Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

....

ile płacicie za położenie paneli/wykładzin?

 

Ja kupuje panele Classen na Mazowieckiej w firmie http://www.ruckzuck.pl/

gdzie maja ceny producenta i zamawiam razem u nich polozenie paneli i koszt jest 1 zl za m2 jesli kupujesz sie u nich paneli wiecej niz 15 m2. Na rynku ludzie co klada panele cena jest do 10 do 15 zl za m2 wiec oferta Ruckzuck dla mnie jest najlepsza bo za moje 80 m2 zaplace za polozenie tylko 80 zl a jak bym bral kogos z zewnatrz to wiekszosc chce 10 zl za m2 wiec kosztowaloby by mnie 800 zl wiec roznica jest spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwiliśmy dziś panele i wykładziny w komforcie z rabatem :)

niestety wykładziny będą dopiero za tydzień panene mają na miejscu w poniedz na budowie.

ile płacicie za położenie paneli/wykładzin?

 

no ladnie

 

nam rabatu dac nie chcial :wink:

 

za polozenie bez listew przysciennych placimy 6 zeta - firma co sie tym zajmuje zarobkowo

 

listwy zakupimy w innym terminie jak beda wolne fundusze

 

dzis kupilismy podklad pod panele i listwy laczace

 

przyszla rowniez plyta gazowa zamowiona w necie

 

jutro caly dzien na budowie :D

 

sobota i niedziela rowniez :p

 

na budowie mam kiepski zasieg gprs wiec nie bede meczyl postami szybciej niz o 21.00 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że sąsiadów to my mamy fajowych. Czasu ostatnio trochę mało a i pogoda nie teges, więc zostawiliśmy naszym przyszłym sąsiadom klucze od naszego domu, żeby przy sprzyjających warunkach atmosferycznych otwierali okna. Jedziemy dzisiaj po południu, a tu pięknie się wietrzy :) Aż miło, że jeszcze są tacy przyjaźni ludzie jak Oni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izo flor plus 3mm za 2,93

 

zielone plyty

 

A gdzie kupiles te plyty bo poczytalem o nich i sa calkiem dobre

 

Przepraszm

 

Mialo byc 3,93 :D

 

komfort na lubickiej

 

 

Sprawosdanie z piatku i soboty

 

3 pokoje na gorze prawie pomalowane

 

Kolry rewelacja ale jakie to sa to nie napisze :wink:

 

Swietna sprawa jak dla mnie to dolewanie samemu pigmentu do bialej farby, testowanie walkiem na scianie czy sie podoba i albo jeszcze kapke albo zostawiamy i malujemy.

 

Po pierwszm malowaniu widac ile schodzi farby i latwo ocenic czy starczy to co ma byc na drugi raz czy lepiej troche dorobic - zawsze zostaje nam maly zapas na ewentualne reparaturki jak cos sie przytrafi

 

kafle na wejsciu jajster bedzie jutro konczyl - przy niedzieli. Niedaleko ma inna robote, komuc tynkuje cem-wap i nam chce skonczc

 

w piatek przywiezli lodowe - jest super

 

drzwi wew. tez rzywiezli - super

 

jutro dalej maluzjemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

drzwi wew. tez rzywiezli - super

 

kurde :evil: :evil: :evil: do nas się coś Pan krzyżak nie oddzywa, próbujemy się juz skontaktować 2-gi tydzień :roll:

i nie wiem co z naszymi drzwiami!!!!

 

wyjscia masz trzy:

 

- jechac osobiscie

 

- dzwonic na komorke

 

- wyslac fax

 

ciezko sie dodzwonic fdyz gosc jest sam a telefoniw dzwoni sporo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piortrulex masz udziały czy co :)

przez 2 tygi to chyba mógł się skontaktować?! tym bardziej że info poszło równiez na pw, a więc maila, eee takie tam gadanie to mnie nie przekonuje :roll:

 

1. udzialow nie mam

2. jakie gadanie Cie nie przekunuje - mam nadzieje, ze nie moje

 

Do goscia tez sie nie moglem dodzwonic prtzez dluzszy czas wiec podjechalem osobiscie a mam w miare po drodze. jak z nim gadalem to telefony dzwonily, dzwonily i dzwonily ... Jak ja maila wyslalem to tez nie odpisal. na PW dostalem odpowiedz po tygodniu. nie mam wplanie nikogo przekonywac. Mowie jak jest a co z tym zrobisz to juz Twoja sprawa ...

 

papa

 

Od niecalej godzinki ukladaja nam panele na gorze. kuchnia i salon niebawem jak troche posprzatamy :D

 

zaraz wyjezdzam na kilka dni na poznanskie Targi a tu nic sie dziac nie bedzie. Jak ja sobie dam rade bez budowy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, my nie mamy podkładu pod wykładziną. Jest ciepło.

No właśnie, bo oczywiście w komforcie "brać brać" no ale im nie ma co się dziwić, ale mnie jakoś nitk szczególnie nie przekonał. Jeśli ktoś ma piętro to rozumiem że chodzi również o wyciszenie, ale przy parterówce... hmmm z drugiej strony wykładzine na sam beton, sama już nie wiem.

Agnieszka ale nie masz pod wykładziną podłogówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...