Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Generalnie c.o. chyba będę robił z miedzi, a wodę z tworzywa tylko właśnie nie mam pomysłu jakiego producenta.

 

u nas

 

co - twarda miedz na calosci domu

woda - tworzywo zgrzewane

 

w kwestii schodow to mam alco z solca - polecam

 

jak chcesz to zrob u nich wycene a pozniej skontaktuje Cie z osoba ktora dla nich od wielu lat pracuje - jest monterem. ja dopiero na montazu sie zorientowalem ze to moj kolega z podstawowki. calosc kosztowala mnie kolo 8 tysi a on stwierdzil ze w 7 to spooooooooooooooookojnie by sie zmiescil i wszystko oczywiscie identyczne. jak co to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Mieszkamy od soboty w DOMU!!!!

 

Burza o której pisaliście wcześniej drugiej nocy w nowym domu to jest to, choć moja żona kazała mi o 2.00 w nocy założyć pilnie piorunochron :wink:

 

A w przyszłym tygodniu czeka mnie kontrola nadzoru budowlanego, czy wiecie może co "ten nadzór budowlany" może skontrolowac a czego nie?

 

Papiery mam ok, ale kontrola to kontrola - może być pro-Kontrolowany , albo pro-Nieprawidłowości :wink:

 

Matko jak u mnie jest ciemno w nocy! Wieś normalnie,wieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy od soboty w DOMU!!!!

 

Burza o której pisaliście wcześniej drugiej nocy w nowym domu to jest to, choć moja żona kazała mi o 2.00 w nocy założyć pilnie piorunochron :wink:

 

A w przyszłym tygodniu czeka mnie kontrola nadzoru budowlanego, czy wiecie może co "ten nadzór budowlany" może skontrolowac a czego nie?

 

Papiery mam ok, ale kontrola to kontrola - może być pro-Kontrolowany , albo pro-Nieprawidłowości :wink:

 

Matko jak u mnie jest ciemno w nocy! Wieś normalnie,wieś :)

 

Jaka tam wies

 

Ty dopiero na samym poczatku tej wsi mieszkasz wiec prawie miasto :)

 

skad wiesz ze bedziesz mial kontrole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze macie budowy na wykonczeniu - moje gratulacje !!

Ja jestem lepszy bo mam aktualnie 2 budowy - domek jeszcze nie skonczony a wkrotce rozpoczynam garaz.

Tak sobie mysle czy bylibyscie w stanie zostawic budowe na kilka godzin i spotkac sie w ktoryms torunskim pubie ? Poznalibysmy sie na zywo i na bierzaco zrobili korekte wszystkich budowli - co o tym myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze macie budowy na wykonczeniu - moje gratulacje !!

Ja jestem lepszy bo mam aktualnie 2 budowy - domek jeszcze nie skonczony a wkrotce rozpoczynam garaz.

Tak sobie mysle czy bylibyscie w stanie zostawic budowe na kilka godzin i spotkac sie w ktoryms torunskim pubie ? Poznalibysmy sie na zywo i na bierzaco zrobili korekte wszystkich budowli - co o tym myslicie ?

 

pomysl nie jest zly jednak realizacja wspolnego terminu kilku osob moze nastreczac zbyt wielkie trudnosci

 

bede sledzil i jesli termin przypasuje z pewnoscia sie zjawimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Tom, co z tą kontrolą? Ktoś podkablował? Tak z niczego to oni chyba nie chodzą :roll:

 

Cóż...

 

Tez mam takie przeczucie że ktoś podkablował, baaaaaardzo się pewnemu człowiekowi nie podobała moja oczyszczalnia...

 

Ale podobno do kontroli tu cytat:"wylosował mnie komputer". :wink:

O kontroli wiem, bo akurat mnie nie było w Toruniu, Kierownika Budowy też nie i nie było z kim pogadac na budowie....

 

Tak więc zadzwownili i umówiliśmy się na przyszly tydzień

Sorry że tak późno piszę odpowiedź ale szkolenia, szkolenia......zajmuja i angażują.

 

Szczególnie jak się je prowadzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta oczyszczalnia mogła mu się nie podobać, czy wszystko legalnie robiłeś?

 

 

Papiery są złożone w Starowstwie, oczyszczalnia już fizycznie jest....... :oops:

 

a no wlasnie

 

jak sie robi cos co moze sie komus nie podobac to niestety wypadaloby zachowac w tym odpowiednia kolejnosc

 

teraz pewnie teoretycznie mozesz dostac nakaz jej rozbiorki ...

 

pewnie nie pomoglem i nie pocieszylem ale takie jest moje zdanie a ja zawsze mowie prawde :D

 

z czego kolega szkoli jesli wolno wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum o szkoleniach więc nie odpowiem.

Priv?

 

Strasznie mi się podoba pocieszanie poprzez mówienie "a no właśnie"

 

Opowiem o kontroli podczas spotkania w pubie :)

 

tak z ciekawosci pytam o te szkolenia

 

jak bym w postach trzymal sie tylko budowlanki to malo bym mial do napisania

 

ja nie pocieszam bo i po co, chyba tego nie oczekujesz - pisze co mysle gdyz jak juz pisalem moge szczycic sie prawdomownoscia, nawet pomimo wykonywanego dla pieniedzy i z zamilowania zawodu :wink:

 

u nas z pubem moze byc ciezko lecz jak cos wymyslicie to sie okresle

 

trzymam jednak kciuki za pomyslny przebieg kontroli i pozytywne dla Ciebie zakonczenie

 

Ktory to jest ten Twoj dom

 

1. po prawej stronie za drewnianym

 

2. po lewej na przeciwko drewnianego

 

3. po lewej zaraz za tym co jest na przeciwko drewnianego

 

???

 

wszystkie sa calkiem ladne wiec nie ryzykujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...