Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Renata, w jednej rodzinie dzieci są w wieku 5 lat (dziewczynka) i 2 lata (chłopiec). W drugiej 8 lat (dziewczynka), 4 lata (chłopiec).

Akcja cały czas trwa :D

Widziałam już w Złotorii rower, który niedługo kupimy. Pieniądze, które wpłyną na konto zostaną przeznaczone na rower, artykuły spożywcze, zabawki i słodycze. Chcę im pomóc w przygotowaniu fajnych świąt :D

 

Agnieszka, dla 4 -latka bede miala ciuchy (jak moga byc uzywane w b.dobrym stanie ?) Slodycze tez zalatwimy. Jezeli chodzi o "chemie, kosmetyki" daj znac co potrzeba to przywieziemy z DE (ceny o wiele nizsze niz w Polsce).

Jek mozemy to dostarczyc?

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Nie potrzebuje ktoś wełny Rockwool, znalazłem sklep gdzie mają super ceny, ale trzeba zamówić 3 pełne palety. Ja potrzebuje 2 palety i szukam chętnego do skompletowania zamówienia.

Można wybrać z tej strony dowolną wełnę i dowolną grubość byle zamówić całą paletę czyli tzw: ROCKPACK

Ilość metrów kwadratowych w ROCKPACKU na tej stronce:

 

http://www.strefa-izolacji.pl/

 

Dla porównania wełna TOPROCK 18 cm 23,00 zł brutto a w Betorze 36,00 zł brutto czyli na 100 m2 1300 zł taniej.

Chyba że ktoś wie gdzie w Toruniu można tanio kupić wełnę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej przerwie spowodowanej skasowaniem przez moje mlodsze dziecie juz 4 :o :o :o gniazdka sieciowego. Czy ktos z Was spotkal jakies zabezpieczeniia na tego typu gniazdka. U mnie kazde kosztuje stowke wiec mam juz dosc kupowania w kolko nowych.

 

Piotr, dzieki za krzeselko. Jak bedziesz jechal do IKEI poprosze o jeszcze jedno takie samo :lol: :lol: . Sa dostepne chyba tylko w Warszawie, bo w innych sklepach juz kilkukrotnie ich nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Piotr, dzieki za krzeselko. Jak bedziesz jechal do IKEI poprosze o jeszcze jedno takie samo :lol: :lol: . Sa dostepne chyba tylko w Warszawie, bo w innych sklepach juz kilkukrotnie ich nie bylo.

 

Nie ma problemu, milo bylo poznac :D

 

Bedziemy w Warszawie od tego piatku do poniedzialku lecz nie wiem czy bedzie czas na Ikee. Krzeselko kupilem na Targowku, w innym marketach nie pytalem

 

Zanim kupie to zadzwonie do Ciebie

 

pa

 

ps. zona spotkala sie z gosciem od stolu. Ciebie pamieta bo gdzies tam sie zakopal kolo Twojego domu. Chyba sie z nim dogadamy, kolor wybrany, tapicerka prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie;)

 

w końcu dostaliśmy projekt i wybieramy się do architekta, chociaż kto wie, czy rozpoczniemy budowę na wiosne przy kryzysie co to nam nastał...

 

Przy okazji - mam na sprzedaż działkę budowlaną w Młyńcu, 2221 m2, gdybyscie slyszeli, ze ktos jest zainteresowany - szczegóły mogę przesłać na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego przed weekendem zycze w ta jesienna pogode

 

przed weekendem gdyz tym razem u nas weekend to piatek, sobota, niedziela i poniedzialek - jak zwykle wyjazd

 

trafilem na stosunkowo solidny sklep internetowy

 

http://www.zadowolenie.pl - wystawiaja tez na allegro

 

odbior za 0 zeta w Toruniu na Lubickiej a przy tanich zakupach to wazne

 

http://www.allegro.pl/item491775389_sklep_63308_stacja_pogodowa_meteo_sp_14.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie zarezerwowałam noclegi na styczniowy wyjazd w Kościelisku koło Zakopca. :D

 

my kilka dni temu zrezygnowalismy ze styczniowego wyjazdu na narty w karpaty w zwiazku z planami wyjazdowymi do ukochanej chorwacji - taki powrot po kilku latach i po raz pierwszy z dzieckiem. troche teraz nam szkoda kasy no i przy okazji czasu, urlopu itd :wink:

 

zreszta auto nie najmlodsze i jak bede musial wybierac to wole aby sie zepsulo w dzien przy +35 niz w nocy przy -15 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy ze względu na małą. Niech dziecko nacieszy się śniegiem :D

 

nasza zmajstrowana w cieplym kraju to za sniegiem nie przepada, zreszta podobnie jak i my :D

 

zima to dla nas jakies nieporozumienie

 

majaz z 50 pare latek chcialbym wszystko co mamy sprzedac i wyprowadzic sie do chorwacji, ewentualnie grecji. tam kupic kawalek odłogu nad adriatykiem i zrobic jakis camping dla namiotow czy caravanow z czasem podwyzszajac jego standard. w ogrodku mialbym kiwi, figi, arbuzy, winogrono a dookola oliwki - taka mala Ulika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za zimą też za bardzo nie jestem, ale jak już jest to wolę ze śniegiem niż taką jak mamy od kilku lat u nas.

 

od kiedy z wlasnej kasy place za ekogroszek to brak mrozu mi nie przeszkadza

 

od kiedy mam zjazd do garazu w piwnicy brak sniegu mi rowniez nie przeszkadza

 

:wink:

 

a ze dziecko cieplolubne i przy 0 stopni trzeba brac na rece i przytulac bo marudzi ze jej zimna to tym bardziej nie lubimy zimy

 

jedyna frajda to co kilka dni wymienianie sloniny na tarasie :D

 

jak zapragniemy zimy to wybierzemy sie choc na te bliskie nam ukrainskie karpaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...