Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Już nie chciałam tego pisać, ale zmusiłeś mnie: Murawski (ten młody szczylek po budowlance :wink: ) to kolega mojego męża z klasy z technikum, więc to też miało znaczenie...

 

ale ja nie mwoie o synach czy to o Arturze czy tym jeszcze mlodszym ktorzy to raczej nie sa duma swojego ojca tylko o tzw. normalnym pracowniku

 

choc teraz jednemu tatus ma domek wybudowac wiec pewnie do lask wrocili :D

 

a to ze ma sie gdzies znajomosci na podstawie, ktorych dokonuje sie pewnych wyborow to wedlug mnie sprawa wazna i powinno sie o tym wspomniec :D

 

dal mnie takie znajomosci maja znaczenie i na ich podstawie tez dokonuje wyborow :D

 

tylko mnie najczesciej znajomi daja nizsze ceny niz konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dostała cenę niższą niż u konkurencji, to pewnie byłoby ważne, że to znajomy, ale w przypadku, gdy dostaję cenę jak normalny klient to chyba nie ma to znaczenia.

 

we wczesniejszym Twoim poscie wyczytalem co innego :wink:

 

Kolego i pryzjaciol ma sie po to aby sobie wzjemnie pomagac. ja moge jakos taniej czesci do alarmow dla znajomych zalatwic, mi ktos w zamian sprzeda schody nieco taniej a inny znow przyjedzie na poczestunek i stolarke po fachowcach za friko poreguluje, inny dokona odbioru elektryki a ja mu za to zrobie zakupy w Ikei i przywioze corke od kolezanki z Warszawy ...

 

Tak to jakos sie kreci

 

Tak to zwykle bywa

 

Dobra, koncze bo nic z tego dobrego nie wyniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wyczytałeś z mojego posta, ale napisałam, że to kolega nie przyjaciel. Mąż nie miał z nim kontaktu od czasów szkolnych, ale teraz wolał zamówić u znajomego niż u obcych. Jeżeli chodzi o przyjaciół, to masz rację - też zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże, gdy jesteśmy w potrzebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dlugo utrzyma sie taka ladna pogoda? Moze jeszcze jakiegos grilla uda sie zapodac w weekend. My niestety wyjezdzamy ale rowniez na przyjemne zajecia zdrowotno-rekreacyjne

 

Pozdrawiamy wszystkich milosnikow grilla i wykwyintnych smakoszy roznorakich mies z wlasnej przydomowej wedzarenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Piotrulex - pierwszorzędna, zgrabna zmiana tematu. Ja tam nie obrażam się za Twoje wypowiedzi - mam nadzieję, że ty za moje też nie, po prostu lubię polemizować :wink: ...

 

jaka tam zmiana

 

o czyms pisac trzeba a ze tamto koncze to juz napisalem :wink:

 

pisze co mysle a ze moje myslenie z zasady nie jest bledne to jakos sie kreci :D

 

Pisac lubie bo to mnie relaksuje

 

Za chwile mam cyknac maila dzieki ktoremu zrobie pare ladnych tysi albo bede minimalnie drozszy i nie zarobie nic. jak to napisze to wysle maila wiec musze byc przygotowany i zrelaksowany na takie chwilowe porazki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Arka kominki wkład Blazek za 4 300 plus 7 000 obudowa. ca 11 300 znając realia zaokrąglę do 12 tys.

Też interesują mnie schody w z ciemnego drewna, mówisz więc Tralex więc dzwonię.

Dzięki

Nasz wkład trochę droższy, obudowa trochę tańsza, ale w sumie to chyba całościowo cenowo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Tak czytam to Forum i czytam i postanowiłem się dołączyć :) Buduję się w Sąsiecznie i jestem na etapie zasypanych fundamentów - czyli daleko w polu :)

 

witamy

 

gdzie tam panie w polu

 

w fundamentach to juz nie w polu

 

powodzenia :D

 

 

W polu w polu, bo fundament stoi na polu truskawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

z Waszych wypowiedzi wynika,że u większości z Was prace idą pełną parą - mam nadzieję, że i u mnie tak się stanie od czwartku po tych wszystkich niepowodzeniach :evil: :D Wszystkim kolegom i koleżankom dziękuję za namiary fachowców - przydadzą się. Przepraszam,że pisze tak nieregularnie, ale ostatnio nie mam serca do budowy domu :( :( :(

Mam jednak nadzieję, że wkrótce się tam wprowadzę i wszystko wróci do normy.

Jak dotąd nie mieliśmy problemów ze złodziejami - nie ukrywam, jesteśmy bezpośrednio w sąsiedztwie tylko z jedną rodziną, ale za to wielopokoleniową - w jednym domu jest chyba z 16 osób - 4 rodziny ze sporą ilością głośnych dzieci :evil: :lol: ale za to mamy taką ochronę, że mucha nie siada :lol: wywiad działa o każdej porze :lol: jednym słowem na zlodzieja jest najlepszy dociekliwy - sąsiad.

Pozdrawiam Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, kilka lat temu chodziliśmy do dr. Pituły - byłam zadowolona. W internecie znalazłam do niej taki kontakt:

Kłosińska-Pituła Małgorzata, lek. med. Spec. kardiolog, pediatra 0 56 652 12 32 Przychodnia Rodzinna Na Ugorach ul. Ugory 1, 87-100 Toruń

 

Dr.Czarnecki cieszy sie tez dobra opinia, wiem ze przyjmuje w szpitalu dziecięcym i gdzieś prywatnie.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...