Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

eeeee tam...mnie to kompletnie nie rusza. Pięć minut ruchu z rana nikomu nie zaszkodziło :D :wink:

 

jak wyjezdzamy z garazu na dworek to zanim sie w autko ochlodzi to zaczyna juz dzialac ogrzewanie

 

niesamowita wygoda jest brama z pilotem, zwlaszcza jak pada deszcz itd

 

jak wsiadamy do autka to termometr jak na razie pokazuje 15-16 stopni :wink:

 

jak patrze na sasiadow to mi rece opadaja:

 

1 miesci tylko mala osobowe a kombiaka parkuje na zewnatrz

2 ma 3 auta a ledwo miesci 1

3 ma niezrobiony zjazd wiec parkuje na zewnatrz

 

nam sie spokojnie zmieszcza z 3 osobowki do garazu ale co tam - kazdy widocznie ma to co chce. Jak ktos lubi skrobac szyby czy zastanawiac sie z czasem patrzac na termometr i widzac -25 czy mu autko odpali to tez ma wybor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dlatego też zrobiliśmy garaż na 2 stanowiska. Ale słyszałam też opinie, że chyba chora jestem, żeby budować dom dla samochodu - przecież to tylko samochód...

 

tu nie chodzi o samochod tylko wlasna wygode

 

jak bym mieszkal na portugalskim wybrzezu czy sycylii lub chociaz w ukochanej chorwacji gdziez nad brzegiem adriatyku to pewnie parkowal bym pod jakims daszkiem obsadzonym winogronem i tyle

 

nie chcemy marznac, moknac, skrobac szyb wiec mamy garaz

 

samochod to faktycznie tylko samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shymo, kto Ci stawia domek drewniany?

 

 

Domek stawia mi cieśla z Brodnicy (stamtąd pochodzę i jestem lokalnym patriotą;). W razie potrzeby służę namiarami na priv. Co do jakości się narazie nie wypowiadam, poczekam aż postawią ;) A mają ogólnie trochę roboty, bo parter jest w konstrukcji szkieletowej, a ściany szczytowe poddasza z bala :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odpalaniem to mozna sie wrobic tak jak ja - w garazu odpalisz a przed praca akumulator padl :(. Co do skrobania szyb to ja mam pod siedzeniem worek ktory klade na szybe, tyle ze dzisiaj skrobalem a worek byl pod siedzeniem...

 

warto miec w autku przewody do podlaczenia akumulatora z innego autka. tez mialem kiedys kocyk na szybe. przystrzaskiwalem go przednimi drzwiami po obu stronach i wycieraczkami - zdawal egzamin. przed zostawieniem autka na dluzszy postoj warto rowniez wylaczyc chwile wczesniej ogrzewanie wewnatrz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie krzyzak

 

dziekuje :cry:

 

jak zwykle nie zawiodl mnie Pan :cry:

 

wczoraj jak zwykle nie doczekalem sie nawet obiecanego popoludniowego telefonu od Pana ...

 

moze wreszcie ktos mi te drzwi wyreguluje bo jakos tak wieje chlodem.... od wiosny troche czasu juz minelo ...

Nie strasz, bo ja mam zamówione tam drzwi wewnętrzne i oczekuję na montaż w okolicach 28.11 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie krzyzak

 

dziekuje :cry:

 

jak zwykle nie zawiodl mnie Pan :cry:

 

wczoraj jak zwykle nie doczekalem sie nawet obiecanego popoludniowego telefonu od Pana ...

 

moze wreszcie ktos mi te drzwi wyreguluje bo jakos tak wieje chlodem.... od wiosny troche czasu juz minelo ...

Nie strasz, bo ja mam zamówione tam drzwi wewnętrzne i oczekuję na montaż w okolicach 28.11 :-?

 

z terminu montazu nie mialem problemow choc u nas termin nie byl podany w okolicach tylko konkretnie - drzwi nawet na nas czekaly az bedziemy gotowi. grudzien to tez okolice 28.11. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się wkurzać na Piotra, bo dobrze zrobił. Forum działa jak reklama, jak są jakieś problemy to się nimi dzielimy i ostrzegamy innych. Piotr raczej nie należy do osób, które ot tak sobie kogoś oskarżają. Ja walczę z serwisem od pieca już od sierpnia. Wczoraj wykonałam telefon do dyrektora technicznego. Podobno w piątek piec ma być naprawiony.

Krzyżak pamiętaj, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient i to nie taki, który będzie zadowolony z danego produktu i jego ceny, ale również taki, który na serwis nie będzie czekał w nieskończność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Piotr :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :x :x :x

 

za co?

 

z tych emotikonow to ja bym tylko proponowal zostawic 3 pierwsze

 

o takie :oops: :oops: :oops:

 

jesli ja sie z kims umawiam to dotrzymuje slowa. jesli nie moge sie stawic to dzwonie predzej i o tym informuje

 

przyklad:

 

jak umawiam sie na 16.30 to przyjezdzam. jak nie moge przyjechac to dzwonie wczesniej a nie wysylam maila prawie o polnocy z wytlumaczeniem czemu mnie nie bylo

 

ma Pan dobry towar, dobre ceny tylko jest Pan jak na moje lekkim balaganiarzem. zamowien i klientow tez jest sporo wiec przytrafic sie moze ze o czyms sie zapomni. tu producent czegos nie da, tu sie pomyli - sprawa jasna. jesli jam czekam pewnie z pol roku na regulacje "przy okazji" to chyba troche za dlugo. jakis miesiac prosze o przyjechanie specjalnie bo po prostu wiatr mi wieje - przepraszam, ile mozna??

 

Panska byzka powinna byc tylko taka :oops:

 

Moja niestety jest taka :cry:

 

Pomimo szczerej sympati czuje sie w obowiazku napisania tego co napisalem i moze namowie moich przyjaciol Waldka i Izabele O. aby sie zalogowali i tez napisali co nieco ...

 

Prosze sie nie wstydzic i nie zloscic tylko wywiazac ze swoich obowiazkow :D

 

Prosze pamietac. Boom kiedys sie skonczy i zostana tylko najlepsi i nic lepiej nie dziala jak zadowolony klient :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...