Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

jak dobry i polecany majster to kilka miesiecy na wolny termin trzeba poczekac

 

ja po takich 3 z polecenia dzwonilem pod koniec marca. najszybszy termin jaki mieli to koniec lipca

 

znalazlem takiego co mial za tydzien - wywalilem po kilku dniach

 

w koncu kafelki kladl majster co od podstaw dom murowal i jest OK

 

Pozdrowienia ze slonecznej Warszawy sto kilkadziesiat metrow nad ziemia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kilka osób poleciło mi AR Dach z Polnej - byliśmy u nich i zamówiliśmy wycenę na Bogen brąż połysk; wygląda rewelacyjnie, ale jeśli cena mnie przytłoczy to będzie trzeba pozostać przy matowych :cry:

 

Dodatkowo zamówiliśmy wyceny po drodze w AGAD na Polnej, druga firma na Polnej - nazwy nie pamiętam i w TOPDach na Równinnej.

 

Kurcze - chciałbym tego Bogena :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oknovid. Uwaga - rabat, a więc praktycznie cena, zależna od przedstawiciela.

 

polecam biuro kolo banku BOŚ na rogu chelminskiej a wlasnie nie pamietam jakiej. jadac na wrzosy po prawej stronie. byla najlepsza oferta. kupilem co prawda jeszcze tanej od bydgoskiego przedstawiciela ale nie polecam - nieslowny oszust i kretacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalismy sie na pompe ciepla i GWC oraz rekuperator.

 

caly czas sie zastanawiam co sklania ludzi do takich wynalazkow i jak dobrze szkolony musi byc ktos kto to sprzedaje

 

moj kolega tez zamontowal pompe ciepla - teraz do mieszkania w jego domu nadaje sie tylko parter gdyz nie maja kasy na wykonczenie reszty

 

glownym kryterium wyboru pewnie sa tu dostepne srodki finansowe - ja ich nie mialem i dlatego nie mam czegos co jest drogie tak jak PC czy rekuperatow

 

Montaz solarow tez jest ekonomicznie nieuzasadniony - gdybym mial na zbyciu z 15 kola pewnie bym je zamontowal dla wlasnej przyjemnosci z ekologicznego podejscia do zycia - z niczego innego

 

Napisz moze ile beda kosztowac Cie te wynalazki jesli to nie tajemnica oczywiscie i co Was sklonilo do zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewnie kilka powodów.

1. Bycie proekoogicznym (takie słowo wytrych usprawiedliwiające prawie każde zachowanie od przykuwania się do drzewa po zakup hybrydowego samochodu).

2. Moda (no moze owczy pęd).

3. Zdolności sprzedawców.

4. Chęć dorównania (przewyższenia) sąsiadom.

5. Wygodnictwo (pozorne, im więcej sprzętów i instalacji tym więcej potencjalnych awarii).

6. Przede wszystkim nadmiar gotówki (tego ja im zazdroszcę, choć gdybym miał wydałbym pewnie ją na inne zbytki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...