Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

chciałam się przywitać:)

dziś natknęłam się przypadkiem na forum muratora szukając namiaru na hurtownię w Kaszczorku i postanowiłam się dopisać, bo choć budowlańcem jestem już/dopiero od sierpnia to i chętnie skorzystam z rad starych 'wyjadaczy'. Budujemy w Głogowie, jesteśmy na etapie stropu.

pozdrawiam wszystkich budowlańców i sąsiadów - może jest ktoś z Głogowa lub Brzozówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam, dużo tu ciekawych tematów poruszacie, staram się czytać od początku żeby nie zadawać głupich pytań ale jestem dopiero przy 11 stronie uffff.... wybaczcie

 

za uwaznie to lepiej nie czytaj i niektorych spraw nie staraj sie zrozumiec ...

 

jak sie przylaczylem bez czytania wczesniejszych stron i chalupe skonczylem budowac, Tobie tez sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać jakieś konrkety (cena i zakres)? Jestem w trakcie zbierania ofert (chociaż narazie stoi fundament ;) i nie ukrywam, że cenne byłyby dla mnie takowe informacje :)

Cena to 30 zł/m. Kładą mi styro 20 cm. Na razie tylko zaciągną klejem i gruntem. Tynk na wiosnę.

 

To znaczy, że nie przepłacę ;) też mam stawkę 30pln/m2. U mnie jeszcze dochodzi ocieplenie od wewnątrz - tak to jest przy kanadyjkach :) Ogólnie zaproponowano mi cenę 60pln/m2 za tynk, styro, folię ( a nawet dwie folie - paroizolacyjną i wiatroizolacyjną), 15cm wełny, rusztowania do regipsów, regipsy i cekol - bez malowania.... co sądzicie o takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. To ja tez sie pochwale. Zaczalem budowe. Jako czlowiek z tzw branzy podchodze troche na luzaka do niej. I licze ze tak skoncze. Lata bycia w tej branzy pozwolilo mi znalezc fajnych ludzi i mateialy w jak mysle dobrej cenie np. bloczki 2,30, suporex 6,, beton b25 220 netto itp. I uwaga Matbud rozgarty wcale nie jest rewelacyjny w cenach. Co do fachowcow nie mam tylko umowionego posadzkarza i instalatora co, reszta ma podane konkretne terminy i sa to ludzie GODNI polecenia. Stolarki jak wiadomo szukac nie musze, bo sam ja prowadze (reklama, reklama). Mam nadzieje ze zima za bardzo nie da sie we znaki. Pozdrawiam ludu budujacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani.

Hurraaa mam neta w domu :) Normalnie cieszę się jak dzieciak.

Ile tu się działo jak mnie nie było, ojjojoj :roll:

Ilu nowych forumowiczów nam przybyło :)

 

Pozdrawiam

Ola

 

O, jak milo, ze wrocilas. Prosze teraz nadrobic zaleglosci, obfotografowac wszystko i nam pokazac. W przeciwnym razie pakujemy sie w samochody i sami sobie poogladamy. :lol:

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. To ja tez sie pochwale. Zaczalem budowe. Jako czlowiek z tzw branzy podchodze troche na luzaka do niej. I licze ze tak skoncze. Lata bycia w tej branzy pozwolilo mi znalezc fajnych ludzi i mateialy w jak mysle dobrej cenie np. bloczki 2,30, suporex 6,, beton b25 220 netto itp. I uwaga Matbud rozgarty wcale nie jest rewelacyjny w cenach. Co do fachowcow nie mam tylko umowionego posadzkarza i instalatora co, reszta ma podane konkretne terminy i sa to ludzie GODNI polecenia. Stolarki jak wiadomo szukac nie musze, bo sam ja prowadze (reklama, reklama). Mam nadzieje ze zima za bardzo nie da sie we znaki. Pozdrawiam ludu budujacy

 

OK

 

Cieszymy sie

 

Ceny podane bardzo dobre

 

Gdyby mi predzej otworzyli TOMBUD na Nieszawskiej to w matbudzie bym pewnie nic nie kupil. Tak u nich byly rozsadne ceny i naprawde wszystko szlo kupic

 

1. Jak tam moja wkladka do dallasa z przekrecaniem od wewnatrz w kolorze stare zloto czy podobnie?

 

2. Odbojnik tez moze juz jest?

 

3. Jak tam ekipa, ktora ma podregulowac drzwi zewnetrzne

 

4. Ze na stacjonarny sie dodzwonic nie mozna to chyba nie musze pisac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za uwaznie to lepiej nie czytaj i niektorych spraw nie staraj sie zrozumiec ...

 

jak sie przylaczylem bez czytania wczesniejszych stron i chalupe skonczylem budowac, Tobie tez sie uda :D

 

no dobrze, poczytam w wolnej chwili, sporo znajomych firm się tu przewija, warto co nieco się o nich dowiedzieć

 

my materialy częściowo braliśmy w Tropsie na Skłodowskiej ale teraz kończymy z nimi współpracę z powodów innych niż cenowe

 

właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania tynkarza i zastanawiamy się jakie tynki lepsze tzn. zdecydowaliśmy się na cem-wap ale kwestia czy gotowe mieszanki czy tradycyjne kręcone na budowie, nasi murarze chcą od nas 17 zeta za m2 z tych urabianych, wydaje mi się że drogo, szukam dalej, inny z kolei bierze 15 zeta ale używa tych gotowych które wychodzą ok. 10 zł na m2 materiał firmy Baumit nie wiem jak jest z Knaufem i innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyzak74 to w takim razie poproszę namiary na tą reklamowaną stolarkę:) bo właśnie jestem w trakcie zbierania ofert

 

To ja moze wyrecze naszego krzyzaka :D

 

Ceny dobre, pamietaj tylko o rygorystycznym wpisaniu terminu realizacji Twojego zamowienia :wink:

 

Nazwa firmy: STOLMAR (w przypadku osoby fizycznej Nazwisko i Imie)

Pełna nazwa: STOLMAR Marcin Podlewski

Adres: ul. Biała 65

87-100, Toruń

Numer telefonu: 0-56 654-70-43, 0-668 038-236 (wiele wpisów oddzielamy przecinkami)

Typ kontrahenta: materiały budowlane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...