Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piekna pogoda

 

W taki weekend chcemy nad morze smignac a tu niestety jedziemy jutro rano na weselicho i wracamy dopiero w niedziele wieczorkiem

 

jak jest okazja to lipna pogoda

 

jak piekna pogoda to inne plany

 

zycie to istny tor przeszkod :wink:

 

dodatkowo w poznaniu przed slubem mielismy ogladac skorzane wypoczynki z allegro ale goscia moze nie byc gdyz byc moze wyjedzie na weekend nad morze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej niemal dziurze zabitej dechami są baseny termalne. Dodatkowo w miejscowości do której jedziemy wybudowali ostatnio aquapark. Mamy też blisko do Wiednia (100 km), więc zawsze możemy wyskoczyć pozwiedzać i zrobić zakupy :wink:

 

zrodla termalne w lato sa dla mnie mizerna atrakcja. czasami jezdzimy na slowacje ale to zawsze zima :D

 

aquaparki owszem jest atrakcja zwlasza ze w Polsce ich brakuje a najblizsze to jedynie sopot, lodz, wroclaw, krakow, zakopane i robi sie daaaleko :wink:

 

wieden owszem ladnie miasto ale jak dla mnie za wielkie na zakupy - poruszanie sie tam w miare sprawnie zawsze bylo dla mnie problemem a godzina parkingu na podziemnym w centrum za 2,80 ojro byla rozbrajajaca. lepszy na zakupy jak ktos lubi takie wycieczki jest londyn - to samo tylko taniej i bardziej zorganizowane :wink:

 

spadam do domku

 

udanego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę twoje nastawienie, to wygląda na to, że każdy urlop powinieneś spędzać w Polsce. Dla mnie urlop w Polsce kojarzy się z drożyzną i tłokiem...

 

nie

 

po prostu czasami jestem nieco zlosliwy i lubie krytykowac :D

 

urlop spedzalismy za granica lecz mamy teraz 2-letnia corke. zostawiac jej nie chcemy a na dalsze wyjazdy jest naszym zdaniem za mala. z braku wolego czasu u mnie kilka dni urlopu spedzany najczesciej w jakiejs cichej wiosce nad baltykiem lub malym miasteczku w borach tucholskich. urlopem to chetnie bym sie podzielil gdyz mam go kilka razy za duzo pomimo ze w tym roku co najmniej 1 dzien w tygodniu spedzalem na budowie biorac urlop i gadajac z 2-3 godziny przez telefon ...

 

udanego wypoczynku

 

ps. jak by co mam mape wiednia - zajmuje 2 stoliki w mac donaldzie i ciezko nawet znalezc miejscew ktorym sie obecnie jest - obsluga maca nie pomoze - to 85% obcokrajowcy :wink: . jak zaczalem wyjezdzac dow iednia nie mialem gps - teraz pewnie bylo by prosciej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam powiedzieć tylko urlopowe "cześć" :wink:

Odebraliśmy parapety zewnętrzne. Jednak granit to jest to 8)

 

czesc, czesc, czesc

 

witam po cieeeeeeezkim weekendzie choc glowa powolutku przestaje mnie bolec. w poznaniu to jednak robia solidne weseliska :D

 

granitowe tez bardzo nam sie podobaly a zwlasza mnie jednak to co wpadalo w oko kosztowalo z 700 zeta za metr a marmurek kupowalismy za 400/mkw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU.

 

Znacie jakiegos zyciowego spawacza, ktory nawierci 8 otworkow i przyspawa 8 nakretek pod zawiasy do bramy i furtek. Jedyny problem, musi miec agregat, bo do mojej instalacji nie da sie podlaczyc spawarki - wylatuja bezpieczniki. Moja cudowna ekipa po raz kolejny dala ciala i ma mnie w .... Od 2 miesiecy czekam na zamontowanie bramy wjazdowej i 2 furtek. W 2 miesiace to ja mialam prawie stan surowy zamkniety.

 

Piotrulex, Ty masz niezliczona ilosc kontaktow, moze znasz kogos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...