Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prosze poratujcie namiarem na sprawdzonego kierownika budowy-facet z ktorym bylam umowiona juz wiosna jest od ponad 2 tyg nieosiagalny wiec nie wiem co z nim jest a ja potrzebuje juz kierownika...

W Thermoprojekcie mogą kierować Twoją budową - namiary były już kilkakrotnie na forum, ale są pewnie drodzy. Mój kolega z Liceum ostatnio zdobył też uprawnienia, więc mogę wziąć jego numer i przesłać Ci na priva. Z tym, że oba namiary nie są sprawdzone i nie potrafię powiedzieć nic bliższego na temat ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

A ja przywiozłem próbki łupka na taras i schody.

http://www.wilkat.pl/_materialy/37.jpg

http://www.wilkat.pl/_materialy/30.jpg

http://www.wilkat.pl/_materialy/5.jpg

http://www.wilkat.pl/_materialy/32.jpg

Bardzo nam się podobają, ale po przebojach z kostką granitową nie wiem, czy zdecydować się na kolejny naturalny materiał. Może zwycięży gładsza opcja gresu lub klinkieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie grubości tych kamieni 4 i 2 cm. Pierwsze kładzie się na ubity piach (można też z nich robić ścieżki w ogrodzie, takie skakanie z kamienia na kamień), te cieńsze na beton. Możliwe est też obkładanie nimi elewacji (cokołów). Oczywiście można to robić samemu. Powierzchnia nie będzie tak równa i gładka jak przy płytkach czy kostce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cemik, te lupki sa rewelacyjne. Chce cos podobnego wkomponowac w skalniak. Mozezs podeslac namiary na ten Golub?

 

u rodzicow robilem pare lat temu z czegos takiego kaskade na skarpie kolo oczka wodnego - wyszlo calkiem ciekawie

 

na chodniki itd nawet nie mysle o tym bo do odsniezania to sie nie nadaje a jest to moja ulubiona zimowa czynnosc

 

na dol elewacji u nas raczej sie to nie nadaje - mamy stosunkowo prosty dom i wszelkie bajery moga sprawic, ze bedzie wygladal jak cyganska chata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastka79

 

prosze przeslij mi na priv namiar na tego kolege ktory zdobyl uprawnienia

Kurczę - jest problem... Wyjechał na urlop do Portugalii, wróci dopiero 21 lipca. Jeżeli nie będzie ci za późno, to wtedy dam Ci kontakt do niego, bo w tej chwili nie mam aktualnego nr kom.

 

Kurcze szkoda,ze jest na urlopie teraz,ja potrzebuje kierownika od reki bo chcialabym juz jak najszybciej zaczynac dlatego zwracam sie do wszystkich budujacych w naszym rejonie-poratujcie namiarem na kierownika na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma namiary na hydraulika godnego polecenia. Byłem umówiony z jednym gościem ale przekłada termin już trzeci raz i za każdym razem coraz więcej chce za punkt.

Jeśli ktoś ma to będę wdzięczny.

 

Moim zdaniem całą przyjemność budowania zabierają ci nasi pseudo - fachowcy. Znaleźć porządną ekipę, która wszystko wykona jak należy to jest naprawdę problem. Uspokoiło się w tym roku jeśli chodzi o hurtownie i materiały a fachowcy co niektórzy życzą sobie stawki o 50% więcej niż w zeszłym roku. U mnie na razie sprawdzili się ze wszystkich ekip tylko cieśle i tynkarze. No i jeszcze elektryk, ale to akurat był kumpel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...