Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Ola-Maya, witaj ponownie, wsiadaj w samochod i przyjezdzaj z dzieciaczkami. Starsze wpuscimy do basemu lub piaskownicy, Maksio pospi a my poplotkujemy.

 

Pozdrawiam

Magda

 

Cześć cześć :D :D :D :D

 

Ja liczyłam po cichu że mnie nawiedzisz i podpowiesz co gdzie jak tanio można jeszcze pozałatwiać w mojej wykańczającej się (i nas) chałupce :) To może wpadniesz na inspekcje i oczywiście kawke? co prawda basenu nie posiadamy, a za piaskownice słuzy piaseczek po budowlany, ale dzieciaki sobie poradzą :) Tak czy tak trzeba się spotkać!!! pusć mi na priva swoj nr.

 

krzyzak74 Mnie tam domek się podoba, razem z trzema balkonami :) mam 3 tarasy - nie jest to to samo co balkony , ale z zednego z nich bym nie zrezygnowała, choć wydawać by się mogły komuś zbędne :)

Na marginesie z drzwi jesteśmy bardzo zadowoleni - poprosimy o klamki (bo chcemy się rozliczyć )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Ja jeszcze w temacie stolow. Znalazlam na allegro stolarnie w Chojnicach, ktora zrobila mi na zamowienie stol 100x200 rozkladane do 280 cm, do tego 8 krzesel i razem z transporten skasowala 2200 zl. :o Po pol roku intensywnego uzytkowania, krzesla nie rozklejaja sie, stol tez ma sie dobrze. Zainteresowanych zapraszam na ogledziny lub podesle zdjecia. Zabrzmialo jak reklama. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie stolow. Znalazlam na allegro stolarnie w Chojnicach, ktora zrobila mi na zamowienie stol 100x200 rozkladane do 280 cm, do tego 8 krzesel i razem z transporten skasowala 2200 zl. :o Po pol roku intensywnego uzytkowania, krzesla nie rozklejaja sie, stol tez ma sie dobrze. Zainteresowanych zapraszam na ogledziny lub podesle zdjecia. Zabrzmialo jak reklama. :wink:

 

poprosze o zdjecia na maila jak w profilu czyli [email protected] i cos wiecej o tej stolarni

 

rozmiar by nas interesowal

 

za 2 tygodnie jedziemy do Poznania wiec moze po powrocie bede mogl porobic zdjecia wielkiego jasnego skorzanego wypoczunku w kasztalcie litery U :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia podesle wieczorem. A co do stolarni, przeslali mi na maila probki wybarwien drewna i tapicerek - az wstyd, ze pracujac gdzie pracuje na tej podstawie wybieralam kolory :oops: :oops: - oraz wzory krzesel. Czas realizacji - okolo 3 tygodni. Z dowozem nie bylo problemu, bo systematycznie jezdza do Aleksandrowa.

 

Znalazlam link do ich aktualnnej aukcji

 

http://www.allegro.pl/item395979000_tani_nowy_zestaw_stol_6_krzesel_od_producenta.html

 

Mam dokladnie ten wzor krzesel i stolu, ale w innym kolorze.

 

A co do wymiaru stolu, teraz wzielabym szerokosc 110. Przy 100 nie ma problemu z ustawieniem talerzy, polmiskow itp, ale z dekoracyjnymi pierdulkami jest juz problem - zona bedzie wiedziala o co chodzi. I jeszcze jedno, stol po zlozeniu ma pod blatem taka fajna poleczke na dodatkowe blaty - nie trzeba zastanawiac sie, gdzie sie je wsadzilo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazlam link do ich aktualnnej aukcji

 

http://www.allegro.pl/item395979000_tani_nowy_zestaw_stol_6_krzesel_od_producenta.html

 

Mam dokladnie ten wzor krzesel i stolu, ale w innym kolorze.

 

A co do wymiaru stolu, teraz wzielabym szerokosc 110. .......

 

dzieki

 

ladniusie

 

spoko tez sa krzesla choc pewnie wolalbym oparcie z materialem - moze brzydsze ale pewnie wygodniejsze - nie braliscie tego pod uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni maja w ofercie krzesla z tapicerowanym oparciem, ale ja od poczatku chcialam drewniane - mniej tapicerki do czyszczenia. :wink: Teraz mam jasniusienka na siedzisku i wlasnie zaczynam jej czyszczenie. Przy dzieciach to istna katastrofa. a do tego zalatwilam ja sonie dzinsami :cry: - nie spralam ich za dobrze i zafarbowaly tapicerke. Mam nadzieje, ze zejdzie, bo inaczej czeka mnie zmiana. I juz nie na taka jasna i nie na gladka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

 

Mam do zaoferowania duużo pięknych i zdrowych stempli. Do tej pory przeżyły jedną budowę, spisały się znakomicie i chciałbym aby jeszcze niejeden piękny dom "zbudowały"

 

 

Oferuję DWA wymiary stempli:

 

ok. 200 sztuk o długości 280 cm

100 sztuk o długości 310 cm

 

Stemple są do obejrzenia oraz ewentualnego odebrania w Gronowie pod Toruniem (trasa na Olsztyn)

Cena oczywiście do uzgodnienia, a o kontakt proszę tylko drogą telefoniczną:

510-384-032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie malowanie scian. Chece kupic farbe JEDYNKA (cena ok 3 zl za litr) rozrobic pol na pol z woda i uzyc jej do pierwszego malowania. Poradzcie czym malowanc najsprawniej walkiem (jakiej szerokosci) itp ? i ile razy robiliscie taki podklad przed zasadniczym malowaniem fraba docelowa?

 

My kupiliśmy w Leroy Merlin jakąś białą ok 23 zł/ 10 l. Do tego dodamy unigrunt i dopiero malowanie. W planie jest jednokrotne malowanie. A ile razy będziemy malować to się okaże już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie malowanie scian. Chece kupic farbe JEDYNKA (cena ok 3 zl za litr) rozrobic pol na pol z woda i uzyc jej do pierwszego malowania. Poradzcie czym malowanc najsprawniej walkiem (jakiej szerokosci) itp ? i ile razy robiliscie taki podklad przed zasadniczym malowaniem fraba docelowa?

 

u nas tynk cem-wap a na to gladz

 

kupilismy tania biala farbe w leroy merlin 10l/za chyba 20 zeta i delikatnie rozcienczylismy woda

 

tak gruntowalismy walkiem wszystkie sciany i sufity

 

pozniej juz solidna biala lub biala z pigmentem weglug upodoban - efekt milo nas zaskoczyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...