Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A u mnie pełną parą idzie ocieplenie zewnętrzne. Chłopaki z początku obawiali się, że cały bliźniak to im ze 2 miechy zejdzie, a tak ładnie im idzie, że chyba w miesiąc skończą :D

 

A możesz podać jakieś konrkety (cena i zakres)? Jestem w trakcie zbierania ofert (chociaż narazie stoi fundament ;) i nie ukrywam, że cenne byłyby dla mnie takowe informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

A możesz podać jakieś konrkety (cena i zakres)? Jestem w trakcie zbierania ofert (chociaż narazie stoi fundament ;) i nie ukrywam, że cenne byłyby dla mnie takowe informacje :)

Cena to 30 zł/m. Kładą mi styro 20 cm. Na razie tylko zaciągną klejem i gruntem. Tynk na wiosnę.

 

czyli to jest cena bez tynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - dobrze zrozumiałeś - mamy umowę na 30 zł za metr na gotowo. Teraz zapłacimy po 28 zł, a na wiosnę po 2 zł, chyba że będziemy chcieli jeszcze malowanie, to wtedy dodatkowo...

 

no to mam nadzieje ze ekipa Wam nie nawieje to za 2 zeta nikt Wam tynku nie polozy :wink:

 

mysmy starali sie zawsze placic wspolmiernie do postepu prac bo jakbym dal 56 zeta za zrobienie wiezby z deskowaniem a na wiosne mieli by nam klasc dachowke, blache, rynny i inne wykonczenia za 4 zeta od metra to pewnie snilo by mi sie to po nocach :o

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położenie tynku potrwa 3 dni, więc jest to cena współmierna do nakładu pracy...

 

no i tak zeby nie bylo ze upierdliwy jestem to prosta matematyka

 

aby 2 zeta bylo wspolmierne do 28 to styro z klejem musieli by robic 42 dni - u nas 2 osoby robily to w niecala polowe tego czasu a dom jest 3 kondygnacyjny i nieuzytkowy strych ...

 

zakladajac oczywiscie ze tynk poloza w 3 dni ...

 

Nie twierdze ze wszystko wiem najlepiej ale niejedno widzialem, slyszalem i wiekszosc prac budowlanych mam juz za soba

 

a propos 2 zeta za polozenie tynku - podzwon sobie po firmach i sie popytaj ile to kosztuje :D

 

jakby na wiosne jednak nie przyszli to poszukaj ich na mojej budowie - daj mi ten numer poprosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to też znajomy...

 

No jak tez znajomy to pewnie tez drozej niz u konkurencji czy jak?

 

Cena 2 zeta wskasuje jednak, ze to bardza tania firma ...

 

Sluchaj, my tu sobie pomagamy, podsylamy sprawdzonych i tanich fachowcow a ja juz 3 raz prosze o namiar na te tynki za 2 zeta i bez odzewu

 

Podeslesz mi czy jest z tym jakis problem?

 

Moge nawet odpalic Ci z 50% tego co im zaplace za polozenie tynku :D

 

Im tez podniose stawke z 50%, ot tak, z dobrego serca :D

 

 

 

 

Betoniarke zalatwilem, w ta sobote w koncu wstepnie zalejemy zjazd do garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz, ale cena ta jest możliwa tylko w kompleksowej usłudze czyli styro+tynk. Widząc z twoich wypowiedzi, Tobie na pewno nie można zaufać, bo rozpoczynając usługę i biorąc część pieniędzy nie przyszedłbyś jej skończyć. Ja w większości trafiłam na solidne firmy, które po podpisaniu umowy wywiązywały się z niej (no może z wyjątkiem naszego pierwszego majstra nieudacznika :D ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz, ale cena ta jest możliwa tylko w kompleksowej usłudze czyli styro+tynk. Widząc z twoich wypowiedzi, Tobie na pewno nie można zaufać, bo rozpoczynając usługę i biorąc część pieniędzy nie przyszedłbyś jej skończyć. Ja w większości trafiłam na solidne firmy, które po podpisaniu umowy wywiązywały się z niej (no może z wyjątkiem naszego pierwszego majstra nieudacznika :D ).

 

pozwol, ze nie wyciagne wnioskow z Twojej wypowiedzi bo nawet z tych 3 zdan na bardzo wysokim poziomie plyna niescislosci

 

Masz jakies dokumenty potwierdzajace Twoje IQ?

 

Bo ja mam i zle to nie wyglada :lol:

 

Pozostalo mi napisac, ze ladna pogoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...