Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Natalia, dzwoniłaś do tynkarza ode mnie?

Na razie nawet nie wiem na jaki termin umawiać tynkarzy, bo nie mam stanu surowego, więc muszę znaleźć ekipę, która ewentualnie dokończy mi stan surowy i wtedy dopiero tynki. Mój majster ma ultimatum do końca kwietnia. Twierdzi, że zdąży, ale ja mu już nie wierzę, więc ciężko cokolwiek zdecydować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, z facetem możesz se pogadać o kolorach jak ze ślepym. Ja mam takie samo zdanie jak ty...

 

ze niby widzac obok siebie 2 podobne kolory bedziesz wiedziala o ile odcieni sie roznia i jeszcze moze bedziesz wiedziec jaki to RAL ??????????

 

skoro roznia sie doslownie o 2 odcienie to .........

 

hmmmm

 

moze macie racje ze sie nie znam na kolorach lecz dla mnie wazne ze bedzie mi sie podobac a nie jaki to kolor i ile odcienie sie rozni od tego na przyleglej scianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o ile odcieni on się różni 1 czy 2 tylko, że się różni, znaczy się, ze jest w tej samej tonacji ale ciut jaśniejszy albo ciut ciemniejszy.

Bez urazy, ale faktem jest faceci nie mają o tym zielonego pojęcia. Dla nich granat to owoc ;)

 

jak bedzie mi za jasny to sobie kapne, wymieszam i bedzie dobry

 

Wy decydujecie juz o tym w sklepie z farbami a ja moge potestowac na miejscu

 

bez kitu ale myslelem ze granat to owoc? to warzywo czy o co chodzi bo zakrecilem sie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam 2 wyceny schodow w buku

 

wojciach kujawa stolarex - 7400

piotr studzinski schodex - 8200

 

czekam jeszcze na 1 miejscowa i dzis jeszcze wysle do alco z solca - ktos tu o nich chyba pisal

 

alco solec - 7500 i jakies 3 tygodnie wiec jeszcze moze w kwietniu by dali rade. w sobote do nich jade z zaliczka i moze sie dogadamy :wink:

 

stolarex - wrzesien

schodex - lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a jak tam Twoi kupujący?

 

No dalej szukają, złożyli dokumenty w innym banku decyzja ma być w poniedziałek. Ale my swoją drogą szukamy nowych nabywców. Jak na razie kicha :(

 

A jak u Ciebie sprzedaż mieszkania?

 

eee to może im się jeszcze uda, w każdym razie trzymam kciuki żeby tak było :D

u nas ciiiiiiiicho, sami pośrednicy hmmm ... zobaczymy, za miesiąc pewnie promocyjna obniżka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie oni maja dobre terminy a pytales sie czy bez FV da rade ?

 

choc na polowe musi byc FV - PODANA CENA 7500 WLASNIE UWZGLEDNIA VAT DO POLOWY ZAMOWIENIA

 

No to pasuje, bo oferta cenowa jest calkiem dobra, czas realizacji tez OK i pare opini od wlascicieli schodow zrobionych przez nich mam ze sa zadowoleni , wiec juz wiem gdzie mam schody zamowione :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje opinie co do farb sa typowo osobiste, sciany pomalowane kilka praktycznie lat, małe dzieci - duza czestotliwosc zmywania - dlatego cos o tym ze tak powiem wiem.

Co do elektryki. Mam mozliwosc - oczywiscie w granicach rozsadku - pomoc w zakupie tych specjałów z hurtowni KOPEL. Nalezy do nich pojechac, wybrac a ja zalatwiam reszte. Oczywiscie z dnia na dzien i oczywiscie wszystko oficjaalnie tzn paragony i te sprawy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastka jak tam z tym Twoim kominem?

Eh, szkoda gadać - kolejny tydzień w plecy, bo majstrzy nic nie zrobili. Byle do końca kwietnia - wtedy wylatują...

A casting na nastepną ekipę rozstrzygnięty? Masz kogoś, kto pociągnie dalej?

Powiem Ci na pocieszenie, z własnego doświadczenia :) , że czasem lepiej mieć zastój i nie frustrować się beznadziejną ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A casting na nastepną ekipę rozstrzygnięty? Masz kogoś, kto pociągnie dalej?

Powiem Ci na pocieszenie, z własnego doświadczenia :) , że czasem lepiej mieć zastój i nie frustrować się beznadziejną ekipą.

No mniej więcej chyba tak, tylko wszystko zależy od tego co będzie zrobione do końca miesiąca. Obecny majster zarzeka się, że zdąży ze stanem surowym otwartym. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jestem caly dzien na budowie i zasuwam odciety od swiata - no prawie gdyz w drastycznych sytuacjach to nawet iPlus wystarczy :wink:

 

w sobote przywoza ponad 100 m2 paneli wiec sprzatam pomieszczenie gdzie mozna je zmagazynowac

 

szlifuje kuchnie gdyz wykafelkowana i wygladziowana

 

no i cos tam pewnie jeszcze znajstruje ciekawego ale to sie okaze na miejscu :D

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...