Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja troche sie orietuje w brydzu ale nie na tyle by byc prowadzacym. Jak mowilem nie bedzie czasu na brydza, tylko omowimy projekty i podzielimy sie uwagami co do wykonawcow. Mozemy tez zrobic krotkii konkurs na ustny referat pt. "moja dzialka jest w najladniejszej okolicy" i kazdy w paru zdaniach uzasadni dlaczego akurat jego : ).

Szkoda ze nie mamy budowy w tej samej gminie bo bysmy mogli obrabiac d... urzednikom robiacym papierkowe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Widze ze mam sasiadow na forum bo ja rowniez buduje sie w Osieku :p

No, to jak ja zaczne bede mial od kogo czerpac sporo doswiadczen i kontaktow :)

halo halo sąsiedzi zagladacie tu czasem? W której części Osieka się budujecie?

Jeśli to nie tajemnica oczywiście, no i na jakim etapie jesteście?

 

Co do spotkania, to bardzo chciałabym się z Wami spotkać, ale obawiam się że syn może mieć na ten temat inne zdanie :) muszę się wstrzymać, ale mam nadzieje ze spotkania staną sie tradycją i po wakacjach do Was dołącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mam sasiadow na forum bo ja rowniez buduje sie w Osieku :p

No, to jak ja zaczne bede mial od kogo czerpac sporo doswiadczen i kontaktow :)

halo halo sąsiedzi zagladacie tu czasem? W której części Osieka się budujecie?

Jeśli to nie tajemnica oczywiście, no i na jakim etapie jesteście?

 

Co do spotkania, to bardzo chciałabym się z Wami spotkać, ale obawiam się że syn może mieć na ten temat inne zdanie :) muszę się wstrzymać, ale mam nadzieje ze spotkania staną sie tradycją i po wakacjach do Was dołącze

 

Zabierz syna ze sobą :lol:

 

Dobra, dobra, żartowałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mam sasiadow na forum bo ja rowniez buduje sie w Osieku :p

No, to jak ja zaczne bede mial od kogo czerpac sporo doswiadczen i kontaktow :)

halo halo sąsiedzi zagladacie tu czasem? W której części Osieka się budujecie?

Jeśli to nie tajemnica oczywiście, no i na jakim etapie jesteście?

 

Co do spotkania, to bardzo chciałabym się z Wami spotkać, ale obawiam się że syn może mieć na ten temat inne zdanie :) muszę się wstrzymać, ale mam nadzieje ze spotkania staną sie tradycją i po wakacjach do Was dołącze

 

Zabierz syna ze sobą :lol:

 

Dobra, dobra, żartowałem....

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za lekcje odnośnie tzw roślinności. Teraz poprosze szanowne gremium o ocenę projektu. Jest jaki jest, bo wielce szanowna moja gmina dała bardzo rewolucyjne warunki i trzeba się podporządkować, dzięki z góry. Oceniiajcie, doradzajcie http://www.extradom.pl/projekt-domu-HEKTOR-ID-4372.html?typ=&powierzchnia=&garaz=&strona=4

Projekt domu HEKTOR - extradom.pl :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o namiary na:

 

firma od ukladania kostki - najlepiej co taka kostke ma w sprzedazy, sami sobie ja przywioza, dowiaza a jak zostanie odwioza. niewiele bo okolo 30m2 w tym zjazd do garazu czyli musza umiec ladnie wyprofilowac

 

gdzie moge kupic w dobrej cenie stal a konkretnie profile kwadratowe 6x6cm na slupki do ogrodzenia?

 

dizis bedzie u mnie gosc ogladal i wycenial stelaz bramy przesuwnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za lekcje odnośnie tzw roślinności. Teraz poprosze szanowne gremium o ocenę projektu. Jest jaki jest, bo wielce szanowna moja gmina dała bardzo rewolucyjne warunki i trzeba się podporządkować, dzięki z góry. Oceniiajcie, doradzajcie http://www.extradom.pl/projekt-domu-HEKTOR-ID-4372.html?typ=&powierzchnia=&garaz=&strona=4

Projekt domu HEKTOR - extradom.pl :p

 

ooooo

 

ten projekt wyglada calkiem przyzwoicie a wczesniej co pokazywales strasznie byl niepraktyczny. chyba nastapila zmiana projektu?

 

to juz ostateczna wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, po co ci balkony i wykusz? Ja u siebie mam dwa i od czasu ich postawienia jeszcze na nich nie byłem. Są, moim zdaniem źródłem problemów technicznych i kosztów. Użyteczności, na wsi, żadnej. No, chyba, że ci się niesamowicie podobają. Z gustami nie ma co dyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, po co ci balkony i wykusz? Ja u siebie mam dwa i od czasu ich postawienia jeszcze na nich nie byłem. Są, moim zdaniem źródłem problemów technicznych i kosztów. Użyteczności, na wsi, żadnej. No, chyba, że ci się niesamowicie podobają. Z gustami nie ma co dyskutować.

 

we wczesniejszym domu mielismy duuuuuzy balkon, ktory byl wrecz niezbedny

 

sluzyl do wieszania prania :D

 

 

teraz mamy osobna pralnio-suszarnio-prasowalnie

 

pasujace projekty z balkonami byly przez nas skreslane

 

choc suszymy na tarasie od strony ogrodu a prasowanie odbywa sie w naszej sypialni

 

czasami balkony dodaja domkowi uroki i kilmatu choc faktycznie na etapie budowy tworza nieco wieksze koszta a przy eksploatacji moga pojawiac sie problemy z naciekaniem itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie. Potwierdzam, Polskie morze to koszmar cenowy. Na szczescie moje dzieci nie naleza do typu wymuszaczy.

 

Ja niestety nie dolacze we wtorek, bo jak mowila Aga Jasiek idzie spac a poza tym nie bede w najlepszym nastroju, bo w poludnie ide na pogrzeb kolegi ze studiow. Tragiczny wypadek.

 

Ola-Maya, witaj ponownie, wsiadaj w samochod i przyjezdzaj z dzieciaczkami. Starsze wpuscimy do basemu lub piaskownicy, Maksio pospi a my poplotkujemy.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...