Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja jeszcze w temacie stolow. Znalazlam na allegro stolarnie w Chojnicach, ktora zrobila mi na zamowienie stol 100x200 rozkladane do 280 cm, do tego 8 krzesel i razem z transporten skasowala 2200 zl. Po pol roku intensywnego uzytkowania, krzesla nie rozklejaja sie, stol tez ma sie dobrze. Zainteresowanych zapraszam na ogledziny lub podesle zdjecia. Zabrzmialo jak reklama.

 

Zdjecia podesle wieczorem. A co do stolarni, przeslali mi na maila probki wybarwien drewna i tapicerek - az wstyd, ze pracujac gdzie pracuje na tej podstawie wybieralam kolory :oops: :oops: - oraz wzory krzesel. Czas realizacji - okolo 3 tygodni. Z dowozem nie bylo problemu, bo systematycznie jezdza do Aleksandrowa.

 

Znalazlam link do ich aktualnnej aukcji

 

http://www.allegro.pl/item395979000_tani_nowy_zestaw_stol_6_krzesel_od_producenta.html

 

Mam dokladnie ten wzor krzesel i stolu, ale w innym kolorze.

 

A co do wymiaru stolu, teraz wzielabym szerokosc 110. Przy 100 nie ma problemu z ustawieniem talerzy, polmiskow itp, ale z dekoracyjnymi pierdulkami jest juz problem - zona bedzie wiedziala o co chodzi. I jeszcze jedno, stol po zlozeniu ma pod blatem taka fajna poleczke na dodatkowe blaty - nie trzeba zastanawiac sie, gdzie sie je wsadzilo. :wink:

 

ooooooo

 

znalazlem info, ktorego szukalem

 

jeszcze tylko szanowna kolezanke prosze o zdjecia na maila jak w przeslanej PW lub z mojego profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

w zeszłym roku robili wycinkę przy przedszkolu córki. Pogadałam z panią dyrektor, szybka decyzja, pożyczyliśmy busa od taty i przywieźliśmy jakieś 5 metrów wierzby. Rewelacyjnie pachnie jak się nią pali. W tym roku znajomy załatwił nam 2,5 m brzozy za 70 zł, ale drzewo mokre do użytkowania na przyszły rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wiek? Może być Raczek na Kaszowniku?

Kanapa zamówiona!!!

 

Jula jest z kwietnia 2006 roku i za 5 miesiecy bedzie miala 3 latka

 

jest wesola, wygadana i oczywiscie w pelni samodzielna

 

kaszownik logistycznie jest OK

 

chcemy po protu miec gdzies 100% gwarancje przyjecia w przypadku jak lokalizacjach, ktore nam bardziej pasuja nie zostanie przyjeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble zamówiliśmy w Voxie. Stół kosztuje 900 zł, krzesła 315 zł /szt.

 

Stół:

http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--visage--/pokaz/stol-326.html

Krzesła:

http://chairconcept.com/index.php?m=oferta&form%5Bsearch%5D=image

 

stol ladny aczkolwiek dla nas nieco za waski - 90cm to niewiele

 

mamy w salonie na tyle duzo miejsca w kacie na stol, ze nie bedziemy na szerokosci zalowac :wink: . 110cm to minimalne minimum. Firma ktora robila dla madzialenki szeroki na 120 i dlugi na 200 (po rozlozeniu 260 czy 280) robi za 900 zeta - zrobia co do centymetra i mnie zadowala

 

Wasz jest bardzo ladny, zwlasza szerokie nogi - choc z punktu widzenia wygody siadania to pewnie raczej srednio te szerokie nogi musza sie sprawdzac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i klops... z tym cholernym kredytem :evil:

 

takie warunki , że nic tylko iść odrazu do notariusza i oddać im wszystko co się ma ;/

 

jednym z nich jest min. przedstawienie, że mam lokatę na 62 tys zł AAAAAAAAAA, kurde jakbym miała 62 tys zł to bym nie chciała tyle kredytu!!!- o resztcie nie wspomnę....wrrrr, tak wię jak widać zgodna na kredyt to nie wszystko....

 

całe szczęscie , że niedługo będę sprzedawać działki budowalne to może sie jakos podratuję...a do tego nasz wykonawca nie mógł już dłużej czekać i oddaliśmy go innym budującym mającym odpowiednią kasę- tak więc czekam do wiosny buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy stół 90 cm i jest ok.

 

my tez mamy 90cm i jak jemy obiadek to jest OK

 

jak jest wieksza impreza to juz nie jest OK

 

a jak sa swieta, ozdoby i kupa zarcia to juz jest lipa

 

jak sie mam miejsce to sie robi tak aby bylo wygodnie

 

salon mamy sredni bo 35m - jakos 4,25x8,25 - mniej wiecej

 

w jednym kacie jest wielka kanapa a na przeciwleglej stronie tv

 

w drugim kacie ma byc spory stol i moze jakas wysoka witrynka czy jak to sie tam nazywa na troche kieliszkow czy naczyn

 

na srodku na scianie przyszlosciowo jakis prosty kominek i na przeciwko jest wyjscie na taras wiec tez nic nie bedzie

 

czy dam stol 90cm czy nawet dwa razy szerszy to i tak nic innego tam nie postawie a zawsze bedzie wygodniej :D

 

zawsze mnie denerwuje przesuwanie przyniesionych juz naczyn gdyz cos nowego ma w planie pojawic sie na stole :evil:

 

tak sobie tlumacze te nasza chec na szeroki stol :wink:

 

i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...