Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

w 2M mamy parapety zewnetrzne do odbioru

Jakie wybraliście? Zapodaj jakąś fotkę.

 

ciemny braz

 

http://www.koncajs.pl/ 2M wlasnie ich ma w ofercie

 

fotki nie wiem jak sie wstawia ;)

 

najpierw musze znalezc czas aby je odebrac ;)

 

kolejny pokoj wymalowany tzw gruntem:)

 

nieco posprzatany salon

 

dzis zamowione schody w aclo solec kujawski - montaz ma sie zakonczyc do ..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

30.04.2008 roku :D tak wiec za maksymalnie 18 dni :o

 

przyjechaly tez panele i troche tego bylo do noszenia :D

 

pozdro

 

koncze bo na Nieszawce niestety nie siega umts i na gprs-ie jade - w weekebdy pomieszkujemy u moich rodzicow co by miec wiecej czasu na sprawy budowlane gdyz budowa blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

no to może solidarnie wszyscy coś wkleją???

coby wątek troche fotek miał też???

No i co????????

Chętnych brak??!! chwalcie się swoimi działkami!!!!! bo rózne etapy budowy są, ale działki mamy Wszyscy!!!!!

 

http://images25.fotosik.pl/193/a523c7f6216c6f5em.jpg

http://images27.fotosik.pl/193/7a188136a3ea6a6bm.jpg

http://images34.fotosik.pl/215/ad0a5270af98c370m.jpg

http://images33.fotosik.pl/215/901ce50d2f455daam.jpg

http://images34.fotosik.pl/215/376be760d911a960m.jpg

 

no dobra... mam nadzieję że nie zostanę sama :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya super było się z Wami spotkać. Fajnie tam już u Was. Teraz już musi być z górki. Po obejrzeniu Waszej łazienki zastanawiamy się poważnie nad Alabastrino. A co do Geberita to mamy jakieś 26 cm. Ufff trochę mi ulżyło :) bo już miałam stracha, że będziemy musieli podnosić.

No i piękna pogoda dzisiaj była - akurat na odwiedziny :) Jeszcze jakieś 3 - 4 m-ce i będzie można nas odwiedzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya super było się z Wami spotkać. Fajnie tam już u Was. Teraz już musi być z górki. Po obejrzeniu Waszej łazienki zastanawiamy się poważnie nad Alabastrino. A co do Geberita to mamy jakieś 26 cm. Ufff trochę mi ulżyło :) bo już miałam stracha, że będziemy musieli podnosić.

No i piękna pogoda dzisiaj była - akurat na odwiedziny :) Jeszcze jakieś 3 - 4 m-ce i będzie można nas odwiedzać :)

 

:D no ja to mam nadzieję że 3/4 miechy to nie będziemy czekać na spotkanie :wink:

Fajnie kochana to będzie :D jak:

podniosą geberity i zrobią znów na nich płytki

przyjdą i dokończą płytki w korytarzu

położą podłogi

wstawimy mable do kuchni

wywietrzeje smród farby

będzie porządek :D

i się wprowadzimy :D :D :D

Cieszymy się że płyteczki się spodobały. Mówiłam Ci że pewnie złudzenie z tymi Waszymi za niskimi geberitami - toż coś takiego moze tylko mnie spotkać hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na pietrze wymalowane na gotowo sufity i dokonczone gruntowanie sian w naszej sypialni

 

posprzatalismy salon i wywiezlismy smieci nadajace sie do segregacji - nic nie palimy tylko wszystko do segregacji - POLECAM :D

 

jutro jedziemy wybrac jakies niedrogie plytki na podloge we wiatrolapie, 6 schodkow, podest parteru oraz mala dolna garederobe - taka jedna okolo 10 metrowa calosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Maya - plot sie robi i przy odrobinie szczescia bedzie prawie gotowy do konca tygodnia. Prawie, bo bez furtek i bramy, ale co tam. Da sie juz cos posadzic, a na tym mi teraz zalezy najbardziej. Niestety moja dzialka wyglada teraz jak wielkie kretowisko - mam 6 13-tonowych kupek ziemi, a jeszcze 2 dojada. Zrobie dzis zdjecia, to wkleje - nie zebym przesadna byla :wink: .

 

Co do wod gruntowych - u nas sa na poziomie 0,5m i nie zmieni tego nawet row biegnacy za dzialka ani zbiorniki zbierajace wode. Czesem woda spada do 1m, ale niezmiernie zadko. Dlatego tez mamy dom wyniesiony okolo 0,5 ponad poziom. A marzyl mi sie taras na poziomie ziemi :cry: :cry: :cry: . Ale trzeba znalezc plusy takiej sytuacji - krety nie maja szans. :lol:

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Maya - plot sie robi i przy odrobinie szczescia bedzie prawie gotowy do konca tygodnia. Prawie, bo bez furtek i bramy, ale co tam. Da sie juz cos posadzic, a na tym mi teraz zalezy najbardziej. Niestety moja dzialka wyglada teraz jak wielkie kretowisko - mam 6 13-tonowych kupek ziemi, a jeszcze 2 dojada. Zrobie dzis zdjecia, to wkleje - nie zebym przesadna byla :wink: .

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Magda

fajnie że się odezwałaś :D Jeny kto cie tak ukochał z tą ziemią? masz jakieś wejścia? Dawaj dawaj te zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że się odezwałaś :D Jeny kto cie tak ukochał z tą ziemią? masz jakieś wejścia? Dawaj dawaj te zdjęcia :D

 

Ano, mialam mozliwosc zalatwienia 100 ton ziemi tylko po kosztach transportu. I cale szczescie, bo inaczej poszla bym z torbami. A tak moj ogrod ma szanse zaczac niedlugo jakos wygladac. Wnetrze domu zostawiam sobie na jesien i zime, a teraz ruszam w zielen. Moze masz ochote na herbatke - meliska czeka :wink: . Jesli dobrze rozumiem masz w lazience alabastrino - juz Ci zazdroszcze. Ja za pozno je zobaczylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...