Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Agnieszkakusi wysłałam zapytanko w sprawie okien na priv, jakieś dwa dni temu, ale nie dostałam jeszcze od Ciebie odpowiedzi, jeśli mogłabyś sprawdzić czy masz jakąś wiadomość będę wdzięczna - i prosiłabym o odpowiedź, jeśli to możliwe. :p

 

Martica zwykła cegła jest już po 2 zł brutto, bo mąż sprawdzał przedwczoraj właśnie w cegpolu, a klinkierówka 2,40 do 2,80 brutto - niezłe ceny :cry: :o

To jak masz możliwość zakupu po 1,20 to bierz i nie zastanawiaj się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, oj byś się nie czepiał, bo jakbym ja miała się czepiać to mogłabym powiedzieć, że nasz Prezydent nie nazywa się Zalewski a Zaleski :wink:

 

tak???????

 

hmmmmmmmm

 

skad mam wiedziec

 

cale szczescie to nie moj prezydent :lol:

 

zameldowany jestem u 1 wojta

 

mieszkam u 2 wojta

 

a buduje sie .................

 

nie u 3 tylko u 1 - lepszy znany wrog niz obcy :)

 

moj tez duzo gada lecz wiekszosc z tego robi :lol: i tym sie rozni od Waszego prezydenta, ktorego nawet nazwiska nie znam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy znacie namiary na tanią cegłę pełną na komin? W cekpolu na Olsztyńskiej jest podobno po 1,20 netto. Może słyszeliście coś o tańszej cegle?

Dzięki z góry za namiary...

 

jak masz po 1,20 to bierz i nie szukaj bo za chwile juz jej nie bedzie

 

jak ja szukalem z 2-3 tygodnie temu to srenia torunska cena oscylowala okolo 1,70 brutto i byly wieeeeeeeeeeeelkie braki

 

kupilem w hurtowni węglopol w grebocinie po 1,00 netto

 

dzis jak robilem kilkaset kilometrow po pieknych drogach naszego kraju, oprocz zobaczenia ponad 5km koka wjazdowego z rana do Torunia od sreony Wloclawka uslyszalem rozmowe jak goscie z transportu rozmawiali co kto ma na pace

 

Jeden z nich wiozl zwykla pelna czerwona cegle ktora wlasnie przyplynela z Chin :o - wiecej nic nie powiedzial bo Szef nic nie kazal mowic - auto bez opisow na warszawskich blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie prosze namiary na wiezbe gdyz niebawem beziemy pewnie zamawiac

 

Namiary, orientacyjne ceny, czas realizacji i stopien Waszego zadowolenia w skali 1-10 :)

 

Piotr, my jesteśmy po kilku rozmowach w tartakach. Myśleliśmy, że ceny szaleją i brak drewna, ale nie.

Ceny kształtują się orientacyjne w przedziale 700-800 zł za m3 netto. Czas oczekiwania ok m-ca.

O zadowoleniu w moim przypadku trudno sie wypowiadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kształtują się orientacyjne w przedziale 700-800 zł za m3 netto. Czas oczekiwania ok m-ca.

 

tartak lulkowo

 

0-56 678-31-31

 

srednio 800 zeta netto za metr nieimpregnowanego

 

vat podobno obowiazkowy wiec + 22% a w drewnie roznicy nie idzie chyba odliczyc

 

oczekiwanie 2 miesiace z kawalkiem bo w tej chwili na pzelom lipca/sierpnia

 

niebawem bede mial jeszcze jedna oferte i mysle ze bedzie lepsza bo z jakiegos za przeproszeniem zadupia gdzies w srodku lasu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w Lulkowie jest drożej - my też swego czasu robiliśmy tam wycenę na więźbę. Jak usłyszeliśmy ile to wszystko kosztuje to zrezygnowaliśmy z deskowania dachu (wcześniej bardzo chciałam deskować :roll: ) - zainwestowaliśmy w dobrą folię wysokoparoprzepuszczalną...

W końcu więźbę wzięliśmy z firmy Adrewnex zza Lubicza (nie pamiętam nazwy miejscowości) - opłacało się bo i z Lulkowa i z tamtej miejscowośći transport kosztował tyle samo a więźba była tańsza.

Acha - zadowoleni jesteśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transport kosztował tyle samo a więźba była tańsza

 

w lulkowie transport jest w cenie

 

jak bede mial ceny z innych to ocywiscie dam znac

 

 

jutro robia mi schody wewnetrzne z piwnicy na parter + spory podest w miejscu wejscia z zewnatrz do wiatrolapu + podest na parterze

 

za szalunki i zbrojenie 500 zeta

 

doba cena?

 

w tym tygodniu moze zalewamy z betoniarki terive nad piwnica (okolo 60 metrow), wience oraz schody

 

mam 4,2 tony cementu oraz z 15 ton zwiru

 

starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak troche podzwonilem to z drewnem na razie wyglada tak:

 

wiezba: 700-800 netto i ciezko bez fv

deski: 450-550 netto i ciezko bez fv

impregnowanie zanurzeniowe: 50-70 netto

terminy: 1-3 miesiace

transport: gratis-150 zeta

 

czytalem o tartaku za lubiczem - adrewnex czy jakos tak lecz absolutnie nic nie moge znalezc

 

jest fajna stronka:

 

http://www.tartaki.com.pl/

 

lecz tam nie ma takiego tartaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak troche podzwonilem to z drewnem na razie wyglada tak:

 

wiezba: 700-800 netto i ciezko bez fv

deski: 450-550 netto i ciezko bez fv

impregnowanie zanurzeniowe: 50-70 netto

terminy: 1-3 miesiace

transport: gratis-150 zeta

 

czytalem o tartaku za lubiczem - adrewnex czy jakos tak lecz absolutnie nic nie moge znalezc

 

jest fajna stronka:

 

http://www.tartaki.com.pl/

 

lecz tam nie ma takiego tartaku

 

My więźbę wczoraj zamówiliśmy w Czernikowie. Mamy dach 206m2. Całe drewno z impregnacją wyszło 8 800 zł. (ok 11 m3). Połowę kwoty wpłaciliśmy, reszta przy odbiorze. A odbiór pod koniec lipca, bo wcześniej i tak nam nie potrzeba.

Dzwoniliśmy też do innego tatraktu w Czernikowie, ale facet już nie przyjmuje zamówien na ten rok, bo sie nie wyrobi. A cenę miał bardzo atrakcyjną 650 zł za m3. + impregnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My więźbę wczoraj zamówiliśmy w Czernikowie. Mamy dach 206m2. Całe drewno z impregnacją wyszło 8 800 zł. (ok 11 m3). Połowę kwoty wpłaciliśmy, reszta przy odbiorze. A odbiór pod koniec lipca, bo wcześniej i tak nam nie potrzeba.

Dzwoniliśmy też do innego tatraktu w Czernikowie, ale facet już nie przyjmuje zamówien na ten rok, bo sie nie wyrobi. A cenę miał bardzo atrakcyjną 650 zł za m3. + impregnacja.

 

z czernikowa mam namiar na firme marmar 0-54 288-92-07 ale cene powiedzial 700 netto, deski miedzy 500-540. bez faktury nie da rady wiec metr wychodzi ponad 850 zeta. termin oczekiwania okolo miesiaca

 

mam oferte z suwalk za 600 zeta bez fv. namiar sprawdzony bo kolega w nieszawce juz ma od nich dach a zreszta to znalomy jego tescia z rodzinnych stron

 

transport to w maksie z 600 zeta wiec i tak z pewnoscia warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...