Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Od czasu do czasu czytuje wasze forum, nie uczestnicze w nim aktywnie tylko i wylacznie dlatego, ze buduje sie na odleglosc(mieszkam za granica

)- niestety....

Jestem teraz na etapie wykonczeniowki, a w czerwcu bede musiala zamawiac kuchnie- no i tu zaczynaja sie schody!

Poniewaz nie mieszkam na miejscu w Toruniu-jeszcze! to nie za bardzo orientuje sie gdzie warto zamawiac kuchnie na wymiar , zeby bylo ladnie , solidnie i w miere tanio.

W gre wchodzic beda takze 4 szafy do sypialni i wiatrolapu, moze w systemie komandor lub temu podobne.

Wiedzac, ze macie juz doswiadczenie i jestescie tam na miejscu , prosze Was o pomoc.

Pozdrawiam Waszystkich

Klaudia

Witaj Klaudia :) Gdzie budujesz swój domek? Z kuchnią to nie pomoge - zamawialiśmy w ikeii

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecziwiscie, nie sprecyzowalam sie do konca .Moja kuchnia to 12 m2 , raczej nie myslalam o kuchni z drewna - bo na taka mnie nie stac o po drugie za jakies 10 lub 15 lat i tak pewnie bede chciala wymienic fronty na cos modniejszego, jak te mi sie znudza.Tez myslalam o meblach robionych u stolarza bo raczej w studiu mebli kuchennych-sklepie przeplace.

Zamawiac je bede w czerwcu osobiscie jak przylece do Polski , ale chcialabym wiedziec gdzie sie udac - do jakiegos sprawdzonego miejsca-aha te 6 tysiecy na kuchnie to takze dla mnie rozsadna cena.

Pozdrawiam

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. budujemy sie w Glogowie, bardzo chcialabym juz osiasc na swoim mam juz dosc tej calej tulaczki po swiecie....a decyzja podjeta juz niedluuuugo wracamy

pa

 

 

Super Cie rozumie. MY jestesmy w podobnej sytuacji tylko ze dopiero zaczynamy budowe. Dzialka kupiona, projekt sie adoptuje i z niecierpliwoscia czekamy na wbicie pierwszej lopaty. A potem przez jakis czas budowa na odleglosc.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. budujemy sie w Glogowie, bardzo chcialabym juz osiasc na swoim mam juz dosc tej calej tulaczki po swiecie....a decyzja podjeta juz niedluuuugo wracamy

pa

 

 

Super Cie rozumie. MY jestesmy w podobnej sytuacji tylko ze dopiero zaczynamy budowe. Dzialka kupiona, projekt sie adoptuje i z niecierpliwoscia czekamy na wbicie pierwszej lopaty. A potem przez jakis czas budowa na odleglosc.

 

Pozdrawiam

Renata

 

bedzie dobrze

 

nie Wy pierwsi i nie ostatni :D

 

stan surowy na odleglosc to nie problem

 

lecz wybory glazury, podlog, ceramiki, lamp. kuchni i sprzetu, kolorow to juz raczej niespecjalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex z kim w komforcie można zagadać o jakieć rabaty i jakie sa możliwości, z tego co pamiętam to miałes tam kogoś, podpowiedz do ilu można się z nimi targować.

 

pracuje tam zony kuzyn od wielu, wielu tak

 

nic nam nie mogl zrobic z cenami tylko powiedzial ze za 2-3 dni bedzie podwyzka i zamowilismy towar. sprzedal nam po cenach z dnia zamowienia

 

pewnie tez uczciwie i dobrze nam doradzal - kupilismy clasena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecziwiscie, nie sprecyzowalam sie do konca .Moja kuchnia to 12 m2 , raczej nie myslalam o kuchni z drewna - bo na taka mnie nie stac o po drugie za jakies 10 lub 15 lat i tak pewnie bede chciala wymienic fronty na cos modniejszego, jak te mi sie znudza.Tez myslalam o meblach robionych u stolarza bo raczej w studiu mebli kuchennych-sklepie przeplace.

Zamawiac je bede w czerwcu osobiscie jak przylece do Polski , ale chcialabym wiedziec gdzie sie udac - do jakiegos sprawdzonego miejsca-aha te 6 tysiecy na kuchnie to takze dla mnie rozsadna cena.

Pozdrawiam

pa

 

Ja mam stolarza, którego namiary dawałam już Mai, ale nie wiem jak robi meble, bo u nas robił jak na razie tylko więźbę. Jak interesuje Cię kuchnia z płyty, a nie z drewna, to nam robił taki dłubacz kuchnię w mieszkaniu (zresztą zabierzemy ją do domu, tylko dorobimy sobie narożnik). Był bardzo tani, bo za całą kuchnię zapłaciliśmy 2,5 tys. Ale nie mamy żadnych bajeranckich rozwiązań typu kosze, carga, prowadnice samodomykające itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecziwiscie, nie sprecyzowalam sie do konca .Moja kuchnia to 12 m2 , raczej nie myslalam o kuchni z drewna - bo na taka mnie nie stac o po drugie za jakies 10 lub 15 lat i tak pewnie bede chciala wymienic fronty na cos modniejszego, jak te mi sie znudza.Tez myslalam o meblach robionych u stolarza bo raczej w studiu mebli kuchennych-sklepie przeplace.

Zamawiac je bede w czerwcu osobiscie jak przylece do Polski , ale chcialabym wiedziec gdzie sie udac - do jakiegos sprawdzonego miejsca-aha te 6 tysiecy na kuchnie to takze dla mnie rozsadna cena.

Pozdrawiam

pa

 

Ja mam stolarza, którego namiary dawałam już Mai, ale nie wiem jak robi meble, bo u nas robił jak na razie tylko więźbę. Jak interesuje Cię kuchnia z płyty, a nie z drewna, to nam robił taki dłubacz kuchnię w mieszkaniu (zresztą zabierzemy ją do domu, tylko dorobimy sobie narożnik). Był bardzo tani, bo za całą kuchnię zapłaciliśmy 2,5 tys. Ale nie mamy żadnych bajeranckich rozwiązań typu kosze, carga, prowadnice samodomykające itp.

 

mam tez goscia ktory ma firme robiaca meble kuchenne

 

miejscowosc Mierzynek k/Lubicza

 

polecaly mi go 2 osoby ktore byly bardzo zadowolone

 

robi z plyty i ma tez rozne dodatki

 

nasza kuchnia wyszla u niego 5400 i jeszcze do potargowania

 

wzielismy u kuzynki mojej zony nieco drozsza ale decydowaly o tym inne wzgledy

 

numer zapodzialem ale moge zdobyc - bardzo sympatyczny i ugodowy mlody czlowiek

 

TELEFON DO KUCHNI - wklejam w oryginalny sposob :D

 

Marcin 8:54:13

604

Marcin 8:54:17

413

Marcin 8:54:21

956

 

marcin to nie ten od kuchni tylko ten co mi go polecil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...