Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

No mają zrobić wszystko - najpierw jakiś fundamencik, później szalowanie i wylewanie. Szczerze mówiąc to nie mam siły na szukanie kogoś innego, ewentualnie z nimi może bym się potargowała...

 

ok

 

my teraz sie zastanawiamy czy nie warto bylo zrobic jakiegos wglebienia na jakas kratke czy wucieraczke i to jalepiej z jakoms wewnetrznym odplywem na ewentualna wode czy blotko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w sobotę mamy obmiar okien, potem będzie gość od alarmów

 

jak nie masz tego od alarmow na 100% pewnego to mam sprawdzonego wieloletniego wspolpracownika co zalozyl fire i zaklada rowniez alarmy (elektryka, tv i inne kabelki). mysle, ze oferte porownawcza zawsze warto miec. jak by co to 0-791 779-269 WALDEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję i nawzajem, u mnie będzie pracowity, a u Was?

 

chcielismy dac plyte w obi dac do ciecie i zrobic sobie samemu zabudowe gadreroby na parterze ale terminy maja okolo 10-dniowe

 

cale szczescie mamy juz kanape w salonie wiec bedzie gdzie sie polenic :D

 

sobota - idziemy na urodziny

poniedzialek - mamy gosci

 

wiec raptem niedziela i wtorek nam zostaje do zagospodarowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiar, zawsze warto mieć ofertę do porównania

 

mam nadzieję, że moi alarmowcy ze mnie nie zedrą, w końcu kiedyś razem pracowaliśmy:)

 

czy zedra czy nie to zalezy czy bedziesz miala z czym porownac :D i sie o tym w pore dowiesz :D

 

mojemu koledze z innego fora wycenili za robote tylko 300 zeta. zadzwonil do mnie bo wiedzial ze poniekad w alarmach siedze. okazalo sie ze robota prawie za darmo lecz koszt wszystkich elementow to niekiedy +100% np. zwykle pir visonica za 70 zeta :D czy dualne za 180 :o . Waldek mu zrobil wtedy instalacje chyba za 400 zeta ale za to elementy mial po kosztach zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję, że to będzie możliwie najbardziej leniwy weekend. O!

 

ja jestem tego prawie pewien choc mam w planie zamiast groszkiem spalic troche drewna pobudowlanego wiec czeka mnie schodzenie co pol godziny do kotlowni ...

 

Trzeba w koncu uprzatnac garaz z tego drzwska co by 2-gim autem wjezdzac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...