Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotrulex, wczoraj kupowałam trochę węgla w Lubiczu. Węgiel kosztuje 600 zł, ekogroszek 580zł, a miał (lepszy) 560 zł.

 

to jakby nie bylo nizsza cena tylko kwestia jaka jest kalorycznosc tego groszku - oczywiscie deklarowana bo jak jest naprawde nie zweryfikujemy w prosty sposob. daj prosze telefon to sobie zadzwonie. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam numeru telefonu. Oni są na początku ulicy Warszawskiej, jak jedziesz z Torunia to po lewej stronie widać za ekranami dźwiękowymi hałdy węgla. W ubiegłym roku braliśmy od nich groszek i był b. dobry, a sprawdzaliśmy z kilku miejsc (kupowaliśmy workami).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam numeru telefonu. Oni są na początku ulicy Warszawskiej, jak jedziesz z Torunia to po lewej stronie widać za ekranami dźwiękowymi hałdy węgla. W ubiegłym roku braliśmy od nich groszek i był b. dobry, a sprawdzaliśmy z kilku miejsc (kupowaliśmy workami).

 

"Alfabis" Firma Usługowo-Handlowa Rafał Gołębiewski

Branża: Węgiel - sprzedaż, wydobycie

Lubicz Grn., ul. Warszawska 21, tel. 056 6782603

 

Słowa kluczowe firmy: WĘGIEL

"Olpszem-Bis" Krzysztof Szefler

Branża: Budowlane materiały

Lubicz Grn., ul. Warszawska 1, tel. 056 6782316

 

jak na poczatku to pewnie ten drugi na warszawskiej 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cemik, ja poproszę o kontakt do tego stolarza od okiennic. U mnie na początku okiennice były przewidziane (dlatego nie robiliśmy rolet zewnętrznych), ale obecnie trochę się oddalają ze względu na finanse :wink: . Zobaczymy po wykończeniu domku czy jeszcze temat okiennic będzie aktualny, ale namiary chętnie wezmę... Może napisałbyś jeszcze coś o cenie...

 

Przyłączam się do prośby Nastki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę zdecydować się na kolor elewacji. Co radzicie przy grafitowej dachówce i oknach złoty dąb?

 

my nie mielismy koncepcji wiec dalismy bialy klej i tak zostawilismy

 

jak za rok, dwa czy trzy cos nam przyjdzie do glowy to zrobimy

 

tak wiec nie pomoge

 

nam podobaja sie takie pisakowo-zolte

 

sporo teraz widac takich jasno-brazowych generalnie ciemnych kolorow - choc nam sie nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie, z powodu braku łącza i braku czasu. Jesteśmy już w Toruniu - dzieci do szkoły i przedszkola już sie przyzwyczaiły. Budowa idzie swoim tempem- do zimy będzie, mam nadzieje pod dachem.

W koncu mielismy czas pochodzic po okolicznych lasach - nawet znalezlismy troche grzybkow.

 

Agnieszka, podobno na wiosnę będziemy mieć ładniejsza drogę w Kopaninie :)

 

Pozdrawiamy

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Właśnie zaczynam budowę w Toruniu na Stawkach. Ekipę murarzy już posiadam. Obecnie poszukuję ekipy od dachu. Jeżeli ktoś ma sprawdzoną to poproszę o namiary. Cieszę się, że już w końcu coś dziać, bo załatwianie papierków było trochę nużące.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic ekipe ktora u mnie wykonywala czesc prac budowlanych jako podwykonawca. Panowie buduja cale domy z powierzonego materialu i moga wykonywac poszczegolne etapy budowy domow sa solidni i robia swoja robote bardzo dobrze (jest to moja ocena). Jesli ktos chce namiary prosze o list an PRIV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, dzwoniłam do gminy i nic nie wiedzą o nowym asfalcie. Powiem szczerze, że jak będą chcieli poszerzyć drogę to jako pierwsza zacznę robić awanturę. Młode gnojki już teraz urządzaja sobie wyścigi, a co będzie potem jak ta droga będzie szeroka. Niedaleko nas na górce stoi taki mały drewniany domek. Ostatnio ktoś wjechał im w płot, bo nie wyrobił z prędkością. Jest ograniczenie 30 km/h i tego i tak nikt nie przestrzega. Prawie naprzeciwko Ciebie mieszka rodzina z 7 dzieci. Oni bawią sie przy drodze, przechodzą do lasu.Jak będzie droga poszerzona to dojdzie do tragedi. Poza tym są bardziej potrzebne wydatki niż remont ledwo co położonego asfaltu. No i musieliby wyciąć drzewa przy drodze, żeby ją poszerzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam przed chwilą z sołtysową. Droga będzie poszerzona, bo taki był zrobiony plan. Wcześniej była zrobiona węższa, bo nie starczyło na więcej kasy. W październiku będzie zebranie i będą tam omawiane również kwestie bezpieczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...