Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

skoro ktos z zapasem obliczyl 12-ke to po co mam robic 15-ke??

moze od razu lepiej 20-ke tak na wszelki wypadek ...

15cm to granica, do której bez większych problemów można kupić plastikowe kołki. Cześci inwestorów nie podobają się też okna osadzone za ociepleniem o większej grubości. Rzekomo, szczególnie te mniejsze, wyglądają jak otwory strzelnicze.

 

kolega ma mur BK36 i na wszelki wypadek styro 15 lub nawet grubszy

 

styro na elewacji podcinal po bokach aby bylo wiecej swiatla

 

wyglada calkiem OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

właśnie odebrałam telefon od kuzynki pracującej w PKO, że na konto wpłynął mi zwrot vatu :D Ech...jutro jedziemy kupić...rowery :wink:

 

nie wiem jakie macie potrzeby lecz pamietaj ze rower ponizej 2 czy minimalnie 1,5 kola to strata kasy

 

troszku sie na tym znam ...

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałam telefon od kuzynki pracującej w PKO, że na konto wpłynął mi zwrot vatu :D Ech...jutro jedziemy kupić...rowery :wink:

 

nie wiem jakie macie potrzeby lecz pamietaj ze rower ponizej 2 czy minimalnie 1,5 kola to strata kasy

 

troszku sie na tym znam ...

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

jak dla mnie to głupota płacić za rower 2 tysie i ile na nim razy w roku pojeżdze? przecież do roboty czy na zakupy jest samochód, a na rekreacyjną jazdę z rodzinką nie mam potrzeby posiadania takiego cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałam telefon od kuzynki pracującej w PKO, że na konto wpłynął mi zwrot vatu :D Ech...jutro jedziemy kupić...rowery :wink:

 

nie wiem jakie macie potrzeby lecz pamietaj ze rower ponizej 2 czy minimalnie 1,5 kola to strata kasy

 

troszku sie na tym znam ...

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

 

skoro tak mowisz to niech tak bedzie

 

ja wychodze z zalozenia, ze jazda rowerem powinna byc przyjemnoscia

 

dawno temu gdy bylem niepracujacym uczniem szkoly sredniej tez sobie kupilem tani ladny tajwanski rower za dokladnie 550 zeta - wtedy jeszcze nie bylo rowerow w marketach po 200-300 zeta

 

to byl dobry rower, pare lat nim jezdzilem

 

pozniej zaczalem pracowac, sypnelo sie troche kasy

 

pracowalem rowniez wczesniej kilka miesiecy w sklepie sportowym i nieco wiedzy rowerowej lyknalem

 

kupilem sobie wtedy rower dopasowany do swojego wzrostu, wagi, preferencji, sposobu jazdy (glownie rekreacja)

 

rower ktory wtedy kupowalem kosztowal nowy w sklepie chyba kolo 3 kola

 

kupilem go znacznie taniej

 

wierz mi, czuc roznice

 

nie wiem czy kilkukrotna lae jest ona na tyle znaczaca ze stanowczo odradzam kupowanie roweru za smieszne marketowe pieniadze ...

 

jak mialem kiedys wiecej czasu to potrafilem w ciagu dnia przejechac ponad 100km a nastepnego znowu, znowu i znowu

 

potrafilem do pracy wyjezdzam 2-3 godziny szybciej i jechac 30km przez las sluchajac spiewu ptakow (mialem prysznic w biurze :wink: )

 

nie polecam taniego roweru jesli chcesz miec z niego przyjemnosc

 

moj stary sprzet to sztywny scott tampico na stx rc ktorego niestety juz nie produkuja na przedluzanych korbach i ramie chyba 20,5 - moze niebawem wymienie naped czyli zebatki tylne, przednie oraz lancuch i jak wiedze zaplace pewnie za to wiecej niz Ty za rower :wink:

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

 

Zgadza sie. Kuplismy 3 lata temu uzywane rowery od goscia ktory sprowadzal z zagranicy rowery PEGASUS z SHIMANO, aluminiowe, trekingowe po 300 zl i i zrobilismy na nich ok 1500 km wiec nie duzo i nie mamy uwag do nich wiekszych a sprawuja sie bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałam telefon od kuzynki pracującej w PKO, że na konto wpłynął mi zwrot vatu :D Ech...jutro jedziemy kupić...rowery :wink:

 

nie wiem jakie macie potrzeby lecz pamietaj ze rower ponizej 2 czy minimalnie 1,5 kola to strata kasy

 

troszku sie na tym znam ...

