Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

u nas skończone podłogi :o :o :o w sensie połozone panele i wykładziny bez listew. Ja to myślałam że 2 dni będą robić a oni 8-15 obskoczyli i po sprawie :)

jutro stolarz- blat kuchnia no i ten elektryk

 

Ola, ładnie tam u Ciebie się dzieje :) Już jak w domu wygląda :) Panele i wykładziny, no no no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jakieś foty!!!!!!!

Madzialenka ale tam u Ciebia ładnie :)

Daniel mam nadzieję że powklejasz coś jeszcze i z tego tygodnia?

 

 

Jutro pojadę na budowę z aparatem co coś pstryknę :-)

 

ja caly czas pstrykam a ze mamy nowy aparat i karte jedynie 32 mega to dziennie moge zapodac 7-8 zdjec, ktorych i tak nie potrafie tu wklejac ani pomniejszac - moze ktos wytlumaczy jak malemu dziecku jak to sie robi

 

powiem Wam ze schody drewniane calkiem ladnie sie prezentuja :wink:

 

kolor salonu po wyschnieciu tez jest OK - mix zoltego, rozowego i zielonego + 3 barwniki UGIER :wink:

 

jutro od 9.00 kuchnia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jakieś foty!!!!!!!

Madzialenka ale tam u Ciebia ładnie :)

Daniel mam nadzieję że powklejasz coś jeszcze i z tego tygodnia?

 

 

Jutro pojadę na budowę z aparatem co coś pstryknę :-)

 

ja caly czas pstrykam a ze mamy nowy aparat i karte jedynie 32 mega to dziennie moge zapodac 7-8 zdjec, ktorych i tak nie potrafie tu wklejac ani pomniejszac - moze ktos wytlumaczy jak malemu dziecku jak to sie robi

 

powiem Wam ze schody drewniane calkiem ladnie sie prezentuja :wink:

 

kolor salonu po wyschnieciu tez jest OK - mix zoltego, rozowego i zielonego + 3 barwniki UGIER :wink:

 

jutro od 9.00 kuchnia :o

 

 

weź zaloguj się na fotosik.pl

tam jest wszystko wytłumaczone ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ola, ładnie tam u Ciebie się dzieje :) Już jak w domu wygląda :) Panele i wykładziny, no no no.

no dzieje sie dzieje, ale jeszcze tylke rzeczy zostało ... i jakoś tak nic nie dokończone :) ale pocieszam si ę ze wszystko w swoim czasie

zobaczysz zresztą jak te Twoje tynki wyschną :) też polecicie z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ...

No chodzi o to, że gdy buduje się dom, to raczej na inne przyjemności związane z wysokimi kosztami już raczej sobie nie pozwalamy.

 

bez przesady

 

nie mozna odmawiac sobie przyjemnosci tylko dlatego, ze buduje sie dom

 

owszem, tez postepujemy oszczednie ale to raczej z braku czasu

 

np. od miesiaca mam do odbioru telefon komorkowy z serwisu na starowce i nie mam kiedy po niego podjechac ...

 

parapety w 2m od 2 tygodni sa zaplacone i do odbioru ...

 

 

itd, itp, etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge podeslac kilka plyt z nauka fotografowania wydanych przez "naszynal dzeografik"

No to może ja bym poprosił o te płyty. W aparat już zainwestowałem, ale i tak używam tylko opcji auto. Na dzisiaj mógłby mieć tylko jeden przycisk.

 

jak chcesz to przypomnij sie po weekendzie majowym na priv a jakos sie spotkamy czy wysle :D

 

jaki masz aparat? - konkretnie model poprosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panele pokonczone. zostaly listwy laczeniowe i przyscienne ale to zrobie sobie pozniej

 

schody skonczone, domowilem jeszcze barierke aby dziecko nie spadlo - wyszlo bardzo ladnie choc bez tych podstopni to bede musial jeszcze sporo nagrzebac aby porownac i uzupelnic szpary

 

kuchnia zaczela sie montowac - jutro maja konczyc - moze byc calkiem l;adna

 

ja jeszcze szlifuje, czesc jeszcze do zagruntowania

 

lazienka jeszcze nieczynna a w piatek impreza ...

 

w dodatku jutro musze byc w biurze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz aparat? - konkretnie model poprosze
Olympus SP-510UZ

 

no to troche tam juz mozna pokombinowac ale trzeba sie tego nauczyc

 

ja teraz mam canon S5

 

http://www.canon.pl/produkt/kategoria,Aparaty_cyfrowe,pro,PowerShot_S5_IS,p,794.html

 

i naprawde malo kiedy najdzie mnie ochota aby sie nim troche pobawic - wychodza wtedy naprawde ciekawe zdjecia, ktore idzie odroznic od pozostalych. najczesciej tez wciskam tylko migawke :wink:

 

kupilismy go z blachych powodow:

- ma spory zoom

- bardzo szybko oraz cicho zoom pracuje

- ma swietna stabilizacje nawet przy duzym zblizeniu

- posiada obracany wizjer co sie przydaje przy robieniu zdjec w tlumie czy innych nietypowych sytuacjach - np. sobie :wink:

kreci dobrej jakosci filmy ograniczone jedynie wielkoscia karty

- jest na zwykle paluszki a nie dedykowane akumulatorki - w awaryjnych sytuacja mozna dokupic w kiosku

- jest czarny

 

czyli jak widac dobierany byl bez fachowych kryteriow a jedynie wzgledami uzytkowymi :oops:

 

zaraz jade na budowe

 

maja konczyc kuchnie a mi pozostalo sporo malowania i sprzatania oraz podlaczania kuchenki, lodowki, zlewozmywaka i takich tam

 

trzeba chociaz drzwi do lazienki wstawic gdyz piatkowi goscie moga sie nieco krepowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...