Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a my mebla zostawialismy na rubinkowie. Resztę przewieźliśmy busem mojego taty.

 

W ciągu 3 lat przeprowadzałem sie drugi raz i pomny doświadczeń poprzedniej przeprowadzki, a właściwie nocy po - leżenie plackiem z okrutnym bólem pleców - zdecydowałem się na fachowców

Zapakowaliśmy w kartony, chłopy - sztuk 3 - znieśli, dowieźli 15 km i wnieśli, 3 godziny, koszt - 240 zł

 

Ciekawostka - byliśmy pierwszą z trzech przeprowadzek tej soboty którą chłopaki obsługiwali :o Mają krzepę!

 

Mebli też nie mamy dużo, szczególnie teraz to widać na 2 razy wiekszej powierzchni niż do tej pory w mieszkaniu. :wink:

 

Z innej beczki:

 

O której godzinie są pokazy światło-dźwięk przy nowej toruńskiej fontannie. Wczoraj byliśmy o 20.00 i nic...

 

A może spotkanie zrobimy przy fontannie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

U nas na Skarpie o 20.40 wyłączyli kablówkę. Mąż przeżył chwile grozy i nawet zaczął kombinować z anteną naziemną, ale na szczęście włączyli po 20 minutach, więc nie musiałam stać i trzymać anteny, żeby nie śnieżyło :wink:

 

u nas od prawie 2miesiecy od kiedy sie przeprowadzilismy telewizor nawet nie podlaczony do pradu - jestesmy bardzo szczesliwi. Najpredzej na jesien moze cos w tej kwestii zmienimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na Skarpie o 20.40 wyłączyli kablówkę. Mąż przeżył chwile grozy i nawet zaczął kombinować z anteną naziemną, ale na szczęście włączyli po 20 minutach, więc nie musiałam stać i trzymać anteny, żeby nie śnieżyło :wink:

 

u nas od prawie 2miesiecy od kiedy sie przeprowadzilismy telewizor nawet nie podlaczony do pradu - jestesmy bardzo szczesliwi. Najpredzej na jesien moze cos w tej kwestii zmienimy :D

 

Zeby widzieć piłkę a nie tylko śnieg pojechałem do Rozgart do znajomych na mecz. Widziałem piłkę w śniegu :)

 

A antenę pokojową która stoi na telewizorze połamał mój Młodszy.

 

Jeszcze jedno pytanko - jesteście Tacy Wszechwiedzący: :wink:

 

Gdzie jest największy wybór stołów z krzesłami do jadalni .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, z tą wszechwiedzą to nie przesadzajmy :wink: . Mi osobiście podobają się stoły w Domo Faber czy jak to się tam nazywa. Sklep mają w Bumarze, ale nie w Galerii AMC tylko bliżej Grudziądzkiej (tak jakoś w linii prostej za przystankiem 26). Fajne też są stoły kolonialne, ale trochę drogie...

 

Poza tym fajny może być sklep chyba w Młyńcu z meblami stylowymi, kolonialnymi itp. tylko nie pamiętam nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko - jesteście Tacy Wszechwiedzący: :wink:

 

Gdzie jest największy wybór stołów z krzesłami do jadalni .......

 

doslownie dzis rano to przerabialem

 

pewnie jak zwykle ostatnio kupimy przez allegro

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=stol+krzesla&category=522&category=1515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas od prawie 2miesiecy od kiedy sie przeprowadzilismy telewizor nawet nie podlaczony do pradu - jestesmy bardzo szczesliwi. Najpredzej na jesien moze cos w tej kwestii zmienimy :D

Mój mąż oglądał wszystkie mecze EURO...

 

Słuchałem część meczy (meczów?) w Polskim Radiu PR 1 - w samochodzie nocami wracając do domu i moim zdaniem sa tam dużo lepsi komentatorzy niż w Polsacie. A Tomasz Zimoch w roli komentatora jest po prostu jak Tommy Lee Jones w Ściganym...

Kolega z pracy włączał wizję w Polsacie, a dźwięk w PR 1 . Ale to już przesada.

 

Wczoraj oglądaliśmy stoły w Bydgoszczy w BFM, dziś jedziemy do Bońka w Papowie, AMC nie zachwyciło - głownie mojej żony, bo mi naprawdę jest wszystko jedno na czym stoi jedzenie.

 

 

 

 

Ale spłyciłem temat stołu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas od prawie 2miesiecy od kiedy sie przeprowadzilismy telewizor nawet nie podlaczony do pradu - jestesmy bardzo szczesliwi. Najpredzej na jesien moze cos w tej kwestii zmienimy :D

Mój mąż oglądał wszystkie mecze EURO...

 

chwalisz sie czy zalisz?

 

:wink:

 

ps. w jakim przedziale cenowym sa w sklepach/salonach

 

stol rozkladany + 6 krzesel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas od prawie 2miesiecy od kiedy sie przeprowadzilismy telewizor nawet nie podlaczony do pradu - jestesmy bardzo szczesliwi. Najpredzej na jesien moze cos w tej kwestii zmienimy :D

Mój mąż oglądał wszystkie mecze EURO...

 

chwalisz sie czy zalisz?

 

:wink:

 

ps. w jakim przedziale cenowym sa w sklepach/salonach

 

stol rozkladany + 6 krzesel?

 

 

W Bydgoszczy w BFM - na wyprzedaży 1700 zł - drewno

Poza tym jak na razie - około 2500- 3000 trzeba liczyć. Przynajmniej na taki który się nam podoba.

Allegro jest tańsze. Choc trudno porównywac bo każdy lubi co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Jak widze zainteresowanie spotkaniem jest. to dobr pomysl aby po pracy w tygodniu, bo weekendy wiadomo na budowie spedzamy !

Moze w przyszlym tygodniu juz sie zbierzemy ? Z reszta jak sie uda i bedziemy sie chceli spotkac znowu to po wakacjach tez mozemy kolejne spotkanie.

Czy pasuje Wam wtorek 8 lipca o godz ? Powiedzmy 20 albo wczesniej jak beda chetni, bo ja wczesniej nie dam rady. Usiadziemy sobie gdziew w ogrodku na starowce i do 22 posiedzimy i omowimy poszczegolne projekty i pozwolenia na budowe. Poniewaz czasu nie bedzie za duzo to ograniczymy sie tylko do tematow budowlanych, bez podrywania pan przez panow i na odwrot. Tylko musimy jakies znaki rozpoznawcze dac bo inaczej sie nie znajdziemy, albo telefony komorkowe na priv sobie przeslac.

Przy okazji witam Tooma ! to oprocz Piotrulexa moj najblizszy sasiad, no i razem zaczniemy jak dobrze pojdzie.

Ja teraz jestem na etapie szukania materialow - planowo to garaz bedzie z suporeksu na tzw. klej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...