Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja córcia miała przekłuwane uszy jak miała 7 lat i tak krzyczała że nie chciała dać sobie przekłuć drugiego:) w końcu za namową moją i pani kosmetyczki dała się przekonać, duże znaczenie odegrała też duża porcja deseru lodowego w nagrodę:) - salon kosmetyczny na skarpie koło przychodni, jeszcze tam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Moj projekt to:http://www.archon.pl/projekt_domu/Dom_w_aloesie_4/m484d30a8c5988

 

początkowo myśleliśmy o 'w aloesie2' ale przerazal nas koszt dachu, wiec zapytalismy czy mozna go przekształcic na cos w kształcie dwuspadowego - widocznie sporo ludzi o to pytało, skoro Archon zddecydował się na wypuszczenie wersji 4;)

 

Jako że jest prawie idealny - nie unikniemy pewnych zmian - chcemy powiekszyc garaz do dwustanowiskowego, ponadto (jesli sie uda - wydłuzyc go) i nad garazem zrobic sypialnię (wyjdzie dosc spora, wiec w niej chce wydzielic mala prywatna lazienke;), do garazu chcemy przenieść kotłownie (mamy miec gaz ziemny), a w pierwotnej kotłowni planuję pomieszczenie gospodarcze i spiżarke. W łazience na dole nie planuje prysznica tylko w jego miejsce pralke i suszarke, moze czyms je oddziele (np. jakąś fantazyjną roletą;) ) co by się ewentualnym gościom tak w oczy nie rzucały. I usilnie myślę nad zsypem na pranie z górnej łazienki ale to się jeszce zobaczy;)

 

To pokrótce chyba tyle - wszelkie uwagi i pomysły mile widziane;)

 

Piotr, Ty się ciesz, jeśli córka kolczyki w uszach tylko będzie chciała, nie chcesz wiedzieć nawet na jakie pomysły w kwestii kolczykowania mogą wpaść dzisiejsze nastolatki (a po kolczykach przychodzi moda na tatuaże) :):);)

 

Pozdrawiam,

Baśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex,

wyczytałam na forum, że możesz polecić dobrą ekipę do więźby i deskowania. Moja ekipa nawaliła, mam strop + scianki poddasza i boję się tak to zostawić przez zimę.

Jeśli to możliwe, proszę o namiary.

Pozdrawiam

Iwona

 

Darek 696 022-709

 

dzwon co jakis czas gdyz czesto nie odbiera

 

z terminami to mialbym pewne obawy ...

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex,

wyczytałam na forum, że możesz polecić dobrą ekipę do więźby i deskowania. Moja ekipa nawaliła, mam strop + scianki poddasza i boję się tak to zostawić przez zimę.

Jeśli to możliwe, proszę o namiary.

Pozdrawiam

Iwona

Renata z naszego forum ma też namiary na ekipę, która robiła u mnie(ja gdzieś zapodziałam te namiary) - może akurat by mieli jakiś względny termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi do głowy takie pytanie (bo tak sobie jeszcze oglądam ten mój projekt i kombinuję;) ) - z której strony świata macie sypialnię małżeńską? I dlaczego akurat tam? Czy są jakieś korzystniejsze/mniej korzystne miejsca dla sypialni?

Póki co myślalam o stronie wschodniej, ale mam ją 'od ulicy', gdybym z kolei chciała nad wejściem to miałabym tez od drogi (mam narozna dzialke). ZOstaje mi jeszcze strona poludniowa i zachodnia i tak siedze i myśle...

 

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek 696 022-709

 

dzwon co jakis czas gdyz czesto nie odbiera

 

z terminami to mialbym pewne obawy ...

 

powodzenia

 

 

 

Pan Darek rzeczywiście zapracowany. Pierwszy wolny termin ma w grudniu (jeśli będzie pogoda) i to jeszcze musiałby mnie gdzieś "wcisnąć". Jeśli nikogo nie znajdę wcześniej a pogoda będzie znośna to mam się odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek 696 022-709

 

dzwon co jakis czas gdyz czesto nie odbiera

 

z terminami to mialbym pewne obawy ...

 

powodzenia

 

 

 

Pan Darek rzeczywiście zapracowany. Pierwszy wolny termin ma w grudniu (jeśli będzie pogoda) i to jeszcze musiałby mnie gdzieś "wcisnąć". Jeśli nikogo nie znajdę wcześniej a pogoda będzie znośna to mam się odezwać.

 

robili nam wiezbe, deski i pape - bardzo zadowolony

 

na dachowce i dodatkach zaoszczedzilismy 8 zata na metrze robociny i wzielismy innych - nie bylo to dobre posuniecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex,

wyczytałam na forum, że możesz polecić dobrą ekipę do więźby i deskowania. Moja ekipa nawaliła, mam strop + scianki poddasza i boję się tak to zostawić przez zimę.

Jeśli to możliwe, proszę o namiary.

Pozdrawiam

Iwona

Renata z naszego forum ma też namiary na ekipę, która robiła u mnie(ja gdzieś zapodziałam te namiary) - może akurat by mieli jakiś względny termin...

 

 

Mam namiary - ale oni zaczynaja u nas dach za tydzien robic. Sa zajeci do poczatku grudnia.

Jezeli chcesz to podesle na priv.

 

Pozdrawiam

renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...