Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

cóż za takie pieniądze można mieć ponad 3000m2 15 minut jazdy samochodem od centrum Torunia 9sprawdzone wielokrotnie średia prędkość jazdy 60 km/h) w spokojnej i pięknej okolicy w miejscowości Górsk 200 m od głównej drogi Bydgoszcz-Toruń. Ja kupiłem i nie narzekam i nie zamieniłbym tej działki na żadną na Wrzosach a tym bardziej na 600 m2 i perspektywą mieszkania w domu bliźniaku. dobrzy sąsiedzi często potrafią się stać najgorszymi wrogami a mieszkanie z kimś takim za ścianą to średnia przyjemność Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Agnieszka, domek ma piękny kolor. Cudo!

Dziękuję! :oops:

Odnośnie włamań i powiadamiania policji. Podejrzewam, że to nic nie da, bo po prostu nie mają ludzi, żeby ktoś szukał kilku pustaków czy worka cementu. Okropnie to brzmi, ale takie są realia. U Was złodzieje mają łatwiej, bo wokół lasy i można szybko uciec. Pewnie to jacyś miejscowi, którzy wiedzą gdzie się schować. Jakis czas temu jak wstałam raniutko (o 5.00) to czuć było swąd jakiejś gumy, plastików. Pierwsze co przyszło mi na myśl, że w lesie wypalają kable, które zginęły dzień wcześniej koło Madzialenki. Po południu poszłyśmy z Sylwią na spacer i znalazłyśmy te kable. Bardzo blisko drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś taniego do położenia płytek w garażu , pralni, spiżarni - ok. 50m2 - termin- listopad/grudzień. Jeżeli możecie kogoś polecić to proszę o namiary i ew. ceny :-)

Dzięki z góry.

 

namiarow nie mam ale jak szukalismy to ceny sie zaczynaly od 35 zeta za metr kwadratowy + dodatkowo za cokoliki i inne pierdoly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia parapety będziesz miała drewniane? Z jakiego drewna robisz schody? Ja mam podobny projekt kominku jak Twój :lol: Nie umiem wklejać zdjęć więc nie pokażę. Schody chcę mieć w ciemnym kolorze. Stolarz proponował dąb malowany na wybrany kolor. Czy ta farba się nie wytrze ? Będę je używać, nawet często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody będę mieć z drewna sapelli, naturalny kolor - dosyć ciemny właśnie. W Tralexie odradzali mi schody barwione, bo jak się zniszczą (a zniszczą się na pewno), to ciężko jakiekolwiek poprawki zrobić. Info o cenie wysyłam na priv.

Parapety będę mieć drewniane sosnowe barwione na ten sam kolor, co okna. Poza tym w kuchni i łazienkach parapety z płytek.

Wkład kominkowy, to Dovre, ale modelu nie pamiętam (jakiś numer i na końcu CB).

Jolinek, a kto będzie wykonywał twój kominek i za ile - tak z ciekawości dla porównania pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zamówiliśmy w Tralexie w Nieszawce, ale wiem, że parę osób zamawiało też w Solcu. Nasze schody będą dopiero na początku listopada - wtedy powiem coś o jakości...

 

nie zrozum mnie zle ale jak szukalismy stopni drewnianych na nasze schody do drozszej firmy od pana Murawskiego na Przemyslowej nie znalezlismy ...

 

hmmmmmm

 

zebym sie tylko znow nie nasluchal :cry:

 

 

nieszawka - kujawa

 

cierpice kakol - studzinski

 

ceny maja sporo nizsze ale terminy nas nie zadowalaly

 

 

solec mial jeszcze minimalnie nizsza ponegocjacyjna cene i udali nam sie wynegocjowac dobry termin instalacji - wtorek/sroda montaz a piatek/sobota otwarcie nowego domu i spora impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Solec nie robi w drewnie egzotycznym, więc odpada, a cena w Nieszawce u Kujawy była tylko o 1000 zł niższa, a jednak Tralex to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej i niezaprzeczalnej jakości, więc te 1000 zł odpuściliśmy i wybraliśmy Tralex.

 

kazdy oczywiscie ma inne podejscie

 

firma to ludzie i sprzet

 

sprzet taki sam a ludzie w okolicy Nieszawki to byli pracownicy Tralexu wiec mi tego tysiaka bylo by szkoda

 

Kujawa to dobry fachowiec z wieloletnim doswiadczeniem ktory gryzl sie z tralexem kupe czasu o odprawe i oczywiscie wygral. wole jego jako fachowca bo wiem ile tam pracowal niz mlodego szczunka po budowlance ktorego przyjeli na jego miejsce :wink: pomimo ze oczywiscie pracuje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 

Temat troche znam gdyz to moje rodzinne strony, znam tych ludzi, niedaleko pracowalem i pewnie w obrebie kilometra od kujawy czy murawskiego mam swoj dom

 

egzotyka i ciemnym drewnem sie wcale nie interesowalismy ze wzgledu na ceny oraz latwo widoczny kurz. mamy z czegos krajowego jasnego lecz szczerze to nie pamietam :lol:

 

co do farbowanego to sadze tak samo jak Ty - problem z pozniejszym dobraniem koloru na male reparaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...