Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

ale co z gruzem, chyba tylko zamówić kontener a to wiadomo wydatek

 

My zamówiliśmy Mulskiego - przyjechał po naszą pobudowlaną kupę wszystkiego. Miał wielką wywrotkę + koparkę. Nic nas nie interesowalo. Miał to po prostu zabrać. Nie zmieścił na raz, musiały być dwa kursy. Wszystko by kosztowało 1000 zł ale mój mąż, który to bez targowania by umarł ;) uhandlował na 850 zł.

Przy kontenerze z MPO musisz się jeszcze martwić o załadowanie tego wszystkiego do kontenera. Czyli wynająć koparkę i za nią jeszcze płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomi maja stary budenek w kopaninie ktory od niedawna jest wlasnoscia fundacji i robia tam porzadki. gruzu bylo sporo. popytali sie kto gruz potrzebuje i chetnych bylo sporo. fundacja potrzebowala ziemi. 1 wywrote gruzu oddali za 2 wywroty ziemi - oczywiscie nic to ani nie kosztowalo ani nie interesowalo. wszystko zalatwil ten co gruzu potrzebowal na jakies utwardzenie dojazdu czy cos podobnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki budynek?

 

jesli to do mnie to nie wiem

 

mieszkalo tam jakies byc moze menelstwo uciazliwe nawet dla dalszych sasiadow. od jakiegos czasu stoi pusty i byl wlasnoscia gminy. stary dom ze szpiczastym dachem i jakis budynki gospodarcze. wszystko sadzac po zdjeciach do rozbiorki. bedzie tam fundacja opiekujaca sie dziecmi niepelnosprawnymi. moze jakies koniki itd. dzialka nieca ponad 3 tys metrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, przespałeś dwa dni? :wink: :D

 

a nieeeeeeee

 

mialem dzis wyjazd, ktory powinienem zaliczyc we wtorek ale wyskoczylo mojemu nowemu asystentowi jakies szkolenie i musialem przesunac

 

dzieki za przypomnienie :D

 

juz mi lepiej jak jestem swiadom, ze tylo jutro rano wstac i weekend

 

w mojej pracy najgorsze jest wstawanie o 7.15 aby na 8.00 byc w biurze. reszta to sama przyjemnosc :D

 

JAK BY CO to w przyszlym tygodniu bede mial najprawdopodobniej chwile czasu w Warszawie i odwiedze sklep IKEA - jak ktos cos chce to jakies drobiazgi powiedzmy do 100 zeta moge spokojnie zakupic - numerki, nazwy i ceny na PW i sie zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma do sprzedania za bardzo śmieszne pieniądze nowe okna pcv w 2-stronnym kolorze złoty dąb, okucia antywałamaniowe. Wymiary przeważnie typowe tj. 1465x1435. Jeśli ktoś jest chętny to służę namiarami.

 

tak to chyba typowy wymiar - mam takich 5

 

podaj producenta tych okien czy profil bo bez tego to ciezko komus bedzie podjac decyzje - sa rozne ksztalty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...