Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

generalnie słoików to pewnie mam z 200...jeszcze muszę dorobić buraczki, bo moi sa od buraczków uzależnieni

 

o kurcze

 

zapomnielismy o buraczkach :o

 

i tak zaprawiamy po 21.00 jak mala idzie spac wiec juz mamy dosc tego siedzenia w kuchni do 23.00 :cry:

 

Ostatnio mielismy robic malinki i zastrajkowalismy

 

Siedzielismy w kuchni przy swieczce, pilismy czerwone pol wytrawne winko i jedlismy zielone oliwki z czosnkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

witam przy slonecznym wtorku

 

przypominam o nowym przenosnym fotoradarze w toruniu ustawianym jak na razie na sporych ograniczeniach w celach testowych. w ciagu godziny strzelal ponad 100 zdjec o minimalnym nominale 100 zeta. ustawiony o 20 km/wiecej czyli teoretycznie jadac 60 km/h na 40-tce zdjecia nie pstryknie a 61 i owszem. fotoradar zakupila straz miejska a kasa z mandatow trafi do budzetu miasta wiec nie zwalniajcie - moze bedzie forsa na kilka nowych mostow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzis rano dowiedziałam się, że w piatek mam lecieć do Niemiec. LECIEĆ.....mam stracha jak nie wiem... jako nastolatka skakałam na bungy głową w stronę Wisły, a teraz boję się samolotu. Tylko wtedy nie miałam męża i dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed swoim domem czesto znajduje ofert solid security - spoko

 

wczoraj delikatnie sie wkur..... gdyz jakis beszczelny pseudo handlowiec nakleil mi naklejke na szybe w drzwiach wejsciowych

 

zadzwonilem, podalem adres i poprosilem o jej zdjecie w ciagu 30 minut gdyz w innym przypadku zadzwonie na policje - przyjechali bardzo szybko z przeprosinami wiec solidNA firma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie :)

 

Mam już wynegocjowane ceny za wykończeniówkę:

1. ocieplenie poddasza z kartongipsami - 20 PLN/m2

2. podwieszanie sufitów - 20 PLN/m2

3. tynki wewnętrzne, ręczne - 10 PLN/m2

4. posadzki (ocieplenie, izolacja, wylewki) - 10 PLN/m2

 

Co myślicie o tych cenach?

 

I jeszcze jedno pytanie - jak liczy sie powierzchnię do tynków wewnętrznych? Razem z otworami dzwiowymi, okiennymi czy bez? Dla mnie bez sensu płacić za otynkowanie ściany, w której jest brama garażowa 4500X2500 (to ponad 11 m2, któte napewno nie będą otynkowane). Oczywiście mogę doliczyć ościeżnice, ale cały otwór?

 

Jak było u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nieprawdopodobne - skąd wziąłeś fachowców na ocieplenie wełną i kartongipsy za 20 zł za metr :o ? Bardzo atrakcyjna cena. Jeżeli chodzi o tynki to przyjęte jest, że liczy się całą ścianę bez odejmowania otworów, bo za obrobienie okien i drzwi jak by ci dowalili cenę, to byś i tak gorzej na tym wyszedł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa zgodziła się na takie ceny. Na początku nie chcieli, ale obdzwoniliśmy kontakty z Anonsów i był gość co robił za takie ceny, więc naszej ekipie powiedzielimy, że albo robią za takie pieniądze, albo wchodzi gość z Anonsów i On robi. Zgodzili się.

 

Teraz muszę tylko pojechać z miarą na budowę i wszystko pomierzyć, bo 1000m2 tynków to ja napewno nie mam :evil: 300 m2 podłóg również :evil: Majster nie mierzył, tylko "oszacował na oko" :o

 

A co do kartongipsów to cena jest bez malowania - przygotowane do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, spokojnego lotu. Bedzie dobrze. :lol:

 

Czy ktos z Was wybiera sie moze w okolice IKEI? Jesli tak, niech da znac, bo potrzebuje kilka drobiazgow i bede sie ladnie usmiechac o ich zakup. :lol: :lol: O tak ladnie.

 

Pozdrawiam

Magda

 

wczoraj mnie nie bylo bo bylem w ..

 

IKEI na Targowku

 

wlasnie po kolejna partie drobiazgow - tym razem male sloiczki do przypraw

 

pozdro

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! buduje w Grudziadzu projekt Kuba z Pprojekt. W tej chwili jestem na etapie więżby. Długo rozważałam i w końcu zdecydowałam sie na pompe ciepła. Całkowity koszt materiału i robocizny wraz z odwieratmi i podłogówką to 39 tys. Wydaje mi sie przystępnie, ale niestety muszę zejść z kosztów. Będę wdzięczna za namiary na niedrogie (ale dobre) drzwi z naświetlem bocznym oraz bramy garażowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stynkab, podpytaj w Fart Produkcie.

 

fart produkuje i maja naprawde sporo, jakies rolety, moskitiery to moze i okiennice

 

Fart produkt planuje wprowadzenie do swojej oferty okiennice ale na razie nie ma. Ma je 2M z Sienkiewicza, niestety ceny zabijają na dzień dobry. Jutro mam spotkanie ze stolarzami z polecenia zobaczymy ile oni zaśpiewają - widziałam ich dzieło i nawet mi się podoba.

Jeżeli chodzi o okna to przyłączam sie do tych co mówili o oknovidzie na wyszyńskiego ich oferta była ciekawa, ja wybrałam Falkon z Wybickiego- facet konkretny, sprawdziłam firme działa już od kilku dobrych lat no i nie do pogardzenia było to że u niego dostałam okna w cenie brutto takiej jak w/w oknovid dał mi netto( a była to prawie najlepsza oferta). Przy moich oknach najtaniej zaproponowała mi firma Oknomont ( jeszcze taniej od Falkona), ale niestety przestraszyło mnie to że nikt nic o tej firmie nie wie, a pracownicy wydali mi się mało konkretni

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cemik, ja poproszę o kontakt do tego stolarza od okiennic. U mnie na początku okiennice były przewidziane (dlatego nie robiliśmy rolet zewnętrznych), ale obecnie trochę się oddalają ze względu na finanse :wink: . Zobaczymy po wykończeniu domku czy jeszcze temat okiennic będzie aktualny, ale namiary chętnie wezmę... Może napisałbyś jeszcze coś o cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...