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

jak dla mnie to głupota płacić za rower 2 tysie i ile na nim razy w roku pojeżdze? przecież do roboty czy na zakupy jest samochód, a na rekreacyjną jazdę z rodzinką nie mam potrzeby posiadania takiego cuda

 

Ty decydujesz

 

jestem w stanie to zrozumiec

 

Tylko prosze nie nazywaj moich decyzji glupota :wink:

 

Jeden jezdzi rowerem ktory kupil za 500 zeta i mowi ze jest fajny, ja jezdze rowerem za 3 kola i tez jestem zadowolony

 

kazdy ma inne priorytety w zaleznosci od tego na czym sie zna i czym pasjonuje

 

jezdze np. autem prywatnym wartm pewnie z 5 kola gdyz nie wiem co innego kupic a sluzbowke mam za 60 kola i szczerze to lepiej mi sie jezdzi prywatnym autem :wink:

 

zycie to ciagle wybory tylko sluchajmy innych aczkolwiek przeciez nie musimy robic tego co Ci ze szczerego serca doradzaja

 

tylko jak bedziesz kupowala to niech choc na przezutce tylnej nie bedzie napisane samo SHIMANO czy SHIMANO SIS tylko chocby Acera, alivio nie piszac nawet o deore, saint czy xtr jesli mowimy o tzw. goralu oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

 

Zgadza sie. Kuplismy 3 lata temu uzywane rowery od goscia ktory sprowadzal z zagranicy rowery PEGASUS z SHIMANO, aluminiowe, trekingowe po 300 zl i i zrobilismy na nich ok 1500 km wiec nie duzo i nie mamy uwag do nich wiekszych a sprawuja sie bez problemow

 

pegasus to niemiecka renomowana firma

 

moj tez kupilem uzywany tak jak zreszta napisalem

 

z oponami tez wyznaje zasede ze lepsze markowe przechodzone za 80-100 zeta niz nowe byle jakie za najczesciej nieco wieksza cene

 

tak wiec opony tez kupuje uzywane 195/50/15 i jestem z tego wyboru zadowolony a oczywiscie ktos zawsze moze napisac ze nigdy nie kupi uzywanych opon i jestem w stanie to zrozumiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, sam piszesz, że potrafiłeś 100km :o dziennie zrobić. A my takie żuczki co 15 km w weekend zrobią to sępimy 2 tys. na weekendowy rowerek :D

 

gora 15km

 

na tanim rowerze to szybko pupcia boli, no chyba ze przyzwoite siodelko zainwestujesz kilka ladnych dyszek, np. takie dla pan, nieco szersze tak aby ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to głupota płacić za rower 2 tysie i ile na nim razy w roku pojeżdze? przecież do roboty czy na zakupy jest samochód, a na rekreacyjną jazdę z rodzinką nie mam potrzeby posiadania takiego cuda

 

 

 

Tylko prosze nie nazywaj moich decyzji glupota :wink:

jak widać powyżej - kupienie przeze mnie roweru za 2 tyś było by głupotą - nie Twoje dezyzje

nic mi do tego ile dajesz za swoje środki lokomocji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to głupota płacić za rower 2 tysie ........... i ile na nim razy w roku pojeżdze? ............

 

podzielilem zdanie na 2 czesci a pierwsza bez drugiem ma zdecydowanie taka wykladnie jak odebralem :D

 

faktycznie zdanie odnosi sie do Ciebie wiec juz nie jestem obrazony :wink:

 

Porozgladaj sie moze za uzywkami - to dobry wybor

 

dobra uzywka moze kosztowac podobnie jak tani nowy (nie najtanszy marketowy) a radosc i trwalosc bedzie wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, kanapę kupimy jak przyjdzie Piotra ubezpieczenie - resort jeszcze nie zapłacił. Poza tym kanapa potrzebna na okres jesienno-zimowy, a na wiosenno- letni rowerki :D

Piotrulex, sorry, ale wydać 2 tyś na jeden rower to dla mnie przegięcie.Nie jestem krezusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........

Piotrulex, sorry, ale wydać 2 tyś na jeden rower to dla mnie przegięcie.Nie jestem krezusem.

 

dla mnie tez - nia napisalem ile dalem za swoj rower tylko napisalem ze nowy taki wart byl w sklepie kolo 3 kola

 

krezusem tez nie jestem :wink:

 

co do kanapy to kiedys nam w oko wpadl ten sprzedawca i moze niebawem cos pomyslimy w tej kwestii

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3575098&&listing_sel=2&listing_interval=7&buy=&all=1

 

nam sie widzi jakis wielki naroznik lub nawet U z jasnej naturalnej skory i najlepiej z funkcja spania - ceny u niego sa wrecz zabawnie i zastanawiajaco niskie - no chyba ze to tyle kosztuje a ja mqm zke rozeznanie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...