Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

No w końcu znalazł się ktoś, bo chyba wszyscy opuścili to forum i pojechali. Haaalooo trzeba wracać, jutro poniedziałek :D

 

Majcia, no bo ja już chciałam do Ciebie jutro dryndać i pytać o wrażenia z nocowania. No, ale uprzedziłaś mnie.

 

My wróciliśmy o 20:00 znad morza, byliśmy w Kołobrzegu. Super wypoczęci, akumulatorki zostały naładowane. Jutro wracamy do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w ostatni piatek zaliczono opoznione urodziny corki polaczone z mala rodzinna parapetowka na prawie 20-cia osob. jak tak patrzylem na zajete miejsca w sumie niewielkim 35 metrowym salonie to mysle ze spokojnie i wygodnie szlo by tam z 40 posadzic

 

wszystko "prawie" dziala i na przyszly weekend planujemy przeprowadzke

 

na razie przeprowadzilismy szkło + procenty a bylo tego baaaaardzo duzo gdyz duzo kupujemy (podczas zagranicznych wyjazdow, np. ze slynnego z trunkow San Marino) a niewiele pijemy

 

nie mamy jeszcze klamek, baterii w zlewozmywaku, gotowego na cacy prysznica, odplywu w umywalce, na i schodow + balustrad na tarasie. nie ma tez zjazdu do garazu, plotu od frontu i bramy a to koniecznie chcemy miec i to w miare szybko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu znalazł się ktoś, bo chyba wszyscy opuścili to forum i pojechali. Haaalooo trzeba wracać, jutro poniedziałek :D

 

Majcia, no bo ja już chciałam do Ciebie jutro dryndać i pytać o wrażenia z nocowania. No, ale uprzedziłaś mnie.

 

My wróciliśmy o 20:00 znad morza, byliśmy w Kołobrzegu. Super wypoczęci, akumulatorki zostały naładowane. Jutro wracamy do rzeczywistości.

eee szkoda gadać strasznie się napaliliśmy na to nocowanie, ale dziwiąty miesiąc to czas nieprzewidywalny no i tyle. Za to pojechaliśmy do Biskupina :D powoli zaczynamy zwozic graty - tak żeby nie robic pustych przebiegówo

Agnieszka a napisz coś więcej o tym placu skąd i co i jak

Piotr kiedy wstawiali Wam drzwi? - bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr kiedy wstawiali Wam drzwi? - bez problemów?

 

jesli wewnetrzne to wstawialismy sobie sami 1-go maja od rana. jest to bardzo prosta czynnosc chos oscieznice pol-skone jak sie okazalo nie byly na proste i trzeba bylo je rozpierac i podpierac co by piony chwycily - moze w voxie jakos dziwnie staly i sie wygiely. jest to naprawde bardzo prosta czynnosc do ktorej wystarczy poziomica, kilka krotkich desek - rozpirek, klinow, pianka montazowa i wkretak. najlepiej rowniez w 2 osoby choc niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr kiedy wstawiali Wam drzwi? - bez problemów?

 

jesli wewnetrzne to wstawialismy sobie sami 1-go maja od rana. jest to bardzo prosta czynnosc chos oscieznice pol-skone jak sie okazalo nie byly na proste i trzeba bylo je rozpierac i podpierac co by piony chwycily - moze w voxie jakos dziwnie staly i sie wygiely. jest to naprawde bardzo prosta czynnosc do ktorej wystarczy poziomica, kilka krotkich desek - rozpirek, klinow, pianka montazowa i wkretak. najlepiej rowniez w 2 osoby choc niekoniecznie

aaa bo mi się ubzdurało że wew masz z Białej?!

 

agnieszkakusi

 

Ola, plac zabaw robimy sami. Kupiony (2 bujaczki, domek i zjeżdżalnia) to koszt ok. 1400-1500 zł. Materiał na plac zabaw kupiliśmy. Cały koszt jakieś 700 zł. Po zrobieniu zapraszam na rekonesans

 

wklej jakieś fotki :) bardzo chętnie będę się wpraszać na rekonesans, ale to już po rozsypce, teraz to juz nie bardzo daję rade :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: JEST POZWOLENIE :lol: :lol: :lol:

no to gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

to teraz do budowy przystąp!!! :)

agnieszkakusi

 

wkleję fotki, wkleję...na razie zawieźlismy deski do stolarza, żeby je scheblował (tak to się pisze? )

Acha, jeszcze jedno...nie polecam pana od siatek (producenta) z ulicy Chełmińskiej

wklejaj wklejaj!!!

a co pan nabroił?

 

mioch drzwi nie ma i już chyba nie będzie!@#$@$%%^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiliśmy 50 metrów siatki, dostaliśmy 48...miało być 5 rolek po 10 metrów. W każdej brakowało 30-40 cm...sprzedał nam za mało drutu...niestety zakładaliśmy siatkę w długi weekend więc nie mogłam do niego jechać i zrównać go z ziemią. Wczoraj rozmawiałam ze znajomym z pracy, który u niego tez brał słupki i siatkę. Podobno słupki są beznadziejnie pomalowane. Przy najmniejszym otarciu schodzi cała farba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek został złożony 11 kwietnia - były wątpliwości co do ogrodu zimowego, rozstrzygnięte na naszą korzyść; pozwolenie mam z datą 30 kwietnia, odebrane wczoraj ponieważ "architekt" naniósł zmiany na czarno (zamiast na czerwono) :o

 

teraz tylko kredyt i do roboty

To ekspresowo ci poszło. A jak to się ma do tego, że wieszają kartkę, że termin załatwiania spraw w Starostwie wydłuża się ze względu na braki kadrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...