Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

wielkie dzięki, tam jeszcze nie byłam,

a co myślicie o oknach z firmy Taryk robiąna profilach Trocal oraz Ferrum na profilach Aluplast, jeszcze byłam w firmie Fasterm mają okna z firmy Drutex - może ktoś z Was natknął się na ich okna??

 

dzieki Piotr. wykonales kawal roboty za mnie , teraz nie jestem juz anonimowy. Jesli chodzi o okna z Taryka - nie moge nic zlego powiedziec bo robi je moj kolega i czasami z niego korzystam. Drutex nie robi na veka - tloczy sam profil zblizony do Aluplasta. Okna sa ok. Ferrum nie produkujemy okien - sprzedaje jak kazdy inny. Sprzedaja oni okna z Rabienia na Aluplascie./ Okna jak okna - bez specjalnej skazy. Ja oferuje okna z vetrexu- profil veka, okna ze stolllaru - profil aluplast, okna triumph sonaroll oraz avangarde z dobroplastu. Kolejnosc nie przypadkowa. Zapraszam, podaje numer komorkowy 509861505. Do Piotrulex. Zawsze jest tak ze dla niekltorych towar czeka a niektorzy na towar czekaja. Jak to w handlu. Akurat w twoim przypadku byla druga opcja. Drzwi staly dosc dlugo u mnie przed zamontowaniem. I niech tak zostanie. Bez komentarza. Poprosze przy okazji namiar na Pana od co. XZ gory dziekuje. Trzymajmy kciuki za pogode - oby jak nam - budowniczym Polski poludowej sprzyjala. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy drutex nie robi na vece?? Za moich czasów robił vekę :wink:

Lumik, ale nas zaskoczyłeś :wink: Jeśli chodzi o jakość kostki to nie zwracaj uwagi. Po robotach ziemnych, elewacyjnych kostka przeznaczona jest do rozbiórki, ale to dopiero w przyszłym roku jak wszystko skończymy. A Jarek kładzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Piotrulex. Zawsze jest tak ze dla niekltorych towar czeka a niektorzy na towar czekaja. Jak to w handlu. Akurat w twoim przypadku byla druga opcja. Drzwi staly dosc dlugo u mnie przed zamontowaniem.

 

Ale kolego ja tego nie neguje

 

Drzwi dostalem w terminie i jestem z nich bardzo zadowolony

 

Ze, trzeba pinowac terminow i miec na nie bacznosc to sprawa oczywista, kazdemu wpadki sie moga przytrafic i tyle. Raz zawali producent, raz posrednik, dostawca czy bezposredni sprzedawca. Trzeba jakos te terminy zabezpieczac i tyle w temacie

 

Ja sie pytalem kiedy podjedzie ktos na regulacje o ktorej rozmawiamy juz ..... jakis czas??

 

Jak tam wkladeczka z przekrecaniem od wewnatrz i odbojnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł wreszcie czas i na mnie - przyznam się, ze przeczytałam cały wątek od początku (przy okazji dziękuję jeszcze raz tym z Was, ktorzy odpowiedzieli na moje pytania na p.w;), zamierzam czytać dalej i co jakiś czas się udzielac, poki co raczej będę pytac niz odpowiadać, bo z budową zamierzam ruszyć na wiosnę - teraz jestem na etapie umawiania się z architektem na adaptację projektu, dziś odbieram mapkę do celów projektowych, a wczoraj byłam w Sedymencie w celu wyceny przydomowej oczyszczalni;)

 

Pomna tego, co piszecie na Forum, sprawdzę jeszcze kilka innych firm montujących POS - i tu pytanie: czy ktoś z Was taką zakładał i moze polecić firmę, która to robiła oraz koszt? Nie ukrywam, że w tej kwestii liczę na dofinansowanie od gminy, podobno do kilkudziesięciu % nawet zwracają ;)

 

Pozdrawiam wszystkich budujących, i tych, którzy dopiero mają zamiar zacząć i boją się tak jak ja;)

 

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł wreszcie czas i na mnie - przyznam się, ze przeczytałam cały wątek od początku (przy okazji dziękuję jeszcze raz tym z Was, ktorzy odpowiedzieli na moje pytania na p.w;), zamierzam czytać dalej i co jakiś czas się udzielac, poki co raczej będę pytac niz odpowiadać, bo z budową zamierzam ruszyć na wiosnę - teraz jestem na etapie umawiania się z architektem na adaptację projektu, dziś odbieram mapkę do celów projektowych, a wczoraj byłam w Sedymencie w celu wyceny przydomowej oczyszczalni;)

 

Pomna tego, co piszecie na Forum, sprawdzę jeszcze kilka innych firm montujących POS - i tu pytanie: czy ktoś z Was taką zakładał i moze polecić firmę, która to robiła oraz koszt? Nie ukrywam, że w tej kwestii liczę na dofinansowanie od gminy, podobno do kilkudziesięciu % nawet zwracają ;)

 

Pozdrawiam wszystkich budujących, i tych, którzy dopiero mają zamiar zacząć i boją się tak jak ja;)

 

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam nowego budowniczego, bo choć buduję już od jakiegoś czasu to na forum też jestem nowa:) ja też niestety a dla mnie stety nie mam oczyszczalni, mamy kanalizę gminną

 

no i pogoda pokrzyżowała nam plany, betoniku na strop nie będzie jutro, nie będzie też pojutrze, ale za to może w piątek uffff

 

mamy już drewno na więźbę, płaciliśmy 800 zł za m3 bez impregnacji

 

na dole w podpisie jest adres mojej stronki jak ktoś chce sobie pooglądać jak budujemy to bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...