Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nawet ciekawie by to wyglądało, wjezdzasz w uliczkę a tam wszyscy mają te same drzwi, niemiecki porządek :D

 

My chcemy kupić wzór DWZ 17 lub 23

 

http://www.derpal.com.pl/

 

tak mi sie wydaje lecz symbolu chyba nie widze ...

 

moze to nie to ...

 

identycznych jak moze zreszta tez nie widze ...

 

o, to chyba to:

 

http://www.dallas.roni.pl/

 

my mamy inne :D

 

szukalismy takich co maja duzo przeszklen od dolu do gory i tylko jedne nam wpadly w oko - troche firm odwiedzilismy :wink:

 

zakrecilem sie kto w koncu produkuje te drzwi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawie by to wyglądało, wjezdzasz w uliczkę a tam wszyscy mają te same drzwi, niemiecki porządek :D

 

My chcemy kupić wzór DWZ 17 lub 23

 

Wlasnie tak jest na naszej ulicy w Niemczech - prawie kazdy ma takie same drzwi :) Tylko my sie wyrozniamy :) Do tego domy sa prawie identyczne - roznia sie kolorami.

Nawet fajnie to wyglada.

Co ciekawsze - miasto pozwala tylko na czerwone dachy, prawie wszystkie domy to 2-spadziste.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, Od nadmiaru kasy głowa raczej nie boli :wink: a Ty raczej masz problem z brakiem koncepcji i tego bym się trzymała :lol: :wink:

 

zgadza sie

 

dokladnie tak jest

 

chalupa wubudowana, idzie mieszkac, firsy troche zostalo

 

za duzo aby przepic, za malo aby kolejny dom wybudowac :D

 

potrzeb troche jest ale kuzia nie ma komu pomyslec chocby nad tym jaki plot chcemy miec :cry:

 

moja zona nie zarabia za wiele i o kasie czesto mowi, chciala by wiecej

 

ja zarabiam czasami pare razy wiecej niz ona i podejscie mam do kasy nieco inne. dla mnie nie jest to wazne. zaczynaja sie liczyc takie sprawy jak dobre samopoczucie w pracy, swoboda w strategii rozwoju czy podejmowaniu decyzji. to ze nikt nie zadaje za wiele pytan, ufa w moje decyzje

 

nie zarabiam jednak na tyle duzo aby kasa i problem z jej nadmiarem sie pojawial w naszym zyciu

 

kasa to kasa i nic wiecej. wazne aby starczylo a najwazniejszy jednak caly czas byl czlowiek i jego wnetrze

 

im wiecej kasy tym mniej czlowieka ............ wiec trzeba znalezc ta inna dla kazdego granice i dokonac wyboru :wink:

 

prywatnie jezdzimy 13-letnia astra i w zupelnosci nam starcza. nowego nie kupimy gdyz uwazamy to za ekonomicznie nieuzasadnione. kilkulatka tez na razie nie gdyz skoro ten co mamy swietnie sie sprawuje to po kie licho inne auto. natomiast starsze auto tez nie ale to chyba normalnie

 

szczytem moich marzen jest taka fura:

 

http://moto.allegro.pl/item373235948__jaguar_xj6_sport_stan_idealny_.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5263727

 

chyba nie jestem wymagajacy?

 

to takie krotkie osobiste i nie w temacie wyznanie o podejsciu do pieniedzy

 

nie daja szczescia a tylko pozwalaja wygodnie zyc

 

szczesliwy jestem, wymagajacy nie za bardzo wiec o kasie nie gadam

 

PS. tylko niech ktos nie pomysli ze jakims krezusem jestem :wink:

 

skoncentrujmy sie nad tym ze nie jestesmy wymagajacy a za to bardzo szczesliwi i wyzwoleni

 

wyzwoleni rowniez z problemu kasy, czy to nadmiaru, czy jej braku :D

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie moje mieszkanie tylko teściów. Na moje to sąsiedzi chętni by byli, tylko chyba krucho u nich z gotówką. Ale na razie sprzedajemy mieszkanie teściów. Po sprzedaży ich mieszkania lub po wykonaniu tynków w domu zaraz zabieramy się za nasze.

Zainteresowanie duże, ale tylko z Biur Nieruchomości. Konkretnych klientów jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak we właściwy sposób znaleźć Klientów? Mamy możliwości typu: biuro nieruchomości, ogłoszenia w gazecie i w necie, możesz też rozwiesić ogłoszenia w Spółdzielniach na tablicy ogłoszeń. Ewentualnie informacja wsród znajomych na zasadzie "podaj dalej". Z pomponami na Szeroką chyba nie wchodzi w grę?! :wink:

My z wszystkiego skorzystaliśmy (prócz pomponów :)), efekt końcowy zadowalający, bo zostało SPRZEDANE, ale męczące to było... Nigdy więcej! Na szczęście wiecej mieszkań na zbyciu nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...