Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam okna z Oknoplastu z firmy 2M na Sienkiewicza, pytałem jescze w Oknovidzie na Mickiewicza i na Rubinkowie 3 koło Majorki - to ten sam właściciel sie okazało.

 

Jak byś chciał bardzo tanio to gościu z ul. Białej ma okna firmy Vetrex, firma w miarę dobra za przystępną cenę.

 

 

A o Białej słyszałam, ze niesłowny. Dlatego go sobie podarowaliśmy i kupiliśmy co chcieliśmy w Voxie na Bema. A w ogóle kiedyś zawitaliśmy na Białą i klamkę pocałowaliśmy, żadnej informacji o której ktoś wróci nie było. No to ich strata. Już nie wróciliśmy.

 

oknoplas to dobra lecz nietania firma - bylo drozsi o 30% niz oknowid - w moim przypadku. z 2M mam parapety takie jakby z daleka klinkierowe :wink: - firma koncajs - nie za drogie i szybkie do zamontowania

 

onknovid zreszta tez do konca sie nie wywiazal ze swoich zobowiazan ale jestem zadowolony

 

pan z Białej tez pisze w tym watku - moze sie jakos ustosunkuje do zarzutow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

W sobotę się zbieramy za gruntowanie scian, już się boję, że w niedzielę z łóżka nie wstanę :roll:

 

malowanie to piekna praca - widac efekty i to szybko

 

my jeszcze mielismy ta frajde ze na miejscu w konkretnych pokojach w rzeczywistym oswietleniu mieszalismy sobie farby i testujac co chwila efekty

 

dzis robimy ostateczna wylewke na tarasie i konczymy schody do ogrodu

 

jutro przyjezdzja na nieco dluzszy weekend goscie ze Stolycy i raczyc ich bedziemy wiejska sielanka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te okna MS ze Słupska są dobre, chyba są na profilu Deucennik czy jakoś tak, chyba duńskim.

 

Ja byłem w Oknovidzie i z tą wyceną poszedłem do Oknoplastu dali mi tam rabat taki jaki mogli ( bynajmniej tak mówili )+ jeszcze 1000 od całości odjęli - to mi wyszło 1200 drożej od Oknovidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te okna MS ze Słupska są dobre, chyba są na profilu Deucennik czy jakoś tak, chyba duńskim.

 

Ja byłem w Oknovidzie i z tą wyceną poszedłem do Oknoplastu dali mi tam rabat taki jaki mogli ( bynajmniej tak mówili )+ jeszcze 1000 od całości odjęli - to mi wyszło 1200 drożej od Oknovidu.

 

to ja bym z ta wycena poszedl do oknovidu ze cos mala roznica i musza zjechac a pozniej znow do oknoplastu, ze oknovid Cie kusi i chyba sie zdecydujesz no chyba, ze ...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tu ,,Pan,, z białej jak mnie ladnie nazwaliscie. Powiem tak. Zawsze sie zdarzy taki co pochwali i taki co zgani. Dlatego przyznaje racje Oli i Krzyskowi ze czasami cos nie wypali i mozna to okreslic terminem nieslownosci. Aczkolwiek trzeba nadmienic iz tylko posredniczymy w sprzedazy, tak wiec jestesmy od kogos uzaleznieni. Co do pocalowania klamki musialo cos sie wydarzyc, staram sie zostawiac info z teminem powrotu . Moja strata. To tyle w kwestii mojej. Starczy, bo nie chce aby to bylo watkiem przewodnim. Jesli moge to z tzw konkurencji moga polecic oczywiscie oknoplast Kraków, jak równiez okna z rąbienia tzn te które niby produkuje Ferrum. Ferrum tak jak my tylko posredniczy, już nie produkuje okien. Godne polecenia są również producenci robiacy na profilu veka tzn jedraszek, czy vetrex. Polecam nasz torunski Altom, Drutex, Stollar, Petecki, Bajcar - bardzo solidne, duze firmy, nie polecam Stamiru - czytaj Cristal lub Spleendoor. Prawda jednak jest taka ze 30 procent stanowi jakosc okien a 70 ich zamontowanie i uzytkowanie. Nawet najlepsze okna o ktore sie nie dba i ktore sa zle wstawione nie beda spelnialy swojej funkcji. Odwrotnie jest z drzwiami , tam jakosc to min 70 procent sukcesu. Jezeli ktos z was bedzie mial pytania to zawsze moge pomoc w temacie tzw branzy. Sprzedac nie zawsze trzeba, pomoc wrecz wypada. Przynajmniej sie czlowiek w mniejszym stopniu natknie na gorsze opinie. :lol: :oops: Moj tel to 509861505, nie jest to zadna reklama bo i tak sie ciez ko dodzwonic - prawda Piotrulex :wink: Poza tym niedlugo zaczynamy budowe i tez bede mial do was sporo pytan. Np na poczatek, czy za dom Hektor zhttp://www.extradom.pl/projekt-domu-HEKTOR-ID-4372.html?typ=&powierzchnia=&garaz=&strona=4

