Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Natalia, pewnie za mało wody....Piotr jednego dnia wymienił mnie przy podlewaniu, ustawił zraszacz i przysnął. Jedno miejsce podlewało się przez ponad godzinę. Następnego dnia wypuściła nowo posiana trawa...niestety nie jesteśmy w stanie lać wody 6 godzin dziennie. możemy to robic tylko nad ranem, bo wieczorem ciśnienie jest tragiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

..........

Ja zdecydowałam się na Cersanit Iryda na dół, a do góry Cersanit Etna umywalka i Cersanit Delfi wc i bidet. Kupowałam w necie w dwóch sklepach: w http://www.łazienkaplus.pl kupiłam wannę i dodatkowo sprowadzą mi kabinę mimo, że się tym nie zajmują :) To się ucieszyłam, bo cena super. A drugi sklep to http://www.kati-kati.pl tam zamówiłam resztę :) Zostały mi jeszcze baterie do wybrania, ale nic mi w oko jeszcze nie wpadło :)

 

my w dolnej tez mamy cersanitu chyba wlasnie iryde

 

niedrogie i calkiem ladne stosunkowo nowoczesne ksztalty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cześć Aga :D A co Ty robisz w Toruniu? :roll: :wink:

Szuka deszczu :wink:

Dokładnie tak!

Dzisiaj u nas spadło parę kropelek deszczu i koniec.

W maju padało tylko raz. No i dzisiaj.

Posialiśmy trawę i codziennie wylewamy tysiące litrów. Dobrze że ze studni, uffff.

 

PS. Ja do Was czasami zaglądam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wywoziliście śmieci tuż przed wprowadzką jakimś dużym pojemnikiem? Jeśli tak to dajcie info z jakie firmy i ile Was to kosztowało.

 

 

Za tydzien się wprowadzamy, sprzątanie trwa i góra śmieci rośnie( kartonogipsy, kawałki kafelek i miliony innych rzeczy....)

 

Sprzątanie wykańcza.

Bardziej niż budowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wywoziliście śmieci tuż przed wprowadzką jakimś dużym pojemnikiem? Jeśli tak to dajcie info z jakie firmy i ile Was to kosztowało.

 

 

Za tydzien się wprowadzamy, sprzątanie trwa i góra śmieci rośnie( kartonogipsy, kawałki kafelek i miliony innych rzeczy....)

 

Sprzątanie wykańcza.

Bardziej niż budowanie.

Wydaje mi się, że Alba na Wapiennej ma taniej niż MPO, więc może spróbuj do nich zadzwonić i się dowiedzieć ile biorą za kontener...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wywoziliście śmieci tuż przed wprowadzką jakimś dużym pojemnikiem? Jeśli tak to dajcie info z jakie firmy i ile Was to kosztowało.

 

 

Za tydzien się wprowadzamy, sprzątanie trwa i góra śmieci rośnie( kartonogipsy, kawałki kafelek i miliony innych rzeczy....)

 

Sprzątanie wykańcza.

Bardziej niż budowanie.

 

raczej nie pomoge ale dodam, ze wszystko wywozilismy na biezaco osobowka i problemu ze smieciami nigdy nie mielismy

 

co sie dalo to segregacja i tak naprawde gruz tylko z betonu komorkowego i troche karton gipsu na 3 male przyczepki od fiata 126p poszlo w utwardzenie drogi koledze :wink:

 

powodzenie w przeprowadzce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też są wywożone na bieżąco, ale z drugiej strony rozumiem, że jak komuś zebrało się ze 3 tony, bo nie wywoził na bieżąco, to przecież nie będzie teraz wywoził w woreczkach, tylko oczywiście zamówi kontener, tym bardziej, że czas potrzebny jest na przeprowadzkę, a nie na pakowanie śmieci w woreczki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też są wywożone na bieżąco, ale z drugiej strony rozumiem, że jak komuś zebrało się ze 3 tony, bo nie wywoził na bieżąco, to przecież nie będzie teraz wywoził w woreczkach, tylko oczywiście zamówi kontener, tym bardziej, że czas potrzebny jest na przeprowadzkę, a nie na pakowanie śmieci w woreczki :wink:

 

 

Wywoziłem na bieżaco i wyrzucałem do swojego przyblokowego śmietnika, aż się doigrałem.....

Sąsiedzi delikatnie(?) wyrazili swoje zdanie na ten temat i stwierdziłem że mają rację.

 

Teraz czas na kontener.....

 

Gruz schowałem w tarasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...