Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnie przedszkoli :roll: to jakiś koszmar :evil: w Raczku czyli przedszkolu prywatnym więc drogim mają już 12 osób na liście rezerwowej na przyszły rok. Podobno przychodza kobiety w ciąży i zapisują dzieci do przedszkola :o

Piotr, nie dam rady pomóc :-? Jeszcze jesienią załatwiłam tam córce kuzynki, ale teraz nie ma możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, zdjecia zamieszcze jutro, bo dzis jeszcze jestem bez aparatu - wywedrowal sobie z domku :wink: . Moj ma 100x200 rozkladane do 280. teraz wzielabym 120 szerokosci, bo jak napisales na zwykle posilki jest OK, ale przy dekoracjach swiatecznych musze sie juz nieco nagimnastykowac.

 

To co tymi zdjeciami?

 

Jeszcze nic nie dostalem ..

 

:wink:

 

Na zywo wyglada ladnie, pewnie sie na niego zdecydujemy

 

Dziekuje i do nastepnego razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przedszkoli :roll: to jakiś koszmar :evil: w Raczku czyli przedszkolu prywatnym więc drogim mają już 12 osób na liście rezerwowej na przyszły rok. Podobno przychodza kobiety w ciąży i zapisują dzieci do przedszkola :o

Piotr, nie dam rady pomóc :-? Jeszcze jesienią załatwiłam tam córce kuzynki, ale teraz nie ma możliwości.

 

Dzieki

 

Szkoda

 

Mam nadzieje, ze sytuacja sie zmieni

 

Raczek z tego co slyszalem to najdrozsze przedszkole w Toruniu choc rownice nie sa duze

 

Pewnie tylko dlatego jest jedynie 12 dzieci na liscie rezerwowej

 

W jednym z przedszkoli nasza Jula jest 35 a w innym 29 :o

 

Odnosze wrazenie ze wiekszosc rodzicow zapisuje do kilku przedszkoli a pozniej wybierera jedno i w reszcie zwalnia sie miejsce lub maleje lista rezerwowa ...

 

na to liczymy :D

 

Kto moze cos pomoc to prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przedszkoli :roll: to jakiś koszmar :evil: w Raczku czyli przedszkolu prywatnym więc drogim mają już 12 osób na liście rezerwowej na przyszły rok. Podobno przychodza kobiety w ciąży i zapisują dzieci do przedszkola :o

Piotr, nie dam rady pomóc :-? Jeszcze jesienią załatwiłam tam córce kuzynki, ale teraz nie ma możliwości.

 

Dzieki

 

Szkoda

 

Mam nadzieje, ze sytuacja sie zmieni - zapytaj moze za jakis czas

 

Raczek z tego co slyszalem to najdrozsze przedszkole w Toruniu choc rownice nie sa duze

 

Pewnie tylko dlatego jest jedynie 12 dzieci na liscie rezerwowej

 

W jednym z przedszkoli nasza Jula jest 35 a w innym 29 :o

 

Odnosze wrazenie ze wiekszosc rodzicow zapisuje do kilku przedszkoli a pozniej wybierera jedno i w reszcie zwalnia sie miejsce lub maleje lista rezerwowa ...

 

na to liczymy :D

 

Kto moze cos pomoc to prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzice liczą, że dzieci dostaną się do tańszego państwowego, ale mimo to zapisują do prywatnych tak w razie czego. Jak dzieci dostaną się do państwowego to kolejka w prywatnym maleje. My w tej chwili płacimy 350 zł + 20 zł za angielski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzice liczą, że dzieci dostaną się do tańszego państwowego, ale mimo to zapisują do prywatnych tak w razie czego. Jak dzieci dostaną się do państwowego to kolejka w prywatnym maleje. My w tej chwili płacimy 350 zł + 20 zł za angielski.

 

no wlasnie tak jest

 

roznica w cenie niewielka ale skoro nie widac roznicy to po co i te 70 zeta przeplacac. w ciagu 3 lat to prawie 2 kola wiec mozna by kupic juz za to stol i 8 krzesel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj w Słoneczku na Skarpie. Tam zapisy były jednego dnia - kto pierwszy ten lepszy :) Nie wiem jak będzie w tym roku. Do przedszkola gdzie jest mój synek, zapisują dzieci nowo narodzone.

 

rubinkowo nas srednio interesuje ale lepiej to niz nic ...

 

zapisy 1 dnia tez srednio nas interesuje gdyz juz podczas dzwonienia do przedszkoli slyszalem o kolejkach stojacych z 2 dni wczesniej dzien i noc ...

 

nie, dziekuje

 

dla mnie czasy kolejkowe sie juz skonczyly ...

 

no wlasnie. hdybysmy predzej sie zorientowali jaki jest problem z przedszkolami pewnie juz tez nasza mloda byla by zapisana co najmniej od 2006 roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...