Projekt domu HEKTOR - extradom.pl 25 tysi za stan surowy i 15 tysi za dach to dobra cena czy nie. Pozdrawiam wszsytkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za dom Hektor zhttp://www.extradom.pl/projekt-domu-HEKTOR-ID-4372.html?typ=&powierzchnia=&garaz=&strona=4

Projekt domu HEKTOR - extradom.pl 25 tysi za stan surowy i 15 tysi za dach to dobra cena czy nie.

Wg mnie bardzo dobre ceny...

Ja się chętnie skontaktuję, bo zaraz czeka mnie temat wykończeniówki, a mam nadzieję, że dla Forumowiczów są specjalne promocje :wink: . Po urlopie (Ola - dopiero wybieram się na urlop - od 26.07 przez tydzień jestem niedostępna) skontaktuję się na kom. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichutko bo pewnie wszyscy sie "wakacjuja".

Nastka - dziękuje jeszcze raz za kontakt na ekipe dachowa - skorzystamy.

My nawet nie wiemy co u nas sie dzieje-jedynie z opowiadań. Od sierpnia będziemy już na miejscu i zobaczymy co zastaniemy :).

Powolutku do przodu - do końca roku planujemy tylko stan surowy otwarty.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczytuję Was sobie ;) Z napisaniem ostatnio gorzej, doba dla nas jest za krótka.

W przyszłym tygodniu się przeprowadzamy. Dzisiaj montują wannę i sanitariaty w górnej łazience. Sporo jest jeszcze do zrobienia. Na pewno nie wprowadzimy się na gotowo tak jak chcieliśmy. Bedzie jeszcze trochę do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki. Poniewaz nic sie nie dzieje u mnie a plany wybiegaja daleko do przodu to chcialem sie poradzic odnosnie sufitu. Nie chce regipsu bo to wiadomo - gladz + malowanie, myslalem np o plastikowej boazerii z motywem drewnianym albo ew. plyty drewnopodobne. Sufit mam w planie polozyc na belki stropowe, poniewaz poddasze bedzie nieuzytkowe, a nie podwiesic pod - to dla zwiekszenia wysokosci sufitu.

Ciekawe czy ktos to wogole zrozumie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki. Poniewaz nic sie nie dzieje u mnie a plany wybiegaja daleko do przodu to chcialem sie poradzic odnosnie sufitu. Nie chce regipsu bo to wiadomo - gladz + malowanie, myslalem np o plastikowej boazerii z motywem drewnianym albo ew. plyty drewnopodobne. Sufit mam w planie polozyc na belki stropowe, poniewaz poddasze bedzie nieuzytkowe, a nie podwiesic pod - to dla zwiekszenia wysokosci sufitu.

Ciekawe czy ktos to wogole zrozumie :)

Pozdrawiam

 

drewno moze sie podobac (mnie nie) lecz pewnie z czasem sie znudzi. Plyty KG, gladz, farba to standard jednak dluuuuuuugie lata bedzie cieszyc Twoje oko

 

nie wiem czemu ma sluzyc to kombinowanie z jakas boazeria?

 

sufit na belki - czyli od spodu w pomieszczeniach bedziesz mial drewniane belki?

 

trzeba to bedzoe przeszlifowac i ladnie wykonczyc. nie zawsze maja rowne odstepy bo tu jakis komin a tam cos jeszcze innego - hmmmmmmm, jakos tego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki. Poniewaz nic sie nie dzieje u mnie a plany wybiegaja daleko do przodu to chcialem sie poradzic odnosnie sufitu. Nie chce regipsu bo to wiadomo - gladz + malowanie, myslalem np o plastikowej boazerii z motywem drewnianym albo ew. plyty drewnopodobne. Sufit mam w planie polozyc na belki stropowe, poniewaz poddasze bedzie nieuzytkowe, a nie podwiesic pod - to dla zwiekszenia wysokosci sufitu.

Ciekawe czy ktos to wogole zrozumie :)

Pozdrawiam

 

Mnie też się podoba takie rozwiązanie. Belki stropowe zastąpimy imitacją z tworzywa. Oglądałem je i wyglądają z bliska bardzo realistycznie, a co dopiero podwieszone pod sufit. Desek na sufit chyba nie będę dawał - może jakaś struktura.

 

Piotrulex odpowiadając na Twoje pytanie - po co kombinowanie z boazerią - a po to, że może komuś tak się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...