Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny dzięki za gratulacje. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :) Mam nadzieje, że Wam dziewczyny Natalia i Maya pójdzie łatwiej niż nam :)

 

Dzisiaj zrobiliśmy mały objazd po hurtowniach. Kupiliśmy płytki do łazienek. Na dół Bambus z Paradyża, a do góry Alabastrino Tubądzin. No i wstępnie zamówiliśmy parkiet do salonu. Boszeee ile to wszystko kosztuje, oczopląsu dostaję na widok tych cen :roll:

no trzymaj za nas kciuki trzymaj :) może to pomoże :D

 

No to pięknie że się u Was ruszyło, alabastrino się spodobało? i super!!! Witam w klubie uświadomionych - przeżywałam dokładnie to samo hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta częśc za stodołą babci. Ten las tworzy całość z lasem państwowym. Zastanawiam się co zrobić, żeby to oprotestować. Własnie sprawdziłam na stronach Lubicza plan zagospodarowania przestrzennego i tam jest budownictwo jednorodzinne...ale czy oni ot tak sobie mogą wyciąć las? Podobno chcą wyciąć i tą częśc na stodołą podzielić i sprzedać jako działkę budowlaną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim miejscu tom212 masz działkę? My - jak się jedzie z Torunia, skręcamy w prawo gdzie jest tablica na Zamek Bierzgłowski, potem w lewo przed mostkiem, a Ty? Na jakim etapie jesteś budowy?

 

 

 

:o Sąsiedzie!

 

Coś mi pachnie że jesteś Sąsiadem pełną gębą :)

Do mnie - skręt na Zamek Bierzgłowski, potem w lewo w szlakówkę zwaną szumnie ulicą Leśną i.... ostatni dom po lewej stronie. Stan - za miesiąc wprowadzka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-? Poratujcie mnie proszę :-?

 

Skąd braliście piasek do zasypywania fundamentów i za ile? Ja mam ofertę piasku za 650PLN za wywrotkę 25t z transportem lub 400PLN za pospółkę za taką samą wywrotkę. Budynek mam podniesiony o 50cm wiec będę musiał sporo zasypywać fundamentów wewnątrz - wydać 10tys.PLN na piasek - trochę boli :cry:

 

Może ktoś poleci coś korzystniejszego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od frontu mam tak samo. Zrobię zdjęcie jak będzie brama. Koszt betonu to około 50PLN za dwumetrowe przęsło (podstawa słupa i płyta o wysokości 50cm, wkopana do połowy w ziemię aby pies miał trochę trudności). Kupowałem w betoniarni przy lotnisku. Słupki mocowałem na stalowych stopach (około 10PLN/sztukę) ale można wymyśleć coś innego. Są też w tej samej cenie płyty 2,5x0,3m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ... nadszedł termin ZERO

 

:o :o :o

 

wszystko spakowane i dziś przewozimy na wioske

 

:lol: :lol: :lol:

 

no i zaczynamy mieszkać. Na wiosce zasięgu brak więc pierwsze newsy za czas jakiś. Mam tylko nadzieję że chociaż jedną noc zdążę przenocować a syn poczeka z przyjściem na świat :wink: Pozdrowienia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...