Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

ok, przedstawiam kanapę Piotra w całej okazałości :D

http://foto0.m.onet.pl/_m/b28536f5dc1b3519c28b28a4507f9a74,6,19,0.jpg

 

jesli w zwiazku ze zdjeciem pojawily by sie pytania oto FAQ

 

cena - 2550

funkcja spania - TAK

pojemnik na posciel - NIE

material - skora naturalna siedzenia, oparcia itd a tyl i kawalek dolu to skoropodobne cos

kolor - kosc sloniowa (jasniejsze niz na foto - ladnie wyglada ale jak to bedzie pozniej wygladac to mamy obawy )

transport - 1 zeta za km w jedna strone z Poznania - ja sobie przywiozlem sam

stan - nowe i czasami minimalne bledy - wszystko opisane

magazyny - Poznan

nasze zadowolenie w porownaniu stanu real z netem - celujacy

 

najdluzsza czesc ma 3 metry, jeden bok chyba 1,7 a ten bez oparcia 1,5

 

pewnie cos idzie znalezc ladniejszego i tanszego oraz wygodniejszego ale to wizualnie nas zauroczylo juz na etapie wybierania koloru i stylu salonu

 

podloga, sciany, meble - ciemne

 

dodatki, kanapa, obudowa kominka - kremowe, jasne

 

ksztalty - proste, kanciaste, nowoczesne

 

na razie mebli nie ma wiec nie fotografowalem - to co widac jest tymczasowe

 

jak cos wiecej to sluze

 

foto kiepskie gdyz telefoniczne i przy mdlym porannym, sztucznym oswietleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapa ładna , ale jak dla mnie za jasna - przy małych dzieciach nie praktyczna:D

 

tez tak sadze ale nie wszystko musi byc praktyczne :wink:

 

czasami po prostu kupujemy to co nam sie podoba :D

 

zreszta tez tak myslalem do momentu jak zwykla szmatka i jakims kremem czyscilismy z wczesniejszej jasno-brazowej skorzanej kanapy wielka ilosc kolek od dlugipisu - wszystko pieknie zeszlo i kanapa jak nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mnie też bardzo męczy jaki kolor kanapy wybrać :roll:

.....

 

nasza ma niskie oparcie ale tu chyba jeszcze go mniej. siedzisko jakie stakie strasznie dlugie. wyglada to oblednie ciekawie ale czy da sie na tym usiasc?

 

kolor na zdjeciu bardzo dopasowany

 

w takim klimacie kolorostycznym ma byc nasz pokoj dzienny

 

ma 35 metrow wiec w jednum kacie ta kanapa, w drugim jakois spory stol i krzesla a ba srodku na scianie prosty kominek jak nam sie go w koncu zachce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, ja wybieram kanapę a jeszcze fundamentów nie mam hihihi :D :lol:

 

mysmy na etapie projektowania domu - adaptacji zmieniali jedna scianke aby wlasnie ta kanapa co kupilismy 3 dni temu sie zmiescila ...

 

to tak pol zartem i na pol serio - polaczylismy salon z gabinetem powiekszajac w ten sposob salon aby zrobil sie przytulny kacik wlasnie ta te nasze U :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja tak zacznę, najpierw przyjemniejsze rzeczy o gorsze na potem :)

 

dziś muszę kupić jakiś Sadolin czy coś takiego na więźbę, to co będzie widoczne i nie wiem za bardzo jaki kolor bo okna chcę mieć w ciemnym orzechu. Podoba mi się Sadolin kolor teak bo orzech na próbce wygląda za ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa to podstawa w saloonie :)

 

też bym chciała takie U ale u nas nie wejdzie, ale za to wejdzie L. Tak prawdę mówiąc to jak jeszcze nie było decyzji o budowie to chodziliśmy sobie po Galerii i wpadła nam w oko skórzana kanapa kolor bordo właśnie taka prosta w wykończeniu - piękna, może pójdę dziś dla poprawy humoru zobaczyć czy jeszcze jest :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś muszę kupić jakiś Sadolin czy coś takiego na więźbę, to co będzie widoczne i nie wiem za bardzo jaki kolor bo okna chcę mieć w ciemnym orzechu. Podoba mi się Sadolin kolor teak bo orzech na próbce wygląda za ciemno

 

przerobiłam trochę ten temat, bo malujemy krokwie i nadbitkę do przyszłościowych okien w orzechu

nie ma lekko :wink:

teak jest za czerwony moim zdaniem, w palecie Sadolinu raczej nie ma takiego odcienia

my wybraliśmy ciemny dąb V33 (z palety tej z gwarancją 8 lat, bo co rodzaj to inna paleta), w rzeczywistości okazał się jednak za ciemny

w konsekwencji malujemy wszystko raz ciemnym dębem, a na to V33 złocistym i jest ok

polecam jeszcze kolor "makasar" Bondex-u, trochę się go bałam, ale niesłusznie, jest fajny, widziałam na żywca u sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my w goracej wodzie kąpani, sofy kupilsmy zaraz po zamowieniu projektu. Wiem Wiem - powiecie, ze to wbrew logice, ale ja czesto polegam na pierwszym impulsie. Stwierdzilismy, ze skoro trafilismy na takie, ktore nam sie podobaja (i to jeszcze w promocji) to trzeba brac. Kolor w rzeczywistosci jest troszeczke inny bo zdjecie robione telefonem. Przedstawiam nasze mandarynki:

 

http://images50.fotosik.pl/26/45999744af6a0024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus, jesli jeszcze dzis przeczytasz to prosze o krzeselko AGAM - takie wysokie krzeselko dla dzieci w kolorze czarnym. O takie

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30090476

 

A wracajac do tematu sof - Twoja jest bardzo nowoczesna, ale u nas by nie przeszla. Przy wzroscie Slawka oparcie mialby w pasie. :lol: Dlatego zdecydowalismy sie na taka, tylko w kolorze pomaranczowym.

 

http://images30.fotosik.pl/291/d967e85a66b4c728med.jpg

 

A co tam, jak wszyscy sie chwala, to ja tez. :wink: Po prawie rocznym uzytkowaniu mam nastepujace wnioski

 

1. kazda sofa w gladkim obiciu przy dzieciach jest niepraktyczna - na szczescie nasza dosc latwo doczyscic gabeczka z woda

2. firma Mebelplast ma swietny serwis - pozdrawiam Pana serwisanta :wink:

3. bardzo mila jest tez obsluga w salonie - Panie tez pozdrawiam, jak czytaja

 

No i wybralam ja krotko po tym jak dostalam pozwolenie na budowe. Po prostu wiedzialam, ze cokolwiek by sie dzialo, bedzie moja. I jest. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Renata, w piątek o 17 jest zebranie w Kopaninie z wójtem i sołtysem. Jak będziesz miała chwilę to zajrzyj. Chcę poruszyć kwestię TP SA. Trzeba zebrać jak najwięcej podpisów i wysłać do dyrekcji do W-wy to ujmą nas w kolejnej inwestycji. Inaczej nie ma możliwości podłączenia telefonu czy netu. A sołtysowi w tej sprawie nie chce się d.upy ruszyć.

 

Agnieszka chetnie bym przyszla ale w piatek mam wyjazd do Monachium. Jezeli moglabym gdzies wczesniej podpisac to chetnie - wracam 11.11

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...