Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Bede bardzo wdzieczna za pomoc. W celu latwiejszego kontaktu wysylam na PW telefon do siebie a jak znajdziecie chwile to zapraszam na kawe. A co do stawki, to chyba jakas pomylka. Obdzwonilam wszystkich znajomych w Toruniu i Bydgoszczy, ktorzy maja nanie i NIKT nie placi wiecej niz 600 zl. Mysle, ze tu zadzialal mechanizm - mieszczuchy sie pobudowaly to maja kase. A jak maja to skubnijmy tez dla siebie.

 

Burza byla pierwsza klasa. Ja je uwielbiam. Tylko niepotrzebnie wieczorem wystawialam sie komarom na pozarcie podlewajac ogrod.

 

Pozdrawiam

Magda

Numer zachowam, a Ty zachowaj kawe, bo my bedziemy tylko na tydzien i tym razem nie zdazymy wpasc, wiec moze kolejnym??

A te wysokie stawki opiekunek przerastaja juz niemal stawki brytyjskie, z zastrzezeniem, ze w Anglii mozna ubiegac sie o doplate od panstwa na ten cel (wiec w sumie nie wypada to az tak strasznie), no a w Polsce... :roll:

I mieszkajac na wyspie zapomnialem co to meszzki i komary - klimat niby cieplejszy i zdecydowanie bardziej wilgotny, a nie uswiadczysz tu tego dziadostwa.

A kto widzial juz nowe fontanny-ponoc ciekawie sie prezentuja, moze dam rade obejrzec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że tego nielubicie, ale nie mogę się dokopać do firm od schodów drewnianych.

 

Polećcie jakieś z kujawsko-pomorskiego. PROSZĘ.

 

Sprawa dość paląca bo majster stwierdził że ładniejsze będą drewniane i mam czas do piątku żeby się zdecydować drewno czy beton.

 

A swoją drogą to się w końcu ruszyło znaczy zaczeli murować ściany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że tego nielubicie, ale nie mogę się dokopać do firm od schodów drewnianych.

 

Polećcie jakieś z kujawsko-pomorskiego. PROSZĘ.

 

 

Ja wybralem schody azurowe (zrezygnowalem z betonowych) http://www.alcoschody.pl/ Solec Kujwaski, bardzo przystepne ceny, szybkie terminy realizacji i bardzo dobrej jakosci. Mozesz na miejscu u nich zobaczyc wystwake schodow , tralek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...