Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

a to na poprawę nastroju dla Nastki :D

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin 8)

 

http://www.e-kwiaty.pl/images/bo107-m.jpg

 

wiec to nerwowe dziecko jeszcze niepelnoletnie?

 

wiele mi to wyjasnia a propos podejscia powaznego inwestora :D

 

po nicku bym pomyslal ze x9-tka predzej stuka a tu zmyła

 

po tym krotkim jak zwykle zbednym prologu:

 

najlepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, mam pytanko, właśnie się dowiedziałam że w sobotę będę miała więźbę i fachowcy powiedzieli że będą wianek wieszać, nie wiem czy mam z flaszkami jechać? jak to się praktykuje?

 

koniecznie

 

nie popieram picia w pracy ale to wieloletnia tradycja i ja bym postawil

 

jak u nas byla wiecha to niestety bylem za granica, nakupowalem tam sporo % w tym na wiencowe ale niestety wyjazd sie przedluzyl i jak wrocilem bylo juz za pozno. do dzis stoja nieruszone wodeczki i czekaja pewnie na budowe kolejnego domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieśle to nie wiem, bo nawet majstra nie widziałam na oczy, wszystko załatwialiśmy z jego zięciem, ale murarze niby nie pili, tylko teraz wszędzie puszki znajduję :x

 

ja tez wole puszki

 

jak otworze np. 2 litrowa pepsi to jak usiade to cala wypije

 

a tak kupuje sobie w polo paczkami puszki 0,33 za 0,99 i jak mam ochote to otwieram i zawsze ma gaz

 

puszki sa najlepsze

 

to tak zartem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam problem i moze Wy mi pomozecie. Chodzi o to ze nam dom buduje firma i w zwiazku z tym maja oni swojego kierownika budowy. Niestety nie wywiazuje sie on kompletnie ze swoich obowiazkow. Na szczescie mam znajomego ktory tez ma uprawnienia i to z nim jezdze ogladac fuszerki budowlancow. Sama musze dzwonic do naszego kierownika i pokazywac mu bledy, ktore moim zdaniem sa nie dopuszczalne. Wynika z tego ze on nigdy tam nie jezdzi i ogolnie ma nas gdzies. Czy moge cos z tym zrobic bo raczej o zmianie kierownika nie ma mowy bo wkoncu to firma wybiera i nie jest latwo zadac jego zmiany. Moze naslac jakas kontrole :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam problem i moze Wy mi pomozecie. Chodzi o to ze nam dom buduje firma i w zwiazku z tym maja oni swojego kierownika budowy. Niestety nie wywiazuje sie on kompletnie ze swoich obowiazkow. Na szczescie mam znajomego ktory tez ma uprawnienia i to z nim jezdze ogladac fuszerki budowlancow. Sama musze dzwonic do naszego kierownika i pokazywac mu bledy, ktore moim zdaniem sa nie dopuszczalne. Wynika z tego ze on nigdy tam nie jezdzi i ogolnie ma nas gdzies. Czy moge cos z tym zrobic bo raczej o zmianie kierownika nie ma mowy bo wkoncu to firma wybiera i nie jest latwo zadac jego zmiany. Moze naslac jakas kontrole :-?

 

kierownika wybierasz TY i TY mozesz go zmienic

 

kierownik wybrany i oplacany przez firme to chyba najwieksza tragedia na jaka swiadomie godzi sie inwestor

 

to tak jakby Twoje dyktando sprawdzal zamiast nauczyciela Twoj najlepszy kolega z klasy - gdzie tu logika, jak Ty tak mogles to zaniedbac

 

dobra, koniec krzyku :wink:

 

popytaj sie tak jak radzi Agnieszka i powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, zawsze lepiej dowiedzieć się u źródła, ale tak na logikę to, myślę że

 

wykonawca może/musi mieć swojego kierownika, ale Ty też powinnaś mieć inspektora i to on powinien robić wpisy w Twoim dzienniku budowy, napewno wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ale dla spokojności lepiej zainwestować teraz niż później płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :wink: dzieki za rady. Jutro tam sie wybiore. Nie ma to jak budowac dom bez zadnego doswiadczenia. Ale na swoja obrone mam to ze dom buduje nasz "Znajomy" ktoremu zaufalismy i ktorego po zakonczeniu budowy chyba wywioze do lasu ( oczywiscie zartuje, ale kto wie :)) . Takze dobra rada dla wszystkich: nie ma znajomosci w tak waznej sprawie jak budowa domu bo potem i tak sie wyjdzie na tym najgorzej :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...