Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Bartek za odpowiedź, bo myślałam już, że nikt nie ocieplał :wink:

To chyba się na nich zdecyduję. Wprawdzie czas mają dopiero pod koniec października, ale wcześniej nie muszę mieć przecież ocieplenia :lol:

 

ocieplaja, ocieplaja

 

tylko np. co ja ma Ci napisac?

 

jak chcesz to prosze :wink:

 

oto koszty robocizny

 

piwnica styro 8cm, kolkowanie metalem, siatka, klej, jakies mazidlo, folia kubelkowa - 0,00zł

 

góra styro 12cm i kolkowanie - 0,00zł

 

narozniki, klej, siatka, klej - 0,00zł

 

tynk szlachetny - nie zrobiony gdyz nie mamy koncepcji a ze klej bialy to calkiem ladnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież puszczam oko :wink:

Wczoraj byliśmy w sklepie z płytkami i mamy wstępny projekt dolnej łazienki. Będzie piękna - połączenie szarego kamienia i czerwonego szkła. Tylko wyjdzie trochę drożej niż przewidywaliśmy, ale najwyżej zostawimy górna niewykończoną :wink:

 

hmmmmm

 

kazdy robi to co mu sie podoba tylko wez pod uwage, ze niektore kolory maja swoj lepszy i gorszy czas

 

nam tez podobaja sie nowoczesne lazienki w intensywnych i przemawiajacych kolorach. Tylko obawialismy sie ze za 1-2-5 lat wchodzenie do lazienki, ktora podobala nam sie strasznie kilka lat temu kiedy to poszlismy na calosc nie bedzie juz takie przyjemne a z czasem nawet meczace

 

kolega ma czerwono-kremowa lazienke, jest swietna tylko ciekawe jak dlugo bedzie na takie moda

 

dlatego my operujemy raczej standardami, ktore po prostu nam sie podobaja gdyz nie stac nas na zmiane glazury co kilka lat kiedy to moda na czerwien po prostu sie skonczy ...

 

zastanowilas sie nad tym?

 

papa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się zastanawiałam - teraz w mieszkaniu mam taką mdłą łazienkę, której mam dosyć po 3,5 roku od remontu. Jest po prostu mdła i nudna. Poza tym kto powiedział, że po 5 latach nie zmienię wystroju w domu?

 

no to moze jakos faktycznie dziwny jestem gdyz zakladam, ze nie bede po 5 latach rujnowal calej lazienki dlatego, ze mi sie znudzila i robil jej od poczatku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam do zaoferowania 769 sztuk porothermu o grubości 30 cm. Są to pozostałości po całkiem sporej budowie. Zostały w wyniku zmian w projekcie przeprowadzanych w trakcie budowy. Porotherm jest oryginalnie zapakowany na paletach, przyjechał z Niemiec, posiadam wszelkie dokumenty i certyfiakty, do odbioru w każdej chwili. MIEJSCE: GRONOWO k. TORUNIA

 

Cena: 5,00zł/sztuka

 

 

kontakt: 510-384-032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o takiej cenie

 

-wykonanie wiezby dachowej,deskowanie,papa 40 zl za m2

-wykonanie wiezby ,folia,polozenie dachowki,obrobka,rynny 70 zl za m2

 

u nas było:

ubiegłej jesieni - wykonanie więźby dachowej,deskowanie,papa 30 zł/m2,

tego lata - polozenie dachowki,obrobka,rynny 36 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o takiej cenie

 

-wykonanie wiezby dachowej,deskowanie,papa 40 zl za m2

-wykonanie wiezby ,folia,polozenie dachowki,obrobka,rynny 70 zl za m2

 

u nas jak dobrze pamietam bylo tak

 

wiezba - 20

deskowanie - 5

papowanie - 5

 

dachowka, obrobki blacharskie, rynny, 2 okna dachowe, 1 wylaz, kilka schodkow i lawka kominiarska - 30

 

na obecna chwile cena 70 wydaje sie spoko - jesli ekipa sprawdzona to pewnie warto

 

warto tez sie jednak zastanowic na deskowaniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jak dobrze pamietam bylo tak

 

wiezba - 20

deskowanie - 5

papowanie - 5

 

dachowka, obrobki blacharskie, rynny, 2 okna dachowe, 1 wylaz, kilka schodkow i lawka kominiarska - 30

 

na obecna chwile cena 70 wydaje sie spoko - jesli ekipa sprawdzona to pewnie warto

 

warto tez sie jednak zastanowic na deskowaniem ...

Ja uważam, że deskowanie to najlepsza sprawa - a u Ciebie się nie sprawdza? Jakie masz zastrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o takiej cenie

 

-wykonanie wiezby dachowej,deskowanie,papa 40 zl za m2

-wykonanie wiezby ,folia,polozenie dachowki,obrobka,rynny 70 zl za m2

 

sorki

 

moze nie jasno sie wyrazilem

 

o to mi chodzi ze w drugim wariancie jest folia i nie ma deskowania. deskowanie to nie jest jakis wielki koszt a dach solidniejszy, stabilniejszy, moze troche cieplej i ciszej :D

 

jestem zwolennikiem deskowania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...