Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

żeby kupić kanapę muszę na niej usiąść i ją wypróbować. Dlatego nie ma mowy o kupowaniu w necie. Mamy juz upatrzoną w Galerii AMC,tam gdzie Magda kupowała swoją.

 

do Poznania jest ze 160km i we wtorek jechalem niecale 2 godziny

 

nie jest to chyba wielka niedogodnosc aby kupic cos taniej?

 

no chyba ze roznica w cenie niewielka to rozumiem - ciekawe ile taka by w AMC kosztowala :o - mysle ze co namniej 2x wiecej :wink:

 

z poznania jeszcze transport to jakies 150-200 zeta

 

ja tez zanim kupie wiekszosc przez net najpierw to testuje i czesto odbieram osobiscie od zakopanego do wladyslawowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kupić kanapę muszę na niej usiąść i ją wypróbować. Dlatego nie ma mowy o kupowaniu w necie. Mamy juz upatrzoną w Galerii AMC,tam gdzie Magda kupowała swoją.

Ja poszukam sklepów, które sprzedają takie kanapy i zobaczę na żywo i wtedy zdecyduję, czy kupować na Allegro :D

 

te z allegro tez mozna probowac, mysle ze np. do poznania to warto podskoczyc, zrobic zakupy w Ikei, przespacerowac sie po miescie, poprobowac i kupic kanape a pozniej isc na impreze do Terytorium :wink: o ile dobrze pamietam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja Natalii jest do przyjęcia.

 

nie jestem jakims wielkim internata ale skoro kupuje pralke przez ceneo i obawiajac sie jade ja odebrac osobiscie a adres okazuje sie magazynem centralnym warszawskiego avansa to czego przepraszam mam sie obawiac?

 

niczego a kilka stow w kieszeni

 

mikrofale kupilem za 400 z jakas zlotowka, w rtv euro agd kosztuje 499

 

troche by mi bylo przykro jakbym kupil wielki naroznik za minimum 3 kola kiedy moge go miec powiedzmy za 2

 

nie lepiej tego tysiaka dac np. na sos wioski dzieciece gdzie co roku przekazujemy swoj 1%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, to nie jest tak, że nic nie kupuję w necie. Kanapa jednak jest zbyt ważna pod względem wygody, żeby nie przetestować jej osobiście. Sprzęt też mieliśmy kupić w necie. Jednak, tak jak kiedyś pisałam, poszliśmy do Domaru i tam po rozmowie z kierownikiem dostaliśmy ceny takie jak w necie. Nie opłacało się więc. Poza tym czy sklep w necie przyjąłby mi spowrotem okap pół roku po zakupie? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, to nie jest tak, że nic nie kupuję w necie. Kanapa jednak jest zbyt ważna pod względem wygody, żeby nie przetestować jej osobiście. Sprzęt też mieliśmy kupić w necie. Jednak, tak jak kiedyś pisałam, poszliśmy do Domaru i tam po rozmowie z kierownikiem dostaliśmy ceny takie jak w necie. Nie opłacało się więc. Poza tym czy sklep w necie przyjąłby mi spowrotem okap pół roku po zakupie? :roll:

 

tak jak pisalem jesli kanape kupie w necie to i tak najpierw przetestuje ja osobiscie - nie ma innej opcji

 

domar tez ma sklep internetowy tak jak zreszta wiekszosci znanych Wam innych marek (mediaexpert, avans, rtv euro agd)

 

ja do niczego nie namawiam i nie lobbuje

 

dalem przyklad z kanapami do przemyslenia gdyz 2 kola za takie wielkie U ze skory to dla mnie pewnie nieco ponad polowa ceny

 

dziele sie swoim zdaniem i tak kazdy zrobi jak zechce

 

ja pojade, wyprubuje i kupie za 2 kola

 

Ty mozesz jechac do AMC, wyprubowac i kupic za 3 kola

 

nie ma to dla mnie znaczenia na co wydajesz kase jednak czuje sie w obowiazku podzielic moimi przemysleniami - napisalem, dzizkuje za uwage, zmieniam temat

 

ladna pogoda, co?

 

w sam raz na przeprowdzke

 

mam zmiane godziny z 9.00 na 8.00 czyli jeszcze szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3656zł - jedyne co wpadlo mi w oko

 

jak na promocje to i tak troche za duzo na nasze limity wyposazeniow

To firma, która większość produkcji wysyła na eksport i korzysta z surowców wysokiej jakości. Poza tym jakość wykonania jest trochę inna niż tych z Allegro :wink:

 

aaaaaaaaaaa

 

to jednak ogladalas osobiscie te z allegro :D

 

ja pomimo zainteresowania bezposredniego jeszcze nie :D

 

opowiadaj, co maja gorsze, ale tak w miare dokladnie abym wiedzial co mnie czeka i na co zwrocic uwage :D

 

jak to latwo jest pisac co lepsze a co gorsze a na miejscu zobaczyc ze to co na allegro tansze o kilkadziesiat % od tego co w sklepie jest wlasnie na zapleczu tego drozszego sklepu :o a sprzedawcy zgodnie z polityka firmy mowia ze to calkiem inna firma

 

pisalem wczesniej o odbieranym wczoraj sprzecie z elektrobox.pl w miejscowosci baniocha co tak naprawde okazalo sie magazynem avans. w sklepie od frontu miesli to samo tylko "nieco" drozsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jark3 - już odpowiadam na Twoje pytania :)

 

 

W razie dalszych wątpliwości - pytaj

Dzięki za odpowiedzi. Bardzo pomogły. Stemple miałeś dość tanio na allegro są po 7 zł. Dzwoniłem do nadleśnictwa tam mówili, że takie słupki są po ok 93 zł brutto za metr przestrzenny (nie mylić z sześciennym ;) ) ale tak do końca nikt nie był mi w stanie powiedzieć ile w tym metrze jest tych słupków. Będę się musiał sam do leśniczówki przejechać. Dla tych co sami chcą stawiać ogrodzenie warto jest zaimpregnować część słupka która idzie pod ziemię jakimś izolbetem czy innym mazidłem. I jeszcze jedna rzecz znacznie ułatwiająca pracę. Zamiast kopać dziury szpadlem można użyć otwornicy o odpowiedniej średnicy - idzie szybciej i słupki stabilniej stoją.

Pozdrawiam

Jarek

ps.

Będę z uwagą śledził Twój dziennik budowy.

A co do restrykcyjnego planu zagospodarowania przestrzennego to taki jest na mojej działce w Górsku. Oczywiście ten plan obejmuje kilkanaście działek i może w innym miejscu jest mniej restrykcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy grill bardzo udany, chociaż wkurzało to, że nie miałam wszystkiego pod ręką i ciągle czegoś szukałam. Ale było fajnie...

Co do os, to trzeba do straży zadzwonić, chyba oni zajmują się usuwaniem takich gniazd (straży pożarnej, nie miejskliej).

Stemple mam do sprzedania ja - na pewno taniej niż 7 zł za sztukę :wink: . Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...