Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich, ja jak wszyscy dotąd z pytankiem do was gdzie kupić okiennice a może poradzicie co lepiej może rolety bo nie mogę się zdecydować, i może ktoś ma kominek z dgp i namiar na jakiegoś fachowca od tych spraw pozdro

Jak nam zostanie jakaś kasa po wykończeniu ( :-? mało prawdopodobne), to też zainteresujemy się okiennicami. Na razie temat odstawiony. Jeżeli chodzi o kominki, to polecam Arka-kominki. Fachowa obsługa, ale oczywiście również odpowiednio się ceni...

 

Bardzo mi sie podoba Twój kominek ....... - zł? czy łącznie z obudową robiłaś w Arce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stynkab, podpytaj w Fart Produkcie.

Wczoraj z mężem najedliśmy się strachu. Od ok. 21.00 do 21.30 nad nami przelatywały jakieś samoloty. Był taki huk, pomruk....autentycznie myśleliśmy, że zaraz ktoś na głowę spuści nam bombkę. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy czegoś takiego. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stynkab, podpytaj w Fart Produkcie.

Wczoraj z mężem najedliśmy się strachu. Od ok. 21.00 do 21.30 nad nami przelatywały jakieś samoloty. Był taki huk, pomruk....autentycznie myśleliśmy, że zaraz ktoś na głowę spuści nam bombkę. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy czegoś takiego. :-?

 

wczoraj to ja tez sie naogladalem samolotow tyle ze na warszawskim okeciu. strasznie mi sie podobaja takie wielkie maszyny

 

fart produkuje i maja naprawde sporo, jakies rolety, moskitiery to moze i okiennice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze mam piwnice, najwyzej rozwale 2 wyzsze poziomy i w naturalnie powstalym bunkrze bede mieszkal :D

No, no, to może zacznij już zapasy robić :lol:

 

z zona w rozpedzie narobilismy tele sloikow ze pewnie po euro 2012 bedziemy jeszcze jedli

 

jestem maniakiem ogorkowym wiec tego jest najwiecej

 

pozostalo nam tylko bulte z woda mineralna i tlenem zakupic oraz w razie czego olowiane plachty :wink: - wyjdziemy dopiero jak bociany zaczna latac na niebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku zrobiłam mnóstwo ogórków w zalewie musztardowej...pycha :D

ale piwnicy nie mam. Może sąsiad nas przyjmie do siebie?

 

zelezy czy sasiad lubi ogorki z musztarda :lol:

 

daj tak z grubsza przepis -wysle zonie do przemyslenia :wink:

 

ja takie najzwyklejsze w zalewie ostowej z czosnkiem, marcheweczka, czasami papryczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórki w musztardzie

 

Przepis na 3 kg ogórków .

 

Zalewa :

 

2 szklanki wody

1,5 szklanki cukru

3/4 szklanki octu

3 łyżeczki soli

6 łyżeczek musztardy sarepskiej

Zagotować i ostudzić .

 

Ogórki obrać i przekroić wzdłuż na 4 części .

 

Do słoika włożyć ogórki , ząbek czosnku , 2 ziarenka ziela angielskiego , 1 listek laurowy , koper .

 

Zalać przestudzoną zalewą i gotować 4-5 minut .

To jest przepis Maxtorki z forum. Są rewelacyjne. Tylko na 3 kg ogórków to trzeba prawie 3x tyle zalewy, co podała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...