Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moi drodzy, przypominam się nieśmiało z akcją z tematu "jak im pomóc". Dwie biedne rodziny, z którymi mam kontakt potrzebują pomocy. Ubrania, artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki dla dzieci na święta. Może jakieś niepotrzebne, a w dobrym stanie meble :roll: Pomyślcie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

ano właśnie, palicie w tymi resztkami budowlanymi w piecu czy w kominku? my nie bedziemy mieli pieca a boję się ze kominek mi się zafajda

 

w kominku to bym raczej tym nie palil. widze jak kociolek wewnatrz osmolony zwlasza jak plomien maly. sadzy a sadza pani kochana zostaje po takim paleniu

 

zostaje Wam jedynie zrobic wielkie ognisko, pieczenie kielbasek, skoki przez plomien itd

 

jaki bedziecie mieli piecyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko lekko zaws

tydzilem. zly jestem sam na siebie i na tzw serwis. nawet niebo placze, tylko nie wiem czy ze wspolczucia, smiechu czy rozpaczy.pozdrawiam wszystkich

 

ludzie Pana Krzyzaka przyjechali

 

nawet nie wiem czy byli 5 minut i po sprawie :)

 

wiatru co prawda wielkiego dzis nie bylo lecz tam gdzie wialo juz nie wieje no i we wiatrolapie wyraznie cieplej

 

prosze sprawdzic kolor wkladki z motylkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samo ogrzewanie kominkowe i stosuje tylko niewielki dodatek drewna sosnowego - na rozpalke jest bardzo dobry. Drewno z budowy zabrala ekipa budujaca bo maja piec. Na budowie tak to niestety jest, ze ciezko zdobywa sie sprzet, materialy kupuje drogo, a sprzedac to co zostanie nawet za symboliczne pieniadze jest ciezko. Wszedzie pelno materialow, ludzie wola kupic w hurtowni z dostawa. Gdybysmy cofneli sie o te 25 lat wstecz to bylo zupelnie inaczej, no ale na pewno nie lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...