Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nastka jak za 45 zł i 50 zł to dobra cena, ja właśnie wstępnie orientuję sie w płytkarzach takich poleconych właśnie to wołają 55zł -60 zł za m.

 

U mojego szwagra 2 miesiące temu robił jeden z nowości po 35 zł/m - tak zaczął kłaść że jak szwagier wrócił z pracy o 16.00 to go pogonił i sam doko ńczył przedpokój, wyszło mu lepiej od majstra.

 

Jab byś mogła to puść mi nr do tego płytkarza na priwa jak sprawdzony jest. Potrzebuje płytkarza na początku września to mam nadzieję, że nie wejdziemy sobie w paradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma namiary na hydraulika godnego polecenia. Byłem umówiony z jednym gościem ale przekłada termin już trzeci raz i za każdym razem coraz więcej chce za punkt.

Jeśli ktoś ma to będę wdzięczny.

 

Moim zdaniem całą przyjemność budowania zabierają ci nasi pseudo - fachowcy. Znaleźć porządną ekipę, która wszystko wykona jak należy to jest naprawdę problem. Uspokoiło się w tym roku jeśli chodzi o hurtownie i materiały a fachowcy co niektórzy życzą sobie stawki o 50% więcej niż w zeszłym roku. U mnie na razie sprawdzili się ze wszystkich ekip tylko cieśle i tynkarze. No i jeszcze elektryk, ale to akurat był kumpel.

 

Zapraszam - hydraulik pierwsza klasa, szczególnie jak dla mnie. W 3 dni zrobił rozprowadzenie wody i kanalizy - jest mocno zarobiony i dość dziwny ale warto. Info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem oferty z kilku miejsc . Potem pojechałem do każdego i negocjowałem ceny. Różnice na koniec były ok 2-3 tys. Najbardziej podobały się mi okna z Ferrum. Pojechałem do nich z najniższą ofertą jaką miałem i dali mi taką samą cenę. Polecam ferrum na Jamontta i na Chrobrego. Dostawa za 2 tygodnie - wtedy powiem więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei potrzebuję namiarów na okna - chciałbym firmę sprawdzoną, którą możecie polecić, gdzie ceny będą przystępne :wink:

 

Skąd Wy braliście okna - dziś jadę do Oknovidu na Chełmińskiej, do Ferrum, nie wiem gdzie jeszcze mogę uderzyć

 

Pomóżcie proszę

 

mam oknowvid

 

w Toruniu to najmilasza obsluga i ceny pewnie na roku chelminskiej i dlugiej - vis a vis cafe molus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy się tu rozpisaliście :) Dawno nie zaglądałam. U nas czas zwiewa zdecydowanie za szybko :x Wolałabym żeby zwolnił, bo nie ma tego co powinno być już zrobione. Zostało nam malowanie wszystkich pokoi, a czasu za mało :-?

Łazienka dolna już zrobiona na gotowo. Wczoraj już sobie skorzystałam z WC :D

Kafle w górnej łazience już położone, jutro moze też będą montować sanitariaty.

W sobotę się zbieramy za gruntowanie scian, już się boję, że w niedzielę z łóżka nie wstanę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okna z Oknoplastu z firmy 2M na Sienkiewicza, pytałem jescze w Oknovidzie na Mickiewicza i na Rubinkowie 3 koło Majorki - to ten sam właściciel sie okazało.

 

Jak byś chciał bardzo tanio to gościu z ul. Białej ma okna firmy Vetrex, firma w miarę dobra za przystępną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okna z Oknoplastu z firmy 2M na Sienkiewicza, pytałem jescze w Oknovidzie na Mickiewicza i na Rubinkowie 3 koło Majorki - to ten sam właściciel sie okazało.

 

Jak byś chciał bardzo tanio to gościu z ul. Białej ma okna firmy Vetrex, firma w miarę dobra za przystępną cenę.

 

 

A o Białej słyszałam, ze niesłowny. Dlatego go sobie podarowaliśmy i kupiliśmy co chcieliśmy w Voxie na Bema. A w ogóle kiedyś zawitaliśmy na Białą i klamkę pocałowaliśmy, żadnej informacji o której ktoś wróci nie było. No to ich strata. Już nie wróciliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...