomu go nie polece a wrecz przeciwnie ...

 

to nieco sliski temat takie reczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wole dorobic za duzo i nawet wywalic niz kupowac minimalnie 2,5 litrowe kolory i pozniej caly dukupowac bo mi 0,5l zabraklo. zreszta aka opcja z barwieniem samemu wychodzi ponad 3xtaniej zakladajac oczywiscie taka sama wydajnosc czy warstwy malowania

może i wychodzi 3 x taniej ale nigdy z barwników nie uzyskasz takich efektów jak z mieszlnika. Tak naprawdę to zalezy od tego na co stawiasz tanio czy chodzi Ci o odcienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z pracy dal mi namiar na kafelkarza za ktorego reczyl - dla mnie beznadzieja i nikomu go nie polece a wrecz przeciwnie ...

 

to nieco sliski temat takie reczenie :wink:

 

A ja za swoich chłopaków od tynków ręczę, bo wiem jak mi zrobili i u jeszcze jednego Inwestora też było cacy ;)

 

LUMIK namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wole dorobic za duzo i nawet wywalic niz kupowac minimalnie 2,5 litrowe kolory i pozniej caly dukupowac bo mi 0,5l zabraklo. zreszta aka opcja z barwieniem samemu wychodzi ponad 3xtaniej zakladajac oczywiscie taka sama wydajnosc czy warstwy malowania

może i wychodzi 3 x taniej ale nigdy z barwników nie uzyskasz takich efektów jak z mieszlnika. Tak naprawdę to zalezy od tego na co stawiasz tanio czy chodzi Ci o odcienie

 

nie moze tylko z pewnoscia - rachunek jest dosc prosty :wink:

 

czym sie rozni efekt z mieszalnika od efektu gdy sam sobie zmieszam ten barwnik takim mieszadlem wkladanym do wiertarki?

 

kupilismy sobie barwniki patrzac na tabele kolorow. wiemy, ze takie mniej wiecej wyjda i to nam wystarczy. jak sie wprowadzalismy do domu gdzie mieszkamy w tej chwili z 6 lat emu to tez sami mieszalismy - efekt jest wystarczajacy wiec moim zdaniem mozna i tanio i dobrze :wink:

 

nie jestem z tych ktorzy mysla ze jak zaplaca za cos 3x wiecej niz inni to maja cos swietnego i wyjatkowego, nie tedy droga :D

 

farb z mieszalnika nawet nie bralismy pod uwage. jedynie gotowe farby decoral, nobiles i podobne. zniechecily nas minimum 2,5l opakowania a koszt byl raczej mniej istotny

 

papa

 

wlasnie zakupilismy poprzez wyszukiwarke ceneo okap do zabudowy gorenje z przesylka za 269 zeta - moim zdaniem jest dobry i spokojnie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge sie wtracic, to a pro po farb polecam - jako osoba z branży firme VERA albo z lubickiej albo z Rydygiera. Zawsze mozna sie z nimi dogadac. Dorobienie z mieszalnika kosztje grosze. I zawsze dobrze doradzą. Lepiej chyba podjechac na Lubiccka i pogadac z szefem, P.Kłosem. Jezeli chodzi o farby u siebie w domu mam kilka firm na scianach i z czystym sumieniem polecam 4 pory roku Nobilesu, farby Magnat, a tkaże Dulux once. Przy tej ostatniej toche trzeba się napracowac, ale efekt i przede wszystkim trwałośc jest fantastyczna. Tym wszystkim co potrzebuja osprzet i okablowanie elektryczne proponuje wyslac do mnie zapytanie na maila[[email protected]]. Mysle iz nie bedziecie zalowac

 

pozdrawiam wszystkich[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy osprzet to rowniez gniazdka, wlaczniki, ramki itd?

 

Jakiej firmy ten osprzet to sobie oblukam?

 

tam gdzie 2 polakow tam 3 opinie - jest na forum watek o farbach. Wiele farb jest polecanych jednak generalnie Dulux a zwlaszcza once jest strasznie ganiony - kolega tu zachwala. Dlatego wlasnie kupilismy przyzwoita biala i sami sobie umieszamy tak jak nam sie bedzie podobalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupilismy sobie barwniki patrzac na tabele kolorow. wiemy, ze takie mniej wiecej wyjda i to nam wystarczy. jak sie wprowadzalismy do domu gdzie mieszkamy w tej chwili z 6 lat emu to tez sami mieszalismy - efekt jest wystarczajacy wiec moim zdaniem mozna i tanio i dobrze :wink:

 

nie jestem z tych ktorzy mysla ze jak zaplaca za cos 3x wiecej niz inni to maja cos swietnego i wyjatkowego, nie tedy droga :D

 

farb z mieszalnika nawet nie bralismy pod uwage. jedynie gotowe farby decoral, nobiles i podobne. zniechecily nas minimum 2,5l opakowania a koszt byl raczej mniej istotny

 

 

 

hehehe Piotrulex no właśnie "mniej więcej" mnie nie zadawala :wink: :wink: :wink:

A to z prostego powodu - mam łączenia 2 kolorów różniących się od siębi dosłownie o ton lub dwa - i dla mnie jest to nieosiągalne samemu mieszając farby. Mam również świadomość że dla facetów - z całym szacunkiem - takie niuanse rzadko mają znaczenie :p

nie nie nie - i z całą tewnością nie mam nic przeciwko tanio - poprostu w tym wypadku zależy mi bardziej na tym jak. Broń boże bez przeświadczenia o świetności i wyjątkowości. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge sie wtracic, to a pro po farb polecam - jako osoba z branży firme VERA albo z lubickiej albo z Rydygiera.

pozdrawiam wszystkich[/url]

Koleś z lubickiej jest niesamowity - zrobił na mnie baardzo dobre wrażenie!!! generalnie poszukiwałam gotowego koloru z dekorala, nie miał go ale obdzwonił pół Torunia żebym nie musiała biegać od sklepu do sklepu. Bardzo fajny sklep!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe Piotrulex no właśnie "mniej więcej" mnie nie zadawala :wink: :wink: :wink:

A to z prostego powodu - mam łączenia 2 kolorów różniących się od siębi dosłownie o ton lub dwa - i dla mnie jest to nieosiągalne samemu mieszając farby. Mam również świadomość że dla facetów - z całym szacunkiem - takie niuanse rzadko mają znaczenie :p

nie nie nie - i z całą tewnością nie mam nic przeciwko tanio - poprostu w tym wypadku zależy mi bardziej na tym jak. Broń boże bez przeświadczenia o świetności i wyjątkowości. :p

 

dla mnie nie ma znaczenia czy kolory roznia sie od siebie o ton, dwa czy moze nawet trzy

 

Najwazniejsze jest dla mnie aby mi sie podobalo :wink:

 

Jednak po to jest taki wybor aby kazdy znalazl cos dla siebie a ze facet z Tropsa twierdzi, ze wiekszosc ludzi kupuje biala i samemu sobie miesza to chyba wiekszosc sadzi tak jak my. cala reszta to kolory gotowe, z mieszalnika itd. Pozostalo mu wierzyc bo po co ludzie nakrecali by nas na tansze farby na ktorych z zasady mniej zarobia? Tutaj klamstwo i zle doradztwo bylo by ekonomicznie nieuzasadnione a przeciez to biznes jak kazdy inny :wink:

 

papa

 

za 2 godzinki bedzie u mnie gosc z solca alco schody na pomiarach - niabwem dam znac jak tam wyglada trzecia wycena w buku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe Piotrulex no właśnie "mniej więcej" mnie nie zadawala :wink: :wink: :wink:

A to z prostego powodu - mam łączenia 2 kolorów różniących się od siębi dosłownie o ton lub dwa - i dla mnie jest to nieosiągalne samemu mieszając farby. Mam również świadomość że dla facetów - z całym szacunkiem - takie niuanse rzadko mają znaczenie :p

nie nie nie - i z całą tewnością nie mam nic przeciwko tanio - poprostu w tym wypadku zależy mi bardziej na tym jak. Broń boże bez przeświadczenia o świetności i wyjątkowości. :p

 

dla mnie nie ma znaczenia czy kolory roznia sie od siebie o ton, dwa czy moze nawet trzy

 

No włAśnie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe Piotrulex no właśnie "mniej więcej" mnie nie zadawala :wink: :wink: :wink:

A to z prostego powodu - mam łączenia 2 kolorów różniących się od siębi dosłownie o ton lub dwa - i dla mnie jest to nieosiągalne samemu mieszając farby. Mam również świadomość że dla facetów - z całym szacunkiem - takie niuanse rzadko mają znaczenie :p

nie nie nie - i z całą tewnością nie mam nic przeciwko tanio - poprostu w tym wypadku zależy mi bardziej na tym jak. Broń boże bez przeświadczenia o świetności i wyjątkowości. :p

 

dla mnie nie ma znaczenia czy kolory roznia sie od siebie o ton, dwa czy moze nawet trzy

 

No włAśnie :wink: :wink: :wink:

 

i jeszcze jeden wazny cytat, ktory zostal niestety pominiety:

 

Najwazniejsze jest dla mnie aby mi sie podobalo

 

:D

 

Ciekawe czy patrzac na 2 zblizone kolory bedziesz wiedziec o ile "tonow" sie roznia???? hmmmmmm. skoro to taka dla Ciebie roznica to pewnie tak :o GRATULUJE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe Piotrulex no właśnie "mniej więcej" mnie nie zadawala :wink: :wink: :wink:

A to z prostego powodu - mam łączenia 2 kolorów różniących się od siębi dosłownie o ton lub dwa - i dla mnie jest to nieosiągalne samemu mieszając farby. Mam również świadomość że dla facetów - z całym szacunkiem - takie niuanse rzadko mają znaczenie :p

nie nie nie - i z całą tewnością nie mam nic przeciwko tanio - poprostu w tym wypadku zależy mi bardziej na tym jak. Broń boże bez przeświadczenia o świetności i wyjątkowości. :p

 

dla mnie nie ma znaczenia czy kolory roznia sie od siebie o ton, dwa czy moze nawet trzy

 

No włAśnie :wink: :wink: :wink:

 

i jeszcze jeden wazny cytat, ktory zostal niestety pominiety:

 

Najwazniejsze jest dla mnie aby mi sie podobalo

 

:D

 

Ciekawe czy patrzac na 2 zblizone kolory bedziesz wiedziec o ile "tonow" sie roznia???? hmmmmmm. skoro to taka dla Ciebie roznica to pewnie tak :o GRATULUJE :wink:

 

Piotrulex nie porozumiemy się w tym temacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...