Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Bylem wczoraj na przejazdzce po okolicach gdzie wiekszosc forumowiczow dziala - wzdluz Wisly do Osieka, tereny na prawde ladne, choc tam z pewnoscia wody gruntowe nisko. Jak jeszcze bedzie czas to odwiedze Obrowo i kopanino.

Ja zime lubie tylko za to ze pozwala docenic wiosne i lato a tak to pozostaje ja przeczekac jak zly nastroj kierownika w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również,

ja zimę chętnie bym przespała jak niedźwiedź i obudziła się dopiero na wiosnę

 

Agnieszka ja też bym podrzuciła rzeczy do Ciebie tylko nie wiem gdzie dokładnie oprócz tego że do Kopanina - znam tylko ulicę Wierzbową, bo tam mieszka moja babcia, napisz mi proszę na PW jakiś bliższy namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wierszyk

 

 

swieta swieta sa. tuz tuz

budowy nasze koncza sie już

kredyty rosna z dnia na dzien

na lepsze czasy pozostal cien

 

ciesla z murarzem sa na browarze

hydraulik dzis sie nie pokaze

myslimy wtedy wszyscy CO TO

nasze pieniadze ida w bloto

 

dlatego nie martwmy sie tym co jest

wazniejszy swiat rodzinny jest sens

i jak pisze Piotrulex od tak

NAJLEPSZEGO KAZDEGO DNIA

 

 

 

i nikt nie odpisuje?

czyżby wszyscy zapracowani? ja też życzę najlepszego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, psioczylismy ostatnio na nasza poczte kochana, ale wczoraj to mi normalnie szczeka opadla. Zmiany jakies ida czy co? Godzina 23 - telefon :o Odbieram, przedstawia sie facet, ze dzwoni z poczty w Warszawie bo maja dla mnie paczke, ale jest problem z adresem :o :o :o . maja wpisane Zlotoryja, a to pod Wroclawiem, a kod pocztowy strefy torunskiej. Czyli standard. :lol: Wyjasnilam Panu co i jak i poszlam spac. Dzis kolo poludnia telefon - dzwoni listonosz i pyta czy jestem w domu bo ma przesylke i nie wie czy dostarczyc do domu czy zostawic na poczcie - Zlotoria czy Lubicz. :o :o :o :o No teraz to juz zwalilo mnie z nog. Dobrze, ze facet nie widzial mojej miny, bo by pekl ze smiechu. No i byl za 15 minut z ta paczka. A ja tak sie balam zakupow przedswiatecznych.

 

Pozdrawiam

magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim rodzicom dwa tygodnie temu uciekła suczka husky (sterylizowana). Do tej pory nie pojawiła się w domu i nikt jej w pobliżu nie widział. Reaguje na imię Kora. W dniu ucieczki miała na sobie czarna obrożę, a pod nią dane adresowe i telefon. Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o kontakt.

http://foto3.m.onet.pl/_m/dcde7feb14178cefecd647353c842c7b,6,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...