Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

...... tak naprawde to nie jestem taka wredna. :lol:

 

nie ma tu wrednych ludzi :D

Tylko mili inaczej :wink:

 

ze niby kto?

 

kolezanko, nie badz taka samokrytyczna :wink:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :wink:

 

kolezanka widze caly czas ma problem z wlasna osobowoscia

 

ja jestem szczery i nie znosze klubow wzajemnej adoracji i co za tym idzie hipokryzji

 

jestem na maksa szczery, czasami do bolu i jak widac nie kazdemu to pasuje

 

to co cenie sobie w anonimowych powiedzmy forach to ich szczerosc i bezinteresownosc

 

kolezance jak widac czasami szczerosc przeszkadza choc zbytnio pamietliwy nie jestem i niestety nie pamietam o co chodzi :D

 

serdecznie pozdrawiam pamietliwa kolezanke :D i zycze usmiechu i optymizmu na co dzien oraz oswojenie sie z umiejetnoscia przyjmowania szczerej i otwartej a czasami i konstruktywnej krytyki

 

nikogo staram sie nie obrazac ale obrazac sie za szczerosc kolezanko nie wypada

 

tak sobie to tlumacze i tyle choc sa osoby, ktore mnie nie trawia - jedne za szczerosc a inne za to ze gadam, gadam, gadam, gadam, gadam ......

 

cos jeszcze?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: - znaczy żart. Ale chyba ty sobie za bardzo to do serca bierzesz...

 

skoro tak mowisz ...

 

IQ masz chyba sporo ponizej 100 co? :wink:

 

:wink: znaczy zart o ile pamietasz

 

to tylko takie brzydkie i prostackie porownanie pisania i bezposredniego rozumienia wiec tez nie bierz sobie tego do serca

 

dziekuje za dalsza dyskusje ...

 

 

Ladna pogoda co?

 

Nocki w miare cieple to moz ei na grzybki by sie przydalo wyskoczyc. Jutro sobierobie wolne bo glowa od roboty mi peka to moze wyskocze do lasu na grzybobranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj wybraliśmy się w okolicach naszego nowego domku na grzyby. Chcieliśmy troszkę nazbierać, żeby mieć na obiad. Skończyło się na niemal pełnym koszu i 2-godzinnym obieraniu... :-?

 

 

To już wiem po kim same ogonki w lesie były ;)

Tez byliśmy w lesie w okolicy naszego domku. śliczna ta nasza okolica :)

 

Pozdrawiam

Renata

ps. Jak ktoś szuka działki w Kopaninie to niedługo będzie w gminie przetarg na 2 ładne działeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze @Nasz Dom i @SławekGłogowo za ekipy.Budować się będziemy w centrum Torunia ponieważ mamy działkę z małym domkiem, który będziemy częściowo burzyć i rozbudowywać.Wiem, że jest wielu przeciwników takiej lokalizacji ale nam się mieszka na naszej działeczce miejskiej baaardzo dobrze.Chyba Wam wszystkim zazdroszczę,, że jesteście już tak daleko zaawansowani w budowach :oops: a im więcej czytam, tym bardziej jestem przerażona :roll:

 

ps @nastka: gdzieś na ostatnich stronach pisałaś o 150 tyś pod klucz.Jakaś firma zaproponowała Tobie, że za tyle wybuduje Twój domek?Dużo to czy przystępnie?

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: - znaczy żart. Ale chyba ty sobie za bardzo to do serca bierzesz...

 

skoro tak mowisz ...

 

IQ masz chyba sporo ponizej 100 co? :wink:

 

:wink: znaczy zart o ile pamietasz

 

to tylko takie brzydkie i prostackie porownanie pisania i bezposredniego rozumienia wiec tez nie bierz sobie tego do serca

 

Nigdzie nie pisałam osobowo, więc po co brałeś sobie to do serca...

A ty robisz przytyki bezpośrednio do mojej osoby, więc chyba miałam rację, mimo że miał być to tylko żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym to ja wiedziała jaki kolor :roll:

Tata przyjechał do mnie ze wzornikiem kolorów, pokazałam jaki i już. Na elewacji i tak wygląda inaczej niz na wzorniku. Spróbuję dziś strzelić fotkę. Malowali pracownicy od mojego taty więc koszty robocizny odpadły. Z tego co wiem litr farby zewnętrznej jakieś 23 zł, potrzebne było 50 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...