Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

moi drodzy, przypominam się nieśmiało z akcją z tematu "jak im pomóc". Dwie biedne rodziny, z którymi mam kontakt potrzebują pomocy. Ubrania, artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki dla dzieci na święta. Może jakieś niepotrzebne, a w dobrym stanie meble :roll: Pomyślcie :wink:

 

Agnieszka, mozesz cos napisac o dzieciach z tej rodziny? Mam troche ciuchow w dobrym stanie do oddania. Zabawki i slodycze tez sie znajda

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka z zimowego Torunia :D .Czy ktos z Was zetknął sie z firmą budowlaną,,Krakowscy'' a może z p. Czyżniewskim z firmy PABUD ? ciekawa jestem opinii na temat ich solidności.

 

A co sądzicie na temat zatrudnienia do budowy firmy, która wystawi mi faktury na 7% VAT na wszystkie materiały budowlane, które oni kupuja i dowożą ?Odpadło by robienie list do odliczenia VATu dla skarbówki :( i czekanie nawet pół roku na zwrot.A gdyby mieli jakies zastrzeżenia, to jeszcze dłużej.

 

PS. mój profil z ,,biedronką'' jest nieaktualny.Coś się pomieszalo z hasłami i adresem mailowym i musiałam się jeszcze raz od nowa zarejestrować.Napisałam do administratora, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi :( . Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną będę miała duużo gruzu. Czy on się nadaje na zagęszczenie ław albo do czegokolwiek. Będziemy burzyć domek 7m x 8.5m i trochę się tego uzbiera. Może macie jakąs tanią firmę do rozbiórki oczywiscie ze sprzętem.

 

caramika czy beton nadaja sie

 

beton komorkowy z pewnoscia nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piotrulex :p i ponawiam

Hejka z zimowego Torunia :D .Czy ktos z Was zetknął sie z firmą budowlaną,,Krakowscy'' a może z p. Czyżniewskim z firmy PABUD ? ciekawa jestem opinii na temat ich solidności.

 

A co sądzicie na temat zatrudnienia do budowy firmy, która wystawi mi faktury na 7% VAT na wszystkie materiały budowlane, które oni kupuja i dowożą ?Odpadło by robienie list do odliczenia VATu dla skarbówki :( i czekanie nawet pół roku na zwrot.A gdyby mieli jakies zastrzeżenia, to jeszcze dłużej.

PS. mój profil z ,,biedronką'' jest nieaktualny.Coś się pomieszalo z hasłami i adresem mailowym i musiałam się jeszcze raz od nowa zarejestrować.Napisałam do administratora, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi :( . Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, w jednej rodzinie dzieci są w wieku 5 lat (dziewczynka) i 2 lata (chłopiec). W drugiej 8 lat (dziewczynka), 4 lata (chłopiec).

Akcja cały czas trwa :D

Widziałam już w Złotorii rower, który niedługo kupimy. Pieniądze, które wpłyną na konto zostaną przeznaczone na rower, artykuły spożywcze, zabawki i słodycze. Chcę im pomóc w przygotowaniu fajnych świąt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kupowanie mater bud. na vat 7% to my tez mieliśmy taką propozycję, ale się nie zdecydowaliśmy. Zdecydowanie wolę mieć wpływ na to jakie materiały kupuję, poza tym gość mówił że wystawia na 7% ale oblicza to w ten sposób że do netto dorzuca jakiś tam jeszcze procent od siebie że niby bedziemy korzystać z jego upustów i do tego jeszcze 7%, oczywiście dowozi za darmo na budowę. Kiedy robilam wywiad o nim to się okazało, że kupuje materiały gorszej jakości i kombinuje na ilościach. Może na złego człowieka trafiłam, musisz to przemyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...