Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że w końcu pojawił się ktoś z mojej strony Torunia :lol: Już czułam się osamotniona :D

Donkk - w takim razie prawie codziennie przejeżdżam jadąc z Chełmży do Torunia obok twojej działeczki? :wink:

 

Justap - jestem bardzo zadowolona z montażu okien przez 2M. Jeśli chodzi o ceny to wysyłam info na p.w.

 

Donkk - udało ci się kupić styropian w rozsądnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

My część kupilśmy suporexu w Aleksie. Ale brakuje nam trochę. Ale i tak dzięki. Trzeba uważać na gości, którzy spławiaja. Nie powiem ile razy dzwoniliśmy a osobiście byliśmy tez kilka razy.Powiedzieli że może będzie w połowie maja. Zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

My rozpoczęliśmy budowę w październiku 2006 r. Jesteśmy na etapie papowania dachu, a od przyszłego tygodnia mamy zamiar zacząć kłaść dachówkę.

W chwili obecnej jesteśmy na etapie poszukiwania okien. Mamy wyceny z 2M (lekki szok cenowy w porównaniu do innych lokalnych firm), i czekamy na wycenę z wspominanego Oknovidu.

Maya04 a ty co sądzisz o Oknovidzie?

 

Anetat a gdzie dokładnie się budujecie? Bo ja też w Łysomicach od ul. Kanałowej po lewej stronie.

Asiula77 a jak Twoje okna możesz podać ceny jeśli to nie problem?

Pozdrawiam wszystkich budujących.

 

Justap budujemy się na działkach przy drodze na Różankowo

Pozdrowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Toruńską.

 

Ja mam do was takie pytanie - kto się orientuje - w jakiej cenie są działki w ścisłym centrum Torunia?

 

Bardzo proszę, jeśli jest ktoś zorientowany o podpowiedź.

 

Pozdrawiam Natalia

 

scisle centrum Torunia - hmmmmmmmmmmmmm

 

trzeba by sie Zalewskiego zapytac czy maja moze w planie stary rynek na dzialki podzielic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Toruńską.

 

Ja mam do was takie pytanie - kto się orientuje - w jakiej cenie są działki w ścisłym centrum Torunia?

 

Bardzo proszę, jeśli jest ktoś zorientowany o podpowiedź.

 

Pozdrawiam Natalia

 

scisle centrum Torunia - hmmmmmmmmmmmmm

 

trzeba by sie Zalewskiego zapytac czy maja moze w planie stary rynek na dzialki podzielic :lol:

 

Piotr, oj byś się nie czepiał, bo jakbym ja miała się czepiać to mogłabym powiedzieć, że nasz Prezydent nie nazywa się Zalewski a Zaleski :wink:

 

Natalia, nie ma w Toruniu czegoś takiego jak działki w ścisłym centrum Torunia, chyba że miałaś na myśli działki po prostu w Toruniu. Pewnie takowe by się jeszcze znalazły. A jeśli chodzi o ceny to nie jestem do końca pewna, ale chyba kształtują się w przedziale 100-150 zł. Ale głowy sobie nie dam uciąć, bo temat dzialek i ich cen mam już za sobą, ufff :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Toruńską.

 

Ja mam do was takie pytanie - kto się orientuje - w jakiej cenie są działki w ścisłym centrum Torunia?

 

Bardzo proszę, jeśli jest ktoś zorientowany o podpowiedź.

 

Pozdrawiam Natalia

 

scisle centrum Torunia - hmmmmmmmmmmmmm

 

trzeba by sie Zalewskiego zapytac czy maja moze w planie stary rynek na dzialki podzielic :lol:

 

Piotr, oj byś się nie czepiał, bo jakbym ja miała się czepiać to mogłabym powiedzieć, że nasz Prezydent nie nazywa się Zalewski a Zaleski :wink:

 

Natalia, nie ma w Toruniu czegoś takiego jak działki w ścisłym centrum Torunia, chyba że miałaś na myśli działki po prostu w Toruniu. Pewnie takowe by się jeszcze znalazły. A jeśli chodzi o ceny to nie jestem do końca pewna, ale chyba kształtują się w przedziale 100-150 zł. Ale głowy sobie nie dam uciąć, bo temat dzialek i ich cen mam już za sobą, ufff :wink:

 

co najmniej 200-250/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń - to piękne miasto, ale zostanę w swoim Wrocławiu...

 

ODZIEDZICZYŁAM działkę, która znajduje się wg notariusza w ścisłym centrum Torunia :o

 

Sprawy pewnie sie przeciagną, ale ten notariusz, raczej adwokat, który prowadzi postępowanie spadkowe chce ją sam sprzedac. Więc wolałabym miec rozeznanie.

 

Pozdrawiam grupe Toruńską. Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , widzialam twoj dziennik wszystko wyglada TAK fajnie chcialabym byc na tym etapie co ty....

Mam pytanko do Ciebie czy ekipa ktora robila Tobie tynki, wylewki i gladzie jest wolna w lipcu? a jesli nie to czy moglabys napisac ile kosztowala Ciebie robocizna?

Myslelismy takze o tynkach z agregatu ale nie moglam znalezc nic w Toruniu?...

Napisz cos

pozdrawiam wszystkich

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula77 w czerwcu zaczynam to będziesz widziała gdzie dokładnie, a jak tam dojazdy z Chełmży, ja mam teraz do pracy 5 km i samochodem dojeżdzam w 12 - 15 minut, właśnie się zastanawiam jak to będzie z tymi dojazdami do pracy i w ogóle. Styropian kupiłem ale nie szukałem gdzie najtaniej bo nie mam czasu tak każdy towar wyszukiwać, pojechałem do Prostyru za Wisłą i kupiłem za 230 za m3 to nie wiem czy to tanio czy drogo EPS100, 8cm frezowany.

Natomiast co do cen działek to np. na Wrzosach na osiedlu Leśna Polana działki budowlane chodza po 220 - 250 za m2 a inwestycyjne blisko centrum na pewno więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, tynki robili znajomi murarze, którzy pracują na etacie w jednej z firm budowlanych, tynki gipsowe z agregatu: 501-028-521 Kowalski Zbigniew.

Gładzie robi mój tata i jego pracownicy - akurat tak się składa, że to jego codzienna praca.

Robocizna za wylewki:11 zł, ale sami rozkładaliśmy styropian, tynki 7 zł, gładzie 0 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...