Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

właśnie odebrałam telefon od kuzynki pracującej w PKO, że na konto wpłynął mi zwrot vatu :D Ech...jutro jedziemy kupić...rowery :wink:

 

nie wiem jakie macie potrzeby lecz pamietaj ze rower ponizej 2 czy minimalnie 1,5 kola to strata kasy

 

troszku sie na tym znam ...

Nie przesadzaj, do takiej zwykłej spacerowo-rekreacyjnej jazdy po okolicy to każdy jest dobry :)

 

Hej,

Polecam Holendry - niezniszczalne rowery :)

Jeżdżę moją Gazellą Laguna już 4 lata (przejechałem nią ponad 5000 km i wszystko działa). Rower kupiłem na Allegro za ok 850 zł (nowy wtedy ok 4000zł). 7 biegów w tylnej piaście, pełna osłona na łąńcuch, bębnowe hamulce, alufegi ... W Toruniu są 3 sklepy z używanym holendrami: na Bema(http://www.rowery-holenderskie.pl/) - używane z gwarancją 6- m-cy, na Dąbrowskiego i na Kwiatowej. Czasami można też coś wyhaczyć na Allegro, np. http://www.allegro.pl/item364448635_klasyczna_holenderska_damka_simplex_gazelle.html Nowe holendry to dość spory wydatek (http://www.rowerystylowe.pl) i obawa utraty:(

Pozdrawiam

Jacek

 

podzielam zdanie i podsumowujac:

 

"lepsza markowa uzywka niz nowe byle co"

 

co tam ziomal na Wielkiej Nieszawce w sprawach budowlanych slychac?

 

U NAS CALE SZCZESCIE MAJSTROM PRZESUNELA SIE NOWA BUDOWA I U NAS SA DO KONCA TEGO TYGODNIA WIEC CALE 2,5 DNIA GDYZ SOBOTA TO KROTKI DZIEN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Okazało się, że u nich wsklepie też były osy. Wezwali straż zlikwidowała gniazdo.

 

My w tamtym roku przezywalismy nalot os. Zrobily sobie gniazdko i wredne wchodzily do pokoju Maxa przez mala dziurke, ktora sobie wygryzly. Staraz oczywiscie byla wezwana: popsikali czyms tam i powiedzieli ze dach trzeba rozebrac. Psikanie nic nie pomoglo, sami jeszcze stosowalismy rozne srodki. Dziure zakleilismy i tak zylismy z osami do zimy. Zima maz wszedl na strych i wyciagnal olbrzymie gniazdo. Obylo sie bez rozbierania dachu.

 

Czekamy na pozwolenie na budowe.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że u nich wsklepie też były osy. Wezwali straż zlikwidowała gniazdo.

 

My w tamtym roku przezywalismy nalot os. Zrobily sobie gniazdko i wredne wchodzily do pokoju Maxa przez mala dziurke, ktora sobie wygryzly. Staraz oczywiscie byla wezwana: popsikali czyms tam i powiedzieli ze dach trzeba rozebrac. Psikanie nic nie pomoglo, sami jeszcze stosowalismy rozne srodki. Dziure zakleilismy i tak zylismy z osami do zimy. Zima maz wszedl na strych i wyciagnal olbrzymie gniazdo. Obylo sie bez rozbierania dachu.

 

Czekamy na pozwolenie na budowe.

 

Pozdrawiam

Renata

ło matko, to chwile grozy normalnie przerobiliście :o to z dwojga złego chyba lepiej ptaki posiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, a jak postępy u Ciebie, bo nic ostatnio nie piszesz. Kiedy przeprowadzka?

:( :cry:

a nic nie pisze bo i nic sie nie dzieje, niestety

czekam aż stolarz zrobi te cholerne blaty do kuchni

a kolejnym hitem jest kabina zamawiana w sławnym Servitorze @#%$@#$%^%^&%#$%$%&* no więc jak juz przyszła po 2 miesiącach spóźnienia to oczywiście niekompletna - brakuje łączników mocujących szybę do ściany i ... stoimy. Pewnie znów z 2 miechy poczekamy - przy kompetencji tamtejszych sprzedawców to spokojnie możliwe

drzwi wew- z terminem na 10 kwietnia do odebrania nie ma

no nic na siłę można by się wprowadzać, ale odpuściliśmy bo w 9 miesiącu to chyba nie najlepszy pomysł.

I tak to ... nie ma o czym pisać :( :( :(

 

a Twoja sprawa kominowa ruszyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na razie mamy:

 

1x szpaki i maja juz tam niezle przedszkole

 

1x wrobelki i na razie jest cisza

 

moze i cos wiecej ale nic o tym nie wiem :wink:

 

Jutro biore urlop i pomagam ciagnac klej i siatke na styropianie

Piotr masz już podbitkę?

 

nie

 

na razie nie robimy

 

bedzie musialo to troche poczekac a ile to sam nie wiem

 

moze jak bede chcial za 1-2-5 lat elewacje z jakiegos kornika robic to mi tez podbitke machna

 

sam nie wiem

 

dach mam odeskowany wiec jako tako to wyglada

 

u nas tez kabina nie do konca zamontowana. nie mam szklanych polokraglych drzwi a jedynie male boczne scianki, nie mamy tez sluchawki i rurki do jej zamocowania. jednak umyc sie na siedzaco pod malym strumykiem wody co by nie nachlapac spokojnie mozna

 

lecz gdybym byl w 9-tym miesiacu ciazy to siadac w brodziku a pozniej dokladnie sie umyc "tu i ówdzie" bylo by mi raczej nieporecznie :wink:

 

za to mala kapie sie w wanence ktorej nalewany duuuuuuuuuzo wody ktora pozniej po zabawie zbieramy mopem do wiadra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie

 

na razie nie robimy

 

bedzie musialo to troche poczekac a ile to sam nie wiem

 

moze jak bede chcial za 1-2-5 lat elewacje z jakiegos kornika robic to mi tez podbitke machna

 

sam nie wiem

 

dach mam odeskowany wiec jako tako to wyglada

 

u nas tez kabina nie do konca zamontowana. nie mam szklanych polokraglych drzwi a jedynie male boczne scianki, nie mamy tez sluchawki i rurki do jej zamocowania. jednak umyc sie na siedzaco pod malym strumykiem wody co by nie nachlapac spokojnie mozna

 

lecz gdybym byl w 9-tym miesiacu ciazy to siadac w brodziku a pozniej dokladnie sie umyc "tu i ówdzie" bylo by mi raczej nieporecznie :wink:

 

za to mala kapie sie w wanence ktorej nalewany duuuuuuuuuzo wody ktora pozniej po zabawie zbieramy mopem do wiadra :D

ale Wam fajnie :D

ja też nie mam półokrągłych tylko 2 scianki z czego jedna zamontowana no i wanne działajacą, ale zlew jeszcze bez szafki - nie zamontowany. Więc korzystanie z wody łazienkowej też utrudnione, bo schylanie :D

Mówię Wam i tak żle i tak nie dobrze babie w ciąży nie dogodzisz :)

ale ma to, poza jedną oczywistą sprawą, jeszcze taki plus że załatwianie czegokolwieg w hurtowniach budowlanych, z majstrami, kurierami i innymi jest poprostu dużo łatwiejsze :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bank przelał składkę do ubezpieczalni dopiero po dacie wystąpienia szkody i dlatego są takie problemy. Ale jutro mamy dostarczyć faktury i podobno nam wypłacą już kasę.

:o no jakby czas najwyższy, rany ile to już czasu?!

No Emma wiała na przełomie lutego i marca, więc szkodę zgłaszaliśmy chyba 1 marca. To już 2,5 miesiąca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak chata???

 

No w końcu dzisiaj została oficjalnie sprzedana :D Uffff

A może twoi kupcy chcą jeszcze jedno? :lol:

No to super!!! no i może jeszcze jedno hehehehe, chociaz i tak u nas się ruszyło, tfu tfu. Narazie co prawda tylko oglądacze ale to i tak lepiej niż zupełnie nic!!!

Nastka tak mi się właśnie cos zdawało że to prawie z 3 miechy :o no to już niech wypłacają tą kasę i nie zawracają głowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki za gratulacje. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :) Mam nadzieje, że Wam dziewczyny Natalia i Maya pójdzie łatwiej niż nam :)

 

Dzisiaj zrobiliśmy mały objazd po hurtowniach. Kupiliśmy płytki do łazienek. Na dół Bambus z Paradyża, a do góry Alabastrino Tubądzin. No i wstępnie zamówiliśmy parkiet do salonu. Boszeee ile to wszystko kosztuje, oczopląsu dostaję na widok tych cen :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ladnie wszystko poszlo. w sumie to zostala tylko jedna wielka prosta sciana. nie mamy tu UMTS a internet przez GPRS to porazka :(. Budujac domu wybierajcie lokalizacje w zasiegu 3G :wink:

 

w poniedzialek wyjezdzam do Stolycy wie znow bez netu. jak czlowiek sie przyzwyczai to ciezko tak 4 dni bez forum :wink:

 

powoli sprzatamy na dzialeczce - ciezka praca ale za to corka ma wielka frajde podlewajac ogrodek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...