Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Stynkab, podpytaj w Fart Produkcie.

 

fart produkuje i maja naprawde sporo, jakies rolety, moskitiery to moze i okiennice

 

Fart produkt planuje wprowadzenie do swojej oferty okiennice ale na razie nie ma. Ma je 2M z Sienkiewicza, niestety ceny zabijają na dzień dobry. Jutro mam spotkanie ze stolarzami z polecenia zobaczymy ile oni zaśpiewają - widziałam ich dzieło i nawet mi się podoba.

Jeżeli chodzi o okna to przyłączam sie do tych co mówili o oknovidzie na wyszyńskiego ich oferta była ciekawa, ja wybrałam Falkon z Wybickiego- facet konkretny, sprawdziłam firme działa już od kilku dobrych lat no i nie do pogardzenia było to że u niego dostałam okna w cenie brutto takiej jak w/w oknovid dał mi netto( a była to prawie najlepsza oferta). Przy moich oknach najtaniej zaproponowała mi firma Oknomont ( jeszcze taniej od Falkona), ale niestety przestraszyło mnie to że nikt nic o tej firmie nie wie, a pracownicy wydali mi się mało konkretni

Pozdrawiam

 

falkon to posrednik ktory ma pewnie niejedna firme w swojej ofercie

 

adama znam jakis czas - mieszka niedaleko mnie

 

firma falkon faktycznie kilka lat juz istnieje, ma wiec juz jakies tam doswiadczenie a we wczesniejszym domu bralismy od stachowiaka np. roletki wewnetrzne i wszystko po latach jest OK

 

mozna go polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wegiel idzie w gore

 

jak ktos musi to niech zamawia

 

groszek 28000 kalorii za 650 wlasnie zamowilem a zapowiadaja ze 700 od poniedzialku i sa kiepskie perspektywy

 

tak wiem

 

gadac kady moze ze kupowac bo podwyzki ale mam znajomego w branzy i potwierdza ze nie startuja nawet w duzych przetargach bo jest szansa na braki towarowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! buduje w Grudziadzu projekt Kuba z Pprojekt. W tej chwili jestem na etapie więżby. Długo rozważałam i w końcu zdecydowałam sie na pompe ciepła. Całkowity koszt materiału i robocizny wraz z odwieratmi i podłogówką to 39 tys. Wydaje mi sie przystępnie, ale niestety muszę zejść z kosztów. Będę wdzięczna za namiary na niedrogie (ale dobre) drzwi z naświetlem bocznym oraz bramy garażowe.

 

 

kama100 mogłabyś podać namiary na firmę/fachowca od pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj od 1 zapaleczki odpalilem kociolek. coz za pyszne ciepelko panuje teraz w domciu. tak gdzie podlogowka az chce sie chodzic na bosaczka. ekogroszek 3 tonki bedzie dopiero 26-go po poludniu bo tyle maja zamowien - 650 zeta/tx3 tonki + 50 transport. taniej nie znalazlem. ma sie ocieplic za kilka dni i kupie sobie dodatkowe ruszta. popale troszke drzewskiem bo jak to zwykle po budowie sporawo go zostalo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...