Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

w końcu słońce :wink:

Wczoraj się dowiedziałam, że TP SA ciągnie kabel telefoniczny do gościa, który mieszka jakies 500 metrów dalej niż ja. I tam nie mają problemu z podłączeniem, a u mnie mają :evil: Tyle, że ja nie jestem prezesem Stalera :evil:

U mnie tak samo. Odpowiedź z telekomuny, że trzeba poprowadzić 300m kabla i w związku z tym nie ma warunków technicznych. Na moją propozycję, że wykopię ten dołek i położę kabel (wspólnie z trzema sąsiadami) nie potrafiono mi powiedzieć z kim o tym rozmawiać. Ogólnie tragedia z kontaktami i decyzjami. Nie ma z kim gadać. Panie i panowie w punktach obsługi znają odpowiedzi tylko na standardowe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kable, kopania, trudnosci techniczne - wszystko to rozumiem

 

nie rozumiem tylko po czorta komu teraz stacjonarny telefon ...

 

u nas mamy tak:

 

zona jedna komorke

 

ja dwa numery w komorce z wifi + iplusa do lapka

 

uzywamy poczty internetowej, skype z numerem, gg i innych komunikatorow

 

wiele osob nawet nie wie ze sie przeprowadzilismy gdyz tak naprawde nic w naszych kontaktach sie nie zmienilo

 

radzimy sobie wybornie a jak mialbym sie jeszcze prosic telekomuny o zalozenie fona to chyba wolalbym zrobic im kupe na wycieraczke niz powiedziec poprosze a pozniej zapytac dlaczego nie?

 

pozdro

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jeste problem z odbiorem komórek. Słaby zasięg - dlatego walczę o TP

 

kup sobie antenke np. na allegro

 

nie wiem czy to sie kablem antenowym do fona podlacza jak kiedys czy w zestawach samochodowych czy cos innego teraz wymyslili ale z pewnoscia jest to mozliwe i wiele nie kosztuje

 

kiedys mialem takie cos w biurze za miastem do staraego centertela ktorego sygnal ciagnalem z miasta. kosztowala taka antenka z kablem jakies 200 zeta i bylo skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety internet przez gprs to beznadzieja. Jak znajdziecie drogę do TPSA dajcie znać.

 

To jest Twoje zdanie czy mowisz tez, np. za mnie?

 

Zalezy do czego sie netu uzywa - do podstawowych czynnosci czy komunikowania sie ze swiatem wystarczy

 

do sciagania muzy czy grafiki totalnie sie nie nadaje

 

Ja jestem wymagajacy w tej kwestii lecz do domowego uzytku iplus i gprs wystarczy (poczta, gg, allegro i nawet nasza klasa :wink: )

 

moze nie marudze gdyz nie place za to ale to juz inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam z reguły swoje poglądy, chyba że posiadam pełnomocnictwa grupy do jej reprezentacji, co w powyższym przypadku nie zachodzi.

Zdanie o gprsie mam na podstawie:

- własnych doświadczeń, podczas firmowych wyjazdów jestem zmuszony korzystać z tego badziewia (iplusa właśnie) i aby się nie stresować nie biorę już tego do domu.

- opinii dwóch sąsiadów (iplus i orange), delikatnie powiedziawszy z niecierpliwością czekają na zakończenie umowy i swoich przebojów z dostawcami

- rozmów w salonach sprzedaży (plus, orange, era, pay), nit nie chce dać gwarancji minimalnego transferu i stałości połączenia a są za to limity na ilość ściągniętych danych i zbójeckie ceny

- opinii innych, wyrażanej nawet na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, tych mieszkających w swoich domkach i tych "wykańczających" się tak jak ja :D

Dzisiaj dowiedziałam się o cenie wykończenia poddasza - robocizna 60 zł. /m.kw. Do tego materiał ca 10 tys. Powiedzcie czy jest to przyzwoita cena czy lekkie przegięcie ? Jeżeli macie namiary na tańsze ekipy podeślijcie namiary.

Szkoda, że nie jestem na etapie podsyłania przepisów na zimowe weki, ale za rok już zapewne dołącze do Kółka Gospodyń :lol:

Uściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, tych mieszkających w swoich domkach i tych "wykańczających" się tak jak ja :D

Dzisiaj dowiedziałam się o cenie wykończenia poddasza - robocizna 60 zł. /m.kw. Do tego materiał ca 10 tys. Powiedzcie czy jest to przyzwoita cena czy lekkie przegięcie ? Jeżeli macie namiary na tańsze ekipy podeślijcie namiary.

Szkoda, że nie jestem na etapie podsyłania przepisów na zimowe weki, ale za rok już zapewne dołącze do Kółka Gospodyń :lol:

Uściski

My płacimy 50 zł za metr z jednym malowaniem. Namiary podeślę ci w poniedziałek, ale myślę, że z terminami cienko. Mam też drugiego wykonawcę za 50 zł za metr, ale nie sprawdzonